Postava obdélník, co nosit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ametyst
1 příspěvek 30.05.14 08:44
Postava obdélník, co nosit?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jestli některá nemáte podobnou postavu jako já. Dlouho jsem přemýšlela jaký typ jsem a přišla jsem na to, že nejspíše obdélník. Jsem taková symetrická, nic nevyčnívá. Mám malé prsa. Měřím 170cm, vážím 61 kg, míry prsa90, pas 70, boky 90…bohužel mi přijde že mám nevýrazný pas a ne všechno oblečení mi sluší:(. Máte nějaké tipy co nosit? Děkuji :)

Reakce:

Dixie Sunday
417 příspěvků 30.05.14 09:04

Šaty s prešitým pásom, závisí aj od toho, kde máte najužší bod trupu, niekedy môže byť aj vyššie smerom k prsiami než priamo v páse. Treba si tú časť nájsť a zdôrazniť. Dobrú službu vám spravia aj široké elastické opasky cez šaty či voľné tuniky alebo aj medzi dlhú sukňu a top. Nadýchaná sukňa v spojení so sakom tiež vytvorí väčší optický rozdiel medzi bokmi, pásom a ramenami.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit