Ponožky v balerínách

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleK
107 příspěvků 13.04.13 18:22
ponožky v balerínách

Zdravím,

dneska jsem v tramvaji potkala slečnu, která na sebe ihned upoutala mou pozornost - měla ponožky v balerínách. Ač se snažila, aby bylo vše v barvě (ponožky, legíny/punčochy a květina) působilo to na mě dost lacině. Nejspíš si chtěla vzít za každou cenu baleríny, na které bylo ještě chladno. Co myslíte vy? Měla raději s balerínkama počkat na teplejší období, nebo jsou ponožky OK?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

NicoleK
107 příspěvků 13.04.13 18:23

Ten styl sezení je takový trochu „neženský“ :D

Jetthro
1129 příspěvků 13.04.13 18:24

Ponozky v balerinach mi prijdou desny. Beru barevny puncochy, v jednom kuse to jeste vypada docela ok..jinak naboso, pripadne ja do nich nosim tapky, nemam rada kdyz se mi lepi na nohy.

panvi
249 příspěvků 13.04.13 18:25

Horsi nez ponozky je posez :D

bronco
85 příspěvků 13.04.13 18:31

To je u mě to pravé peklo, ponožky a posezem konče.
Jinak taky jsem dnes potkala černé baleríny a béžové ponožky nemohla jsem odtrhnou oči.

bestia
2296 příspěvků 13.04.13 18:36

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:54

Gräfin
2634 příspěvků 13.04.13 18:38

Tady na té fotce nejsou ponožky v balerínách ani zdaleka to nejhorší

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 18:47

Hadrové legíny a ještě k džínové sukni, urputná snaha o sladěnost, ponožky v balerinách - koncentrované peklo :) Ještě chybí sladěná igelitka!

NicoleK
107 příspěvků 13.04.13 18:49

@KlaudieS
myslím, že to nebyla džínová sukně, jen barva klame.. Ale to nemění nic na těch ponožkách :D

LuisaLeelou  13.04.13 19:10

Já bych ponožky v balerinkách neodsuzovala, myslím, že to může vypadat i dobře, zajímavě, ale musí se to umět nosit… Zkusím něco vygooglit..

U téhle slečny je problém v těch leginách no.. ten proužek nahé kůže nad kotníkem je prostě špatně..

Na druhou stranu cením snahu nejen o sladění ponožek… jestli koukám správně.. k šedému sáčku a tyrkysové sukni vzít fialovou považuji za odvážné, ale ne nezbytně špatné… Navíc mám dojem, že se slečna snažila barevně sladit balerínky s kabelkou?

Třeba to časem bude lepší…

Příspěvek upraven 13.04.13 v 19:14

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 19:13

Za mě jedině takhle nějak.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.04.13 19:16

Ponožky v čemkoli mi nijak zásadně nevadí, pokud je lze považovat za módní experiment. myslím, že i k balerínám by se dalo najít něco, co by bylo minimálně zajímavé, byť sama bych to na sebe v životě nedala.

u osoby nahoře ale podle toho, že si k legínám vzala sukni (vzdych), k legínám a sukni si dala na krk šáteček (to je pro mě totéž jako dát si ho k teplákovce), načež legíny, šáteček, lak na nehty a ponožky sladila do jedné barvy a vše korunovala leopardem na botách, soudím, že jde o brutální nevkus.

LuisaLeelou  13.04.13 19:22

Já mám problém s balerínkama všobecně, prostě jim chybí alespoň nějaký podpateček.. a když se to navíc doplní ponožkou, efekt zkrácených nohou je zaručen…

Nicméně se to nosí a asi pře dvěma lety měla Calzedonia balerinek s ponožkama plný katalog…

Na dlouhých a štíhlých nohách to může vypadat i dobře…

I tohle mi přijde zábavné a pěkné…

real.blond
6688 příspěvků 13.04.13 19:49

Jak to ma kocka krasne sladeny.. Asi jsem se inspirovala:-D zajimalo by me, co na to rekne Gurund :-)

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 19:50

@real.blond A všichni do zítra hodit fotku svého víkendového outfitu inspirovaného fialovou slečnou! :D

real.blond
6688 příspěvků 13.04.13 19:53

@KlaudieS :-D skoda ze je slecna bez hlavy.. Zajimalo by me, jestli sladila i makeup!

NicoleK
107 příspěvků 13.04.13 20:10

@real.blond
bohužel nemůžu říct, nemohla jsem odtrhnout oči z ponožek :D

real.blond
6688 příspěvků 13.04.13 20:18

@NicoleK to se vubec nedivim:-) nicmene je to vazne nehezke, nezenske a slecnin posed mluvi myslim za vse..

LuisaLeelou  13.04.13 20:31

Ať hledám sebevíc, tak ponožky v balerínch (zvláště ty nízké) prostě pořád vypadají tak nějak všelijak no…

http://lookbook. nu/look/3591595-Levn-Knihy-Tulle-Flower-Ring-H&M-Mint-Leggings
http://lookbook.nu/…Watch-Frmula
http://www.etsy.com/…intage-shoes
http://pinterest.com/…76501662162/
http://pinterest.com/…76502024486/
 http://lookbook.nu/…ace-Top-Doll

Sionel
136 příspěvků 13.04.13 22:05

Jéé, podobný ponožky jako na posledním obrázku jsem nosila jako málá! Dneska už bych si to na sebe nevzala, ale děti jsou v tom kouzelný =D

Saori
80 příspěvků 13.04.13 22:13

O těchto bych i uvažovala, ale ty fialové do tenisek snad paní na obrázku myslela jako vtip

ledmed1
16 příspěvků 14.04.13 20:10

@Saori kupovala jsem si v Takku ponožky přímo do balerín, ale nebylo o žádné ponožce ani vidu ani slechu :) ale jak to má slečna v úvodu, tak to nic pro mě.

blacken
2320 příspěvků 14.04.13 20:22

Nelíbí - kdyby tam nebyl přechod ponožka - legíny, tak by mi to asi vadilo míň. Přiznávám, že občas se snížím k černým ponožkám k černým kalhotám, když je chladno.

NicoleK
107 příspěvků 14.04.13 21:30

Zajímalo by mě, za co jsem si zasloužila ta červená ramínka. Snad slečna nechodí také na MP (možná kdyby chodila, neoblékla by se takto)

Barbuchaa
211 příspěvků 14.04.13 21:46

Přímo do balerín ponožky nenosím (v botníku nemám baleríny žádné, nevyhovují mi), zato do oxfordek na podpatku ano, nadšeně. Kupuji si tenké ozdobné z lycry - s puntíky, kraječkou… Nosím je na jednobarevné punčocháče jako decentní oživení outfitu. Nosím ráda i podkolenky (docela se mi líbí hlavně ty s lolitími prvky), ale tam už je potřeba volit ostatní oblečení citlivěji a rychleji se okoukají, zajímavé ponožky proto vedou :)

Obecně souhlasím s tím, že ponožky v balerínách hodně zkracují nohy a upozorňují na plochou botu, která často udělá i hezkých noh nohy ošklivě rozpláclé (čest výjimkám). Když ponožky, tak ty balerínoidní, které jsou nízké a vykrojené. Na druhou stranu, třeba nadkolenky v barvě balerín dle mého vypadají většinou více než dobře (viz obrázek od Klaudie).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit