"Poženštění" mohutné postavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garrie  13.05.14 16:36
"Poženštění" mohutné postavy

Zdravím všechny přítomné pekelnice!

Zajímalo by mě, zda máte, milé dámy, nějaké tipy, jak poženštit a zjemnit postavu, která (sama o sobě) zase tak ženská není. Netrpím sice nadváhou, ale při výšce téměř 190 cm si se širokými rameny i zády, nevýrazným pasem a svalnatýma nohama připadám taková „nekřehká“ :-) Nepřipadám si vyloženě mužsky, mám velká prsa a spíš mi přijde, že je na mně všeho až moc. Zároveň mám pocit, že typicky ženské prvky jako květinové vzory, krajky, volánky atp. na mně působí asi jako křídla kolibříka na slonovi. Napadá vás, jak se s takovou postavou obléci, abych nevypadala jako svůj vlastní model v nadživotní velikosti? Jaký typ šatů může tomuto typu postavy sedět?

Reakce:

iga
1470 příspěvků 13.05.14 19:54

Typicky ženské prvky nejsou jenom květinové vzory a volánky, takže se typicky ženským prvkům nevyhýbejte. Zvýrazněte, co je na vás hezkého, noste dobrou podprsenku a dopřejte sobě i okolí pohled na váš pěkný dekolt. Nechte si udělat ženský účes, podle možností vašich vlasů. Noste náušnice. Noste jemné brýle žádné kostlivé obludy. Noste barevně sladěné oblečení, které lichotí vašemu barevnému typu a takové, které nezakrývá tvary. Vyhněte se všemu hranatému, typicky mužskému a všemu pytlovitému. Noste kalhoty i sukně ze splývavých materiálů. Pohrajte si s doplňky - například dbejte na to, abyste měla kabelku vhodné velikosti - příliš velká a bachratá vám přidá na objemu a příliš malá bude s vaší velikostí v trapném kontrastu. Nebojte se bižuterie, šátků, náramků - všechno může pomoci ladnému vzhledu. Choďte upravená make-upem, dbejte na pěknou ženskou manikúru a pedikúru. Používejte parfém. Noste lodičky na snesitelných podpatcích. Chovejte se jako žena. Jsou to jen úplně obecné rady, ale píšu věci, které zásadně dodržuje moje „velká“ tchýně, která vypadá i přes svou nepopiratelnou velikost a nadváhu vždycky jemně a žensky.

Oveeec
1368 příspěvků 19.05.14 23:00

…a obligátní rada - pokud možno, nasimulujte pas! :) Ještě mě napadly třeba ty dvojbarevný šaty, co mají uprostřed takovou tu jinak barevnou siluetu, aby vytvořila ještě jednu postavu v postavě. A pak jsou takový různý triky na zkrácení postavy, ale to asi jenom v případě, že jste štíhlá, protože by vás to mohlo tak jako srazit - leda to kombinovat se zužujícíma tipama, ale to už je teda věda :)

Edit: oprava nesmyslu

Příspěvek upraven 31.01.16 v 14:45

dost_bot
2070 příspěvků 19.05.14 23:06

Velké holky musí nosit velké věci. To je základ. Velké kabelky, šperky, větší vzory nebo plochy. Věci spíš jednodušší - jak jsou velké, bylo by toho všeho moc.

Oveeec
1368 příspěvků 19.05.14 23:08

Jo a ještě si myslím, že květinovej vzor ani krajka nemusí bejt nutně na škodu. Volánky asi ne, ale jinak, když budou třeba krajkový rukávy, nebo sukně, kde bude spodnička tak o 10 čísel kratší než ta sukně, by naopak mohly dělat zázraky. A jak už zaznělo, náležitě využijte dekolt - to nemá úplně každá ;)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit