Poznámky z četby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

birkin
1861 příspěvků 04.05.13 10:17
Poznámky z četby

Přikládám odkaz na www.lazyeye.cz - dočetla jsem se o tom v dnešních Lidových novinách a je to určeno především milovnicím retro šatů.

Reakce:

Staniela
75 příspěvků 04.05.13 10:35

Nádhera! Brala bych všechny!!
Ale trochu vyšší cenová kategorie…

birkin
1861 příspěvků 04.05.13 11:12

@Staniela Asi, ale zase to na mě dělá dojem, že se snaží o kvalitu a autentičnost. A také vědí, že je to originální a málo dostupné a za to se vždy platí. Tak třeba nějaký ježíšek…

kappa  04.05.13 14:56

Toto ste mi ukazovat nemali, chcem ich vsetky! :D
mimochodom, celkom by ma zaujimalo, ci niektora tu s nimi nema osobnu skusenost.

Staniela
75 příspěvků 04.05.13 16:30

@birkin to bych musela být hooodně hodná :)
a pak bych se bála v nich někam jít, že si je někde pošpiním apd, jen bych se s nima kochala doma…ááách…

GalianosjednimL  05.05.13 17:54

@birkin Většina opravdu pěkná, hlavně puntíky. :)

Atlacoya
2146 příspěvků 06.05.13 23:18

Taky jsou v květnovém čilichili.

Demode
1684 příspěvků 07.05.13 00:33

K šestnáctinám (no, je to už hooodně dávno) jsem dostala látku na šaty: tmavomodré hedvábí s bílým puntíkem, cca 1cm průměr. Maminka, vyučená švadlena prádla, mně ušila krásné šaty. Sukně měla vepředu i vzadu 2 širší sklady. Bílý „piké“ límeček a manžety byly odepínací. Takové už nikdy mít nebudu. Byly lehoučké, hebké, chladivé a od maminky.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit