Ponožky do bot

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gellisis
7 příspěvků 10.05.13 07:18
Ponožky do bot

Zajímalo by mě, jestli nosíte do nízkých bot (něco jako třeba converse nebo Vans)ponožky, protože mi někteří lidi trvdí že bez ponožek jít do bot je blbost a jiní zase že je hnusné když de vidět ponožka. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

uživatel  10.05.13 07:40

Jedině s ponožkou. Nosím nízké, které končí pod okrajem boty. Nohy mi sice nesmrdí, ale potí se, v botě bez ponožky by mi bylo nepříjemně. Nevíc si nedokážu představit, že se zuju a pak budu muset zpocenou nohou vlézt zpět do propocené kecky. Ke dlouhým kalhotám normální ponožka.

Letadýlko
102 příspěvků 10.05.13 07:48

S ponožkama. Raději, ať to někomu přijde hnusné, než abych měla zapařené nohy a plísně. Nemluvě o tom, že i fusekle mohou být pěkné.

guinejske_prase
178 příspěvků 10.05.13 08:15

Ano, nosím :) pochopitelně jen ty nízké ponožky a snažím se to trochu barevně sladit (tzn. ponožky buď čistě černé, nebo naopak nějaké kontrastní barevné bez vzorku).

A asi jako se vším - nosím ponožky, no bóže, nebudu chodit v zapařených teniskách jen proto, že si nějaká primadona usmyslela, že přiznat fusku není dostatečně módní :D

Caralina
916 příspěvků 10.05.13 09:40

Jasně, že ano. Samozřejmě žádné hrůzy do půl lýtek, ale na nízkých, kotníkových ponožkách do tenisek nevidím nic špatného. Navíc dost nesnáším ten pocit uzavřených bot naboso.

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.05.13 10:13

Jasně že ponožky…nesmíte poslouchat všechno, co kdo řekne :-) Hlavně nenoste ty syntetické, to pak totiž můžete i bez těch ponožek.

Tebah
4255 příspěvků 10.05.13 10:16

Tenisky naboso bych nedala, možná tak plátěné. Mám kotníkové Conversky a do těch nosím normální ponožky vytažené tak, aby nahoře kousek koukal - barvu ponožek volmí tak, aby ladily. Ale ani v těch nízkých mě ponožky nijak nepohoršují, záleží na stylingu.

vashtie  10.05.13 10:27

Já už jsem to tady někde psala, já ponožky nosím leda když je pod nulou a na sport..resp. v Uggskách je nenosím ani v mrazech… Největší děs jsou silonový ponožky mimochodem..

Mylady2
12409 příspěvků 10.05.13 10:29

Tak to je snad jasné že do tenisek se nosí ponožky ne!!!

Demode
1684 příspěvků 10.05.13 10:58

Ponožky a podkolenky jsem nosila, nosím a nositi budu. A to i ty zde tak nenáviděné silonky.

lipe
15 příspěvků 10.05.13 18:30

Do nízkých conversek ponožky určitě nenosím, miluji ten pocit být bez ponožek v uzavřených botách :-)

gudrun  10.05.13 18:59

Ja netreba se vyjadrovat…

Karja
4767 příspěvků 10.05.13 20:35

Jedině s ponožkama, bez nich se mi dělají hrozné puchýře a kupodivu se mi to ani nelíbí. I do černých balerín jsem si koupila takové malé ťapky.

modina
20 příspěvků 14.05.13 13:10

Já taky jedině ponožky - i když občas do balerín bez, ale to jen když někam vyběhnu na chvíli, jinak je mi to nepříjemné

Malvin
283 příspěvků 14.06.13 13:22

Nenosit ponožky do bot ohrožuje zdraví, už je to dokázáno :-)

http://www.novinky.cz/…-zdravi.html

Tebah
4255 příspěvků 14.06.13 13:41

@Malvin Ale pozor, jen u metrosexuálů ;-)

Malvin
283 příspěvků 14.06.13 13:57

@Tebah U metrosexuálů a Malvin :-). Moje motto: Bez ponožek ani ránu:-)

razorblade  15.06.13 21:55

Ja chodim rada bez ponozek, libi se mi, kdyz mi kouka kotnik. kdyz ponozku, tak vyraznou, aby byla soucasti outfitu

andreama
228 příspěvků 16.06.13 09:36

Kotníky venku jsou hezké, ale od té doby kdy se dají koupit bavlněné ťapky(silonky nemusím), naboso nechodím.

Morže
1091 příspěvků 16.06.13 21:50

Já nosím ponožky do bot normálně. Ale dneska už se vyrábějí i froté vložky do bot, tak by to mělo být příjemné i bez ponožek, ale nezkoušela jsem to.

hippieboy  17.06.13 09:38

Tak asi vždycky jde o to, jaký máte ponožky. Když je máte hezký, tak asi budou vypadat hezky. :D

Sibyla
2639 příspěvků 24.07.13 07:58

ŠAMANOVO DOUPĚ: To myslím vážně!
Jan Kovanic

To myslíš vážně? Zeptal se mě jeden mladší kamarád, když viděl moje ponožky v sandálech.
Nejdřív jsem nechápal, co vlastně myslí. Že by mohlo někoho pohoršovat, že nosím ponožky! V sandálech. Samozřejmě, že v sandálech taky. Protože obecně je nehygienické chodit v botách bez ponožek. Ponožky si zašpiníte, ponožky si propotíte a ponožky si vyperete. Nohy si umyjete – ale jak si vyperete boty? Proto nosím v botách ponožky. A když je léto, tak chodím v sandálech, samozřejmě.
Nošení ponožek má i jistý bezpečnostní charakter. Sandály jsou otevřené boty, proto je lehké někde, ať už v bezpečném autobuse nebo divokém parku, otřít se nohou o nějaký výstupek nebo trn. Když se to stane, odnese to ponožka a ne kůže. I blbý kamínek se ze sandálů lépe vytřese, když není nalepen na upocené chodidlo. Zanedbatelná není ani tepelná izolace periferních oblastí těla.
Uvedená historka se udála před několika lety. Vysvětlil jsem onomu mlaďochovi důvod nošení ponožek v sandálech, který přijal. A tím to pro mě skončilo. Až minulý týdem mě zaskočila anketa jedné komerční stanice, která z českých ponožek v sandálech na českých nohách udělala zprávu do headlines. Oslovení náhodní respondenti se do kamery ušklíbali: No jo, Češi, sto let za vopicema. Nosí ponožky v sandálech! Jaká nehoráznost!
Netuším, jak evropské či americké dreskódy velí, ale i v cizině jsem si do sandálů bral ponožky. Nevím, jestli se mi kvůli tomu nějaká evropská či americká televize vysmívala. Žádný tamější tuzemec se však neošklíbal. A třeba v rozbitých skalách Negevské pouště jsem byl skutečně vděčen, že jsem si do sandálů ty ponožky vzal!
Nesnáším jakékoli zbytečné zákazy a buzerování. Je samozřejmé, že existují jisté ohledy k veřejnosti, soudedům a spolucestujícím v MHD. Nebudeme se v autobuse svlékat do půli těla. Nebudeme do tramvaje nastupovat v zahnojeném oděvu. A tak dále. Ale ponožky v sandálech? Komu to vadí – a proč? Podle mě do sandálů ponožky z výše uvedených důvodů patří. Ale má-li někdo krásné prstíky, dokonalou nožku a kráčí-li po dokonalém čistém povrchu, nechť si chodí bez ponožek. Ať si chodí bez ponožek v sandálech třeba i člověk s nepěknými nožkami, a že v galerii shlédnutých ladné nahé nohy jsou v menšině proti obludným pařátům. Ale mě nechte, ať si do sandálů beru ponožky! Mám pro to své důvody.
Zrovna tak se nebudu sprchovat ráno, ale až večer. Nebudu se holit jinde, než v obličeji. Kalhoty nad kolena nepovažuji za plavky, v kterých se dá plavat. Nehodlám se zkrášlit tetováním. Nebudu se podřizovat tvůrcům módy a veřejného mínění, kteří prosazují nějaké trendy jen proto, že to někde frčí. Považuji to za šikanu.
A to myslím vážně!
Psáno v Praze dne 23. července 2013
Převzato z Šamanovy hospůdky U hřbitova.

Jirkátor
1515 příspěvků 25.07.13 06:16

@Sibyla To nechte vytesat do kamene.

Zavan smradu  26.07.13 10:12

Do kazdych topanok sa dnes uz daju kupit ponozky, ktore nie je vidno. To, ze ponozky do sandalov nosia len debili ten hore uvedeny clanok nijako nevyvracia, skor naopak.

Go-lightly
3428 příspěvků 26.07.13 11:03

@Zavan smradu Jako takzvaně neviditelná ramínka k podprsence? Ještě větší hnus než normální. Fakt nevím, proč by chlapi nemohli nosit přiznané ponožky do sandálů.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit