Poupée Girl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiririn
94 příspěvků 14.07.12 17:07
Poupée Girl

Ahoj,
Ráda bych se zeptala, jestli někdo je/ví o stránce zvané Poupée Girl?
Vím, že je to taková blbůstka, ale docela mě baví navštěvovat profily ostatních uživatelů a koukat se na jejich většinou hezký obsah šatníků.
 http://pupe.ameba.jp/

Reakce:

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.07.12 00:52

@Kiririn já osobně nevím, co je poupeé girl, prosím pouč…ale vypadá to velice zajímavě :-).

MP Lisbeth
85 příspěvků 15.07.12 08:26

Poupeé girl neznám, ale díky neteřím zase vím o super stránce, která je sice spíš pro děti nebo větší slečny, ale i mě dokázala zaujmout:
http://en.top-model.biz/index_en.html
Přihlášený uživatel dostane do začátku kredit 250 „korun“ a může nakupovat v celkem 4 městech Evropy a pak si oblékat svoji dollsku. Vydělávat se dá častým přihlašováním na účet a dá se taky např. vyrobit vlastní tričko, které se pak dá prodat v user shopu. Docela odpočinková zábava :)

Kiririn
94 příspěvků 15.07.12 11:22

@MP Lisbeth Je to v podstatě velmi podobné. Na začátku dostanete určitý kredit ( měna jsou mašličky )a za ně si koupíte první oblečení pro svoji panenku. Můžete dávat „suteki“ ( like ) ostatním panekám a někdy za to dostanete mušličku ( když jich máte pět hodíte je do kašny a za to dostanete nějaký dárek ), za pravidelné návštěvy a převlékání panenek také dostáváte mašličky a jako všude si můžete někoho přidat do „přátel“. No a teď ta druhá část - na „Poupěti“ si můžete vytvářet svůj „šatník“, což znamená že si doma nafotíte svoje oblečení doplňky atd. a nahrajete si to na svůj profil a za to dostáváte docela dost mašliček ( 10 - 20 ) a většinou i dárek. Ostatní panenky vám sa to dávají suteki a píšou komentáře a vy za to dotáváte mašličky. To samé můžete dělat i vy, ale mašličky dotáváte jen za komentáře.
Pokud máte nějaké další dotazy ozvěte se! ( mě to strašně baví psát :3 )

Kiririn
94 příspěvků 15.07.12 11:27

A ještě jsem zapomněla, že pokud se vám nějaké staré oblečení už nelíbí, můžete ho prodat — na tom funguje celý poupée market - prostě tržiště kde ostatní panenky prodávají všechno možné a vy si to tam kupujete ( většinou je tam hodně totožných věcí s rozdílnými cenami )

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit