Potřebuji poradit s výběrem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SantiniMoni
3 příspěvky 17.01.16 16:00
Potřebuji poradit s výběrem

Jdu na Maturitní ples jako doprovod. Moc se mi líbí tyhle šaty, ano jsou krátké, ale i podle Etikety pana Špačka si dáma může vzít krátké černé" cituji: K tmavému obleku nejlépe malá večerní neboli krátké šaty. Můžete si je vzít prakticky kdykoliv, pokud ovšem není na pozvánce napsáno ‚dlouhé večerní šaty‘…můžu tyhle?? přidám fotku

Reakce:

miramis
958 příspěvků 17.01.16 19:00

Ale tak šlo by. šaty jsou samy o sobě hezké, ale ty ramínka od podprsenky na ples schovejte ;)

SantiniMoni
3 příspěvky 17.01.16 22:07

Ramínka samozřejmě nebudou, v případě že bych si vzala na sebe tyhle šaty, byla by i jiná podprsenka bez ramínek…nejsem až takový barbar :-)

meejja
387 příspěvků 17.01.16 22:32

@SantiniMoni ty šaty jsou moc hezké a dobře vám sednou. Já bych do nich šla.

SantiniMoni
3 příspěvky 17.01.16 22:51

Děkuji za názor :-)

doubrafka  27.01.16 10:58

Mne se taky libi k ostave vam sedi :-) videla jsem takovy styl satu jeste na eshopu coolboutigue maji v praze obchod a daji se tam taky vyzkouset, kdyby jste se rozhdla jeste vyzkouset jine :-) hezky ples

Bačavelmistarý
112 příspěvků 01.02.16 15:24

Achjo, takový zbytečný dotaz… copak nevidíte, jak jste v nich krásná? Vzhledem k tomu, že jdete na maturitní ples, doporučuji doplnit myším kožíškem, abyste neodváděla pozornost od slečen maturantek ;-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit