Povlečení pro přítele

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 13:42
Povlečení pro přítele

Ahoj holky,
už asi měsíc řeším takový problém - nevím, které povlečení vybrat příteli k narozeninám (snad nebudete moc kritické na to, že chci chlapovi kupovat povlečení na narozeniny, ale už má prakticky všechno).
Vymalováno má bíle, závěsy a kobereček v tmavohnědé barvě, celkově dost tmavý pokoj, proto by to chtělo možná nějaký barvy. Tak vás prosím o radu :D už jsem zoufalá…

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

mujercita  05.09.12 14:25

Tak asi podle toho, jaká barva se líbí jemu, ne? Je to jeho pokoj.

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 14:33

Celkově má v bytě tmavší barvy… rád ale má zelenou, oranžovou, žlutou, tím pádem sem si i odpověděla :)

Curlygirl
1901 příspěvků 05.09.12 14:34

Pokud se mu líbí třeba Star Wars nebo něco takového, koupila bych ze srandy něco tematického.
Jinak si myslím, že typičtí muži tyhle věci moc neřeší (pokud teda třeba nemá výtvarné střevo, design apod.), že neocení nějakou krásnou barvu nebo vzor.. pro ně to bude hezký čistý nový povlečení od přítelkyně, co má rád.

GreatSusan  05.09.12 14:35

Nemuzete s nim jit do IKEA nebo do jineho obchodu a nechat ho, at si vybere sam? Je to jeho loznice. Ty vzory na obrazkach mi imho pripadaji trochu moc „divci“ do chlapske loznice.

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 14:37

No teď střídá bílý s červenýma kytkama a tmavobordový :D tak nevím… a je to částečně „naše“ ložnice :)

Příspěvek upraven 05.09.12 v 14:45

seznam.mih  05.09.12 14:45

Kdybych měla svému příteli kupovat povlečení, tak by to asi muselo mít motiv nějaké jeho oblíbené počítačové postavy, třeba z Lineage, World of tank (nebo war?) a tak :D Jinak by to asi neocenil… což jaksi nemusí sedět u toho Vašeho.

GreatSusan  05.09.12 14:45

@devushka-m

takze povleceni ma. Tak trochu si myslim, ze az zatouzi po novem, tak si ho proste koupi sam. Co vymyslet jiny darek, nejaky min „neco do bytu“ a trochu vic „pro nej“?

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 14:46

@GreatSusan on všechno má, to je ten problém. Mám mikinu ještě, ale do bytu vždycky tak nějak něco koupím, když mě napadne co… A jak říkáte, že si koupím sám?? On opravdu ne :D

kacenka.smile
427 příspěvků 05.09.12 14:47

seznam.mih: Přesně tak, přítel by povlečení neocenil, leda by to bylo s nějakým jeho oblíbeným motivem.

Pavučinec plyšový  05.09.12 14:47

Měla bych na vašem místě obavy, aby si ten dar nevysvětlil jako výzvu…povlečení se často dává do výbavy ke svatbě… ;)

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 14:48

@Pavučinec plyšový nee, neřekla bych, že on je ten typ, co by si tohle myslel :)

Mylady2
12409 příspěvků 05.09.12 14:51

@GreatSusan Ted jsem se usmála při představě že si můj muž kupuje povlečení;-) Hihi myslím že by možná ani nevěděl kde ho hledat.
@devushka-m Já bych volila něco velmi pohodlného a materiálově příjemného( přece jen v posteli člověk tráví dost času) osobně se mi líbí pouze jednobarevné povlečení v Damašku nebo egyptská bavlna, ale myslím, že muži by udělalo radost třeba i pruhované? V barvách ladících s interiérem.

Zoe
316 příspěvků 05.09.12 14:54

Před nákupem bych nejdřív řešila:

• krepové nebo hladké?
  • rozměr polštáře a rozměr deky?(IKEA má menší povlaky na polštáře!, na deku zase existují i prodloužené délky 2,20 m),
  • je zimomřivý nebo horkokrevný?( pak buď žlutá/oranžová nebo zelená/modrá),
  • dražší nebo levnější? (v případě, že může mít dražší, doporučuji z vlastní zkušenosti povlečení zn. VEBA)
  • co se vzoru týká, přimlouvám se za nevýrazný či drobný vzorek, takový se neokouká.

Tak dobré pořízení.

GreatSusan  05.09.12 14:56

@devushka-m

u darku nejde o to, vymyslet, co ten dotycny jeste nema, ale o to, dat nekomu najevo, ze je Vam dulezity. Povleceni mi prijde dost bez napadu. Krome toho dvoje povleceni ma, takze je vybaven. Nevim, jestli chlap oceni povleceni jako darek k narozeninam. Dala bych mu tu mikinu a pozvala ho na veceri. Pripadne uvarila sama a napr. upekla dort nebo neco jineho, do ceho se daji zapichnout svicky, koupila lahev nejakeho lepsiho vina nebo sampanske. Nebo ho pozvala na koncert. Nebo premyslela o nejake malickosti k te mikine, neco osobniho, co souvisi s tim, co rad dela.

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 15:01

@GreatSusan dort dělat budu, lahev šampaňského taky s největší pravděpodobností budu kupovat, ale už prostě nemám tušení, co koupit… navíc za měsíc máme výročí, pak jsou vánoce :) ony ty nápady se těžko vymýšlí, když vlastně furt je „něco“

seznam.mih  05.09.12 15:04

Souhlasím s GreatSusan a ještě dodám, že muži si oproti ženám tolik nepotrpí na dárky. Nevím, jak ten váš, ale když se svýho pokaždé zeptám, co by si přál k narozkám, k svátku, nebo k vánocům, tak mi řekne že neví. Dárek ve formě povlečení by ocenila spíš žena.

Jestli chcete poradit, co dát tomu svýmu, tak co třeba koupit mu hračku, třeba ve formě vrtulníku, autíčka, loďky, tanku a tak? nebo i hračku jistého druhu, pokud to dokáže ocenit :D nebo plyšák :D

Pavučinec plyšový  05.09.12 15:05

@devushka-m No, tak po povlečení můžete koupit třeba žehlicí prkno, potom ubrus a nakonec i kapesníky… :)

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 15:06

@seznam.mih plyšáka :D no toho dostal :D vloni… chtěla sem počítačovou hru, co chtěl, ale tu už pořizuje někdo jinej :D

devushka-m
145 příspěvků 05.09.12 15:07

@Pavučinec plyšový žehlící prkno má :D

TinkaH
916 příspěvků 05.09.12 15:07
@devushka-m píše:
@GreatSusan dort dělat budu, lahev šampaňského taky s největší pravděpodobností budu kupovat, ale už prostě nemám tušení, co koupit… navíc za měsíc máme výročí, pak jsou vánoce :) ony ty nápady se těžko vymýšlí, když vlastně furt je „něco“

Každý jsme jiný, někdo miluje praktické dárky. Ale já bych z povlečení nadšená rozhodně nebyla. Měla bych jasnou vizi co dostanu na Vánoce, osobní váhu.

GreatSusan  05.09.12 15:08

@devushka-m
ja vim a casem to je jen slozitejsi :-D. Presto by na me manzel docela ziral, kdybych mu k narozeninam dala treba rucnik nebo povleceni. Nebo nove povlaky na polstare na gauc. Nebo sadu uterek. Ptala jste se ho, jestli si neco nepreje? (jo a rekl, ze nic nepotrebuje :-D ) Manzel ma vetsinou zasobu knih nebo DVD nebo ruzne drobnosti pro sve konicky, ktere se mu nechce nekde shanet, ale rad by je mel.

GreatSusan  05.09.12 15:10

@seznam.mih
az mi manzel da k narozeninam povleceni, tak si vazne zacnu delat starosti, ze je s nasim manzelstvim neco v neporadku :-D

Pavučinec plyšový  05.09.12 15:11

Můj chce většinou výlet. Nevím, co by mi řekl na povlečení, vůbec si to nedovedu představit…mě by takový dárek trochu rozesmutnil, a to nejsem chlap.

seznam.mih  05.09.12 15:14

@devushka-m Ten můj má už doma hromadu plyšáků ode mě a z každého nového má ještě větší radost :D samozřejmě na veřejností se s tím nechlubí, ale mě to pokaždý přijde tak roztomilý, hlavně, když probíhala nějaká vánoční akce u coca coly v nějaké benzince, že za dvě koly dostane zvířátko převlečený za jiné zvířátko :D takhle má doma ledního medvěda převlečenýho za soba a naopak :D
Pokud má smysl pro humor, tak bych mu fakt dala nějaké to autíčko na blbnutí třeba :D nebo je opravdu milovník praktických dárků a povlečení se mu vskutku bude líbit, ale ze skušeností tomu tak většinou nebejvá… Vy ho znáte nejlépe zkuste popsat, co se mu líbí, o co se zajímá, na co má úchylky a tak. Víc hlav víc ví že :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit