Povánoční slevy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dulcinela
197 příspěvků 26.12.13 10:08
Povánoční slevy

Tohle téma zakládam pro ty z nás, co se chystáme vyrazit na nákupy oblečení a doplňků v povánočních slevách. Pojďte sdílet info o tom, co se dá dobře pořídit a kde, případně co jste ulovily.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

b.w.
20 příspěvků 29.12.13 17:56

Ulovila jsem pěkné sáčko v Nextu, asi za 499,– nebo tak nějak podobně :-) sleva 50%, ale jinak mě do nákupních center už teď ve slevách nedostanou, lidí je tam jak…, žádný kyslík a ty věci jsou tam naházené, je to nepřehledné a často jsou už takové osahané a ani žmolky nejsou výjimkou… Je potřeba mít čas a hledat, ale v téhle tlačenici to skoro není možné. Mě to za to snad ani nestojí, leda jít někdy brzy ráno nebo déle večer.

bronco
85 příspěvků 29.12.13 18:01

Tak to jste odvážná mě nikdo do obchodu nedostane
 http://www.youtube.com/watch?…

b.w.
20 příspěvků 29.12.13 18:03

@bronco
Tak to je síla… :-D Naštěstí jsem nebyla v Praze.

Morže
1091 příspěvků 29.12.13 18:18

@bronco Ehm jsem si naivně myslela, že tohle se může stát jedině v Americe… to tam měli něco zadarmo? :)

Edit: slovo „naivně“ se mi do textu hodí víc, než „nevinně“

Matmys
1597 příspěvků 29.12.13 18:23

Nevím, zda máte tu možnost, ale po začátku otevírací doby je v obchodech skoro prázdno, prodavačku se usmívají.
Kvečeru bych to už neriskovala - v pátek mně jedna málem zabila pohledem, když jsem hledala svou velikost… a vůbec se jí nedivím!!! Jestli MP čte nějaké děvče z obchodů, tak před nimi smekám.

Allysa
432 příspěvků 29.12.13 18:26

Proboha, nějak jsem nepostřehla, kde to bylo? Ať vím, které oblasti se mám vyhýbat na kilometry :/

@bronco píše:
Tak to jste odvážná mě nikdo do obchodu nedostane
http://www.youtube.com/watch?…

AnoNe
839 příspěvků 29.12.13 18:31

@bronco : Já moc nechápu, proč do toho krámu ty lidi vlezou, když vidí, kolik lidí tam je? To jde absolutně mimo mě. A to mi jinak přiměřeně větší množství lidí nevadí. :-o

Akitaken
4960 příspěvků 29.12.13 18:44

Bože, to se fakt někdo kvůli nějakým hadrům dá dobrovolně udupat? :-o

noren  29.12.13 18:51

@Allysa Next v Praze na Chodově…

Brunhilde  29.12.13 18:57

Letos jsem pevně odhodlaná slevy ignorovat, doufám jen, že mi odhodlání vydrží. Ale podle těch záběrů z Nextu soudím, že vydrží. Zatím jsem nikde nebyla a upřímně nechápu, co ty lidi do těch tlačenic žene. Mne by to skolilo na místě.

MP Maggie
991 příspěvků 29.12.13 19:01

@Brunhilde Mně se to podařilo už loni. To mi nějaká ušetřená stovka za něco podobného vůbec nestojí.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 29.12.13 19:21

Jak jsou někde slevy, vůbec tam nejdu. Davy lidí mě děsí.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 19:29

@bronco
omg, není to nějaký fake? takový úpadek kvůli kusu hadru :( a pak prý se má česká populace strašně špatně…kdo dřív měl čas, náladu a nervy se udupat v davu na věci, které vlastně vůbec nepotřebuje (jsem si jistá, že nikdo by bez toho, co si tam koupil neumřel, ani společensky nestrádal…).

Akitaken
4960 příspěvků 29.12.13 19:34
@Jiná Realita píše:
@bronco
omg, není to nějaký fake? takový úpadek kvůli kusu hadru :( a pak prý se má česká populace strašně špatně…kdo dřív měl čas, náladu a nervy se udupat v davu na věci, které vlastně vůbec nepotřebuje (jsem si jistá, že nikdo by bez toho, co si tam koupil neumřel, ani společensky nestrádal…).

Slovo „sleva“ je holt mocné zaklínadlo…

bronco
85 příspěvků 29.12.13 19:54
**@Jiná Realita
Obávám se že není, byla jsem v pátek v Metropoly na Zličíně v lékárně nikdo tam nebyl tak povídaly a lékárnice říkala že od pul deváté stála fronta před Nextem otvírá v 10 hod a že se tam i popraly. Šla jsem okolo bylo asi 15 hod a věšáky prázdný fronta na kasu až ven z krámu děsný, všechno to jsou vesměs prý matky z Mimibazaru či jak se to jmenuje a pak to tam prodávají za plnou cenu.

vashtie  29.12.13 20:26

@bronco Mimibazar „či jak se to jmenuje“ ( fakt nevíte určitě?:-)) matky přeci ví jaké slevy jsou v Nextu a za plnou to nekoupí..nepod­ceňujte je intelektuále:-)

Demode
1684 příspěvků 29.12.13 21:05

@bronco To měly s sebou transparent, nebo jste jasnovidka?

bronco
85 příspěvků 29.12.13 21:09

@Demode Píšu prý -tak jasnovidka nejsem, píšu jen co jsem slyšela.

Demode
1684 příspěvků 29.12.13 21:16

Zkrátka je to blbost, no. (A ještě s hrubkami.)

bronco
85 příspěvků 29.12.13 21:20

@Demode Tak zřejmě jste tam byla a máte osobní zkušenost, já nevím kdo tam nakupoval asi vy když to tak víte.

Demode
1684 příspěvků 29.12.13 21:23

Tak šla, nebo nešla? :-)

baltik
1704 příspěvků 30.12.13 07:47

Tak to radsi doporucte slevy na internetu :)

gummybee
4595 příspěvků 30.12.13 08:06

@vashtie je to tak, taky už jsem o tom slyšela, mimimatky nakoupí věci v nextíku věcičky v akci 1+1 zdarma a podobné blbiny, a protože místní mimimatky se po nextíku můžou utlouct, prodává se to pak jako nové, tedy za plnou nebo jen mírně sníženou cenu

TulaJ
254 příspěvků 30.12.13 09:27

@gummybee bola som tiež v Nexte u nás v BA (pri pohľade na davy som sa otočila na päte a oželela čierne nohavice, čo som si chcela kúpiť - v iných obchodoch taká tlačenica ani zďaleka nebola) a je fakt, že to boli tak na 80% ľudia, čo kupovali detské veci - mali v rade na pokladňu obrovské igelitové vaky napchaté detskými vecami - ešte som sa čudovala, či to jedno dieťa vôbec unosí (teda unosilo by, keby to niekto kupoval v rôznych veľkostiach na x rokov dopredu - ale predpokladám, že takto chodia na nákupy 2× ročne, vždy pri výpredaji - vyzerali, že majú dosť prehľad o situácii). Ten následný predaj by všeličo vysvetľoval (ak to predajú s miernou zľavou, tak zrejme pre ľudí, čo sa do Nextu cez výpredaje nedostanú alebo neznesú tú tlačenicu je to stále dosť výhodné).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit