Poraďte dámskou peněženku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

airdesigner
3 příspěvky 09.12.15 09:08
Poraďte dámskou peněženku.

Zdravím Vás,

můžete mi někdo poradit, kde pořídit slušnou dámskou koženou peněženku (na papírové bankovky a mince + několik přihrádek na karty). Cena 3 - 3,5 tis. Nejlépe kamenný obchod v Praze. Zatím jsem lovil v nabídce od firmy Furla.

Předem děkuji za podměty.

S.

Reakce:

odianis
106 příspěvků 09.12.15 19:30

V Praze nevím, ale kdybyste měl cestu do Pardubic, v Machoňově pasáži je prodejna kožené galanterie Hajn (je to český výrobce sídlící ve východočeském městečku Borohrádek) a má krásné a kvalitní kožené doplňky. Koukám, že má i eshop. Nepropaguji, nemám zapotřebí, ale mám vlastní dobrou zkušenost. Koupila jsem si u něj postupně již dvě peněženky, ta první vydržela 10 let, kdyby se nerozsypala podšívka uvnitř, sloužila by dál, zvenku byla stále krásná. Teď mám od nich již několik let druhou a také stále ok.

Giulietta  09.12.15 19:51

@airdesigner

Arkády Pankrác

Atrium Flora (ex Palác Flóra)

Avion Shopping Park Praha

Bílá Labuť Bílá Labuť

Brumlovka

Centrum Černý Most

Centrum Krakov

EuroPark Štěrboholy

Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Galerie Butovice

Galerie Harfa

Hlavní nádraží Praha

Koruna Palace Shopping Center

Letiště Praha (obchody)

Metropole Zličín Metropole Zličín

Myšák Gallery Myšák Gallery

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Šestka

Nákupní Galerie Atrium

Nákupní Galerie Myslbek

NC Fénix Vysočanská

Novodvorská Plaza

Obchodní centrum Letňany

Obchodní Centrum Lužiny

Modnihell  13.12.15 21:42

Mám z Bílé Labutě ;)

Martinaa035
11 příspěvků 06.04.16 18:11
můj dárek

Dostala jsem od manžela k výročí tuto. Mrkněte klidně na stránky pro inspiraci.https://www­.eobuv.cz/vel­ka-damska-penezenka-wittchen-13-1-500-nn-blue.html Vím, že je dražší, ale moc jsem ji chtěla už dlouho :)

continuity
5851 příspěvků 08.04.16 23:31

@airdesigner koukej po penezence, co ma prihradku na mince na zip a da se otverit zvenku - tedy bez toho, aby se otevirala cela penezenka. je to neuveritelne prakticke.

ja mam gianni conti z perry v bile labuti asi rok a pul a drzi jak helvestka vira. tezce pod vasim limitem. kdyz chcete neco lepsiho podivejte se jeste do coccinelle nebo beltissima.

Marki.no
4 příspěvky 04.10.16 19:15
Kvalitní kožené peněženky s možností personalizace

Dobrý den, chtěla bych vám představit eshop HollaHandmade.cz, ve kterém si můžete zakoupit kvalitní kožené peněženky, které si můžete vylepšit vlastním obrázkem či textem a navíc máte možnost zvolit si určité barevné kombinace. Více http://hollahandmade.cz/…u/penezenky/

EsmeZ
10 příspěvků 04.10.16 19:45
@Marki.no píše:
Dobrý den, chtěla bych vám představit eshop HollaHandmade.cz, ve kterém si můžete zakoupit kvalitní kožené peněženky, které si můžete vylepšit vlastním obrázkem či textem a navíc máte možnost zvolit si určité barevné kombinace. Více http://hollahandmade.cz/…u/penezenky/

Tak toto asi nebude priateľské odporúčanie… Asi nová stratégia webu :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit