Pořad Ostříháno na tv Barrandov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

materidouska84
194 příspěvků 26.11.13 09:10
Pořad Ostříháno na tv Barrandov

Vážené pekelnice, ráda bych se vás zeptala, zda sledujete pořad Ostříháno na Barrandově? Dávají to každý všední den od 17.50. Pokud sledujete, jak se vám líbí vlasové proměny? Abych řekla pravdu, co se týče mě, tak některé ty účesy jsou příšerné- změť barev, střihy nic moc. Jediné co se mi líbí skoro vždycky je ten make-up :-)

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.11.13 09:26

Já jsem shodou okolností viděla dva necelé díly (nikdy ne od začátku), jinak o tom moc nevím, ale v obou udělali z nebohé modelky strašidlo a buchtu. jestli je to pravidlem, tak vidím, že můj názor na kadeřnice má své opodstatnění (pardon, catherinne :-)

Příspěvek upraven 26.11.13 v 10:13

budox
619 příspěvků 26.11.13 09:59

Viděla jsem 2×, nenadćhlo, když jsem viděla, jak vypadají některé kadeřnice, asi bych na sebe šáhnout nenechala Jednou jsem viděla šílený děs, podruhé to docela šlo, vybrali si mladou ženu s totálně zdemolovanými odbarvenými vlasy takže tam byla šance, že cokoliv udělají bude změna k lepšímu

Matmys
1597 příspěvků 27.11.13 16:03

@budox
No jo, ale to je princip takovýchto pořadů.
Přece nebudou stříhat upravenou, hubnout hubenou nebo přestavovat renovovaný byt…

Majka22
308 příspěvků 27.11.13 16:14

Pořad neznám, ale našla jsem si fotografie tady: http://www.barrandov.tv/ostrihano/foto
A ačkoli to zrovna hitparáda dokonalosti není, oceňuji, že narozdíl od podobných pořadů tady alespoň občas vidno u starších dam i přirozené barvy, nikoli pětibarevné melíry. Dokonce slečně s delšími vlasy nechali delší vlasy, to je věc nevídaná :) Většina „proměn“, které jsem viděla, funguje stylem „zkrátit co nejvíc a vyrobit pestrobarevnou kraslici“
Edit. Některým ženám změna asi prospěla, např. blond paní z 23.9. vypadá podle mého názoru určitě lépe po proměně, ale vidím tam i takové případy (celkem hodně případů - za některé výtvory bych autory žalovala :), kdy proměna není nic moc. Sama bych do podobného pořadu ovšem nešla, naštěstí hledání „kdo jsem a jak mám vypadat“ mám už dávno za sebou :)

blacken
2320 příspěvků 27.11.13 17:04

Kdo viděl film Perfect days, tak to scéna s proměnou asi celkem dokonale osvětluje :-D

http://www.youtube.com/watch?…

aailyyn
807 příspěvků 27.11.13 17:09

Viděla jsem asi jeden a kus dílu a nic mi to neřeklo. Tak ať si půjčí profesionální modelky a dělají show. Tyhle proměny na bázi uděláme z „obyčejný“ holky kočku, jsou vždycky ve finále přeplácaný, protože aby vůbec nějaký efekt byl vidět. Ozdravené vlasy v přírodní hnědé vám na kameru holt neudělají tolik parády jako voživeno melírkem (viděla jsem, jak tam nějaké nebohé šestnáctce napatlali do hlavy nějaké růžové či jaké pruhy).

Holkazpodkroví
276 příspěvků 06.12.13 12:24

Uprimne mam podobny typ poradu rada. Bavi me ty zmeny a proces a v neposledni rade je to bajecnej relax. Ale ty promeny jsou misty opravdu desivy a nejdesivejsi je to, ze se to libi i tem promenovanym. To me prekvapuje a o pristupu „vozivime“ neni treba se dal rozvadet. :)

jjj777  07.12.13 14:09

Podľa fotiek tie premeny nie sú bohviečo, ale nie je to ani katastrofa. Niektoré sú dobré.

Čo mne na premenách veľmi vadí je to, ak sa ide proti prirodzenému typu - napr. žena má zľahka zvlnené vlasy a dostane strih, ktorý si bude musieť fúkať do hladka. Ak to nerobila doteraz skôr alebo neskôr ju to prestane baviť. A načo pridávať prácu? Niektorú ženu fúkanie, tvarovanie, dofarbovanie, atď. vyslovene baví, ale mnohé tie panie na fotkách tak nepôsobia. Vtedy je potrebný kvalitný strih, s ktorým sú vlasy pekné aj vo viac - menej prirodzenom stave, lebo ich rešpektuje.

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.02.14 17:03

Oživím to tu, viděla jsem tento týden jeden skoro celý díl (stříhal kluk) a poprvé se mi nějaká proměna líbila.
„dostal“ modelku, která měla velmi málo jemných vlasů. změnil barvu, vzadu udělal zahušťovací prostřih, krásně ji namalovali a byl z ní fakt někdo úplně jiný. slušelo jí to. velmi se mi líbilo, že se jí zeptal, kde pracuje (recepce) a proto jí udělal elegantní hlavu, která se jí bude hodit do práce. to jsem slyšela snad poprvé v životě.
ostatní soutěžící (ženy, skoro všecky až na jednu s naprosto nemožnou hlavou, makeupem, obočím a spol.) pořád pindaly, že by šly do větší extravagance a odvazu a barviček a střihu, přesně v duchu " je mi jedno, jak ten člověk žije a pracuje, jestli to k němu a jeho typu vlasů sedne, hlavně když já se můžu vyřádit".

aailyyn
807 příspěvků 14.02.14 17:27

@Jiná Realita

No, taky jsem to od svého prvního příspěvku teda ještě parkrát zhlédla a přijde mi, že ten pořad dokonale ilustruje bídu českých tvořilek ať se jedná o módu nebo o vlasy. Zběsile to prostříháme a vystříháme, obarvíme nejlíp načerveno, švihneme tam nějakou tu extravaganci… Pokud teda pomíjím zjevnou nepraktičnost a nesmyslnost některých účesů, který vydrží nositelce akorát tak první den a ráno už si to sama tak nikdy neučeše. Ale tak budiž, je to na kameru, má to být efektní, praktičnost stranou. Ale i tak se mi zdá, že ti vlasoví kouzelníci umí stříhat jaksi technicky. Mají naučených nějakých pár postupů a ty taky naprosto stejně na každého aplikují. Nulová kreativita, nulové přihlédnutí k tomu, jaký typ ženy se jim dostal do rukou. Hlavně ať je to dlouhovlasá světlovláska s pěknými, zdravými vlasy, aby se tam dalo šmikat a barvit až se hory zelenají. A nedej bůh, aby si modelka nedala na vlasy sáhnout a zakázala nám barvit a odstřihnout něco víc než konečky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit