Výroba šperků - rada, jak na to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka66
12 příspěvků 12.03.13 23:47
POTŘEBUJI RADU - ! HL. PRO LIDIČKY CO VYRÁBÍ ŠPERKY !

Moc prosím všechny hl. co vyrábí šperky, zatím mi nikdo nebyl schopen poradit :-(
Náušnice skladuji a ukazuji, zavěšené na tvrdém papíru a dané do sáčku se zapínáním. A vypadá to úplně nádherně :-D ale mám problém jak zabalit ty náhrdelníky hl. ty co jsou na lanku, aby se nezlámali a nezdeformovali :-(, chtěla bych to udělat jako ty náušnice dát na karton a do zapínacího pytlíčku, ale jak udělat aby tam náhrdelník držel? Jediné co mě napadlo ho tam přichytit izolepou, ale to se mi zdá dost nevhodné :-/ tak jak na to? má nějaký někdo tip, když tak prosím fotku, abych jsi to mohla představit :-D? a nebo to někdo dělá jinak s náhrdelníkama? MOC DĚKUJI VŠEM :-)

Reakce:

E.Slu
20 příspěvků 13.03.13 00:28

Záleží asi na tom, jak moc profesionálně a dokonale to má vypadat (nejspíš co nejlépe, když se ptáte, že :-)). Když se to s tou izolepou přichytí nějak nenápadně, tak by to podle mě šlo. Jinak já jsem takový „problém“ řešila jednou tím, že jsem náhrdelník asi na třech místech ke kartonu přišila. Jenom jedním stehem, málo viditelnou tenkou nití, zezadu jsem to prostě zavázala na uzlík, tam to krásné být nemusí… Ale je to taky provizorní řešení, až někdo napíše lepší, ráda se přiučím.

janicka66
12 příspěvků 13.03.13 00:34

No jsem perfekcionista, takže opravdu to musí vypadat co nejlépe :), ale s tím šitím to je dobrý nápad, nebyla jsem si jistá jestli to bude držet, no nejspíš to teda drží, když to tak děláte, zítra vyzkouším :-) u izolepy mě vadí to lepidlo, pak lepí i ten náhrdelník :-D

E.Slu
20 příspěvků 13.03.13 00:39

Já to právě nemám nijak moc ozkoušené, jak píšu, udělala jsem to tak jednou a docela jsem si s tím vyhrála. Jinak „šperky“ předávám spíš jen tak z ruky do ruky mým blízkým :-). A celkově se zaměřuju spíš na ty náušnice, no. (A s tím lepidlem máte pravdu, to by mi taky vadilo.)

janicka66
12 příspěvků 13.03.13 00:40

Našla jsem takovéto karty http://www.ateliersnezenka.cz/…bila-8x19-cm. html -to taky není špatný nápad jak uchyit náhrdelníčky :-), ale stejně ty lankové takhle mít nemůžu to se poláme, tam kde to zachytím za tu boční stěnu :/

DanczaS
7 příspěvků 13.03.13 12:42
Vychytávka od Mattella :-)

Vzpomněla jsem si na dětství a rozbalování barbín z krabice. V kartonovém podkladu byly dvě dirky a těmi byl protažen potažený drátek a z druhé strany zamotán. Panenka tak držela na místě.
Myslím že stejnou (levnou a nenáročnou) metodou by šli přidělat i choulostivé šperky.

Lacerta
190 příspěvků 13.03.13 12:52

Mě se to nezdá, přidělat to napevno. Každá si to chce vyzkoušet, když to nemá jako dárek…
Já to balím do koupených kartiček na náhrdelníky.

stric
762 příspěvků 13.03.13 12:55

Ještě by se možná mohl ten karton proříznout, ohnout a udělat tam takové jako zuby a položit náhrdelník mezi ně, aby držel roztažený, no a potom přes to natáhnout ten pytlík, aby nevypadl. Tím pádem nikdo nebude muset nic odvazovat ani rozmotávat.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit