Ponozky z ovci vlny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

continuity
5851 příspěvků 12.10.15 19:52

@Janazjana pozdravujte tam, ze bych koupila kdyby meli hezke nekousave detske svetry, misto tech silenych vesticek

Najdete v encyklopedii: Vlna

Reakce:

Eleanor Rigby
552 příspěvků 13.10.15 02:53

@Janazjana Ztopila jsem rodičům několik párů vlněných ponožek vyrobených někdy v 80. letech a některé ještě mám. Jsou fajn. Na rozdíl od tlustých ponožek z uměliny skutečně hřejou. Takže obecné zkušenosti s vlněnými ponožkami pozitivní.
Ale jak s tamtou firmou, to tedy nevím. Z materiálu bych odhadovala, že se jim budou velmi roztahovat oka a místo teplíčka důkladně větrat, a zdají se mi poněkud tenké.

Gorilka
657 příspěvků 13.10.15 08:04

Vem je, tyhle ponožky budou hřát i kdyby namokly.

mulen
858 příspěvků 13.10.15 08:49

Jestli je to reklama, tak se stydím, ale mě se ten eshop docela líbí. :)

Dragon01
187 příspěvků 13.10.15 21:37

Nevím tedy, ale přijdou mi dost levné, koupila jsem si jedny ponožky ve slevě od jiné značky (jsou taky z merina a elastanu) a stály mě 250 Kč. Jinak za plnou cenu jsou za 500 Kč. Možná je to jen marketing a platím značku…nicméně jsem s nimi maximálně spokojená, mám z merina i několik triček a všem doporučuju. Já v nich běhám a když pak jsou úseky, ve kterých se člověk tolik nenadře, funkční tričko začne studit, ale merino drží teplotu. A hlavně - nesmrdí:-).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit