Poraďte: elegantní pánský zimní kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dunbar
4 příspěvky 27.01.12 22:19
Zrovna takový sháním.

Za rozumnou cenu.

Černý nebo tmavě šedý.

Nad kolena.

Nahoře pod krkem ne moc otevřený.

A hlavně užší – tzn. ne široký ani pytlovitý.

Čili zhruba střihu, jako má ten vlevo zde:

Nebo jako ten vpravo tady:

Poradí mi někdo, kde a jak výhodně sehnat? Hledám marně už delší dobu všude možně.

Díky!

Reklama

Reklama

Reakce:

MP Crystal
2 příspěvky 28.01.12 03:24

z trendy obchodov sa tento typ pomaly vytráca, čo je veľká škoda, treba hľadať v menších súkromných predajniach, alebo manžel si ho napríklad kúpil v jednej z posledných mála predajní OP Prostějov

lilip  28.01.12 08:33

parádní - - manželovi jsem takový koupila přes mimiaukci. Bezva kšeftík za 600,–. V obchodek jsem takový neviděla. Jak píše Crystal - pokud je někde ještě OP Prostějov, tak tam, ale tento obchod zkrachoval. Hledat v malých krámech s luxusním zbožím, nejlépe česká výroba. Napadá mě značka Modini. Mám od nich dámský zimní dokonce i zateplený kabátek složení 50/50 kašmír a vlna a je neuvěřitelně úžasný.
Nebo nechat ušít na míru. Vyjde dráž, ale pokud chcete něco „na furt“ a opravdu šik, tak to je nejlepší investice. Látku si vyberete, střih taky. můžete si ho nechat i zateplit izolační vrstvou, což se obvykle nedělá - jen látka a podšívka - Modini vkládá dovnitř i něco jako tenký vatelín (nějak se to odborně jmenuje) a je teplý i při - 20.
Šiju takhle už léta.

oskarina
266 příspěvků 28.01.12 09:45

A kde se firma Modini vyskytuje?
Já bych také chtěla někomu pořídit kabát, ten Sherlockův!

oskarina
266 příspěvků 29.01.12 11:21

no teď jsem narazila na jednu adresu, snad to zase nehodí ten sled html jazyka jako minule:
http://www.lu­xurymag.cz/no­vinky/8914/vy­berte-si-spravne-panske-kabaty-zima-2011-12/

oskarina
266 příspěvků 30.01.12 15:45

a Pietro Filippi má krásné pánské kabáty, vlněné, dlouhé…ovšem taky drahé..

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama