Práce v McDonalds + jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adeelka890  16.09.13 13:51
práce v McDonalds + jídlo

Ahoj všem,

chci se zeptat - jaké kdo máte zkušenosti s prací u McDonalds?

Prý zaměstnanci McDo mají 50% slevu na jídlo tam během práce… A slyšela jsem, že jak je to jídlo nezdravé, tak během práce v Mc pár lidí přibralo na váze :)

Jaké máte kdo zkušenosti s prácí tam?

Díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Mohučanka
243 příspěvků 16.09.13 14:12

Pracovala jsem v McD, když jsem byla na gymplu a to je už, uff, 14 let. Nebyla to příjemná práce, lezlo to dost na mozek. Na druhou stranu to v té době byla jedna z nejlépe placených brigád pro lidi pod 18, díky níž jsem si koupila své první carvingové lyže :-) Jo a rozhodně jsem tam neztloustla, člověk se při té práci dost naběhal.

Doudou
1231 příspěvků 16.09.13 14:13

Nevím jestli to je následek práce v rychlém občerstvení nebo důvodem je tloustnutí obecně, ale jak tak vždy koukám, vesměs jsou ty prodavači při těle.

RenaLange  16.09.13 14:36

@adeelka890 Dáváte do galerie kradené fotky z netu, zakládáte fóra, jestli Vy nejste admin a nepotřebujete mít v diskuzi " voživíno"? :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 16.09.13 14:39

@RenaLange Adélka hlavně zásadně zakládá diskuze buď o kravatách a košilích s vysokým límečkem, nebo o McDonaldu… to už je spíš nějaká obsese než voživení. :D

Betty J.
2031 příspěvků 16.09.13 15:04

@adeelka890: to jste slyšela špatně, o tom přibírání na váze z nezdravého jídla. Věci se mají takto: zaměstnanci fasují pracovní oblečení, které jim v den nástupu perfektně padne, s tím, že pokud ztloustnou (což firma snadno zkontroluje - pracovník nacpaný v uniformě jako tlačenka ve střevě jasně porušil pravidla), budou bez milosti propuštěni pro vážné porušení pracovních povinností. Na stravu mají slevu nikoli 50%, ale již 60%, přičemž firma očekává, že denně každý projí alespoň osmdesát korun. A protože po těchhle kalorických bombách má tělo tendenci opravdu vytvářet tukové zásoby, musejí ti nešťastníci celý den kmitat jako šílení, aby jejich těla zlikvidovala ty neustále se množící tukové buňky.

baltik
1704 příspěvků 16.09.13 16:13

@Betty J. Pochybuju, ze lze vyhodit zamestnance za to, ze je mu male firemni obleceni…

rice
348 příspěvků 16.09.13 16:31

@Betty J. Ale to jídlo se slevou 60% je přece nenutí nikdo kupovat…? Já teda nevim, ale pracovat v mekáči, nosím si zdravější svačiny a obědy.

Gräfin
2634 příspěvků 16.09.13 16:34

@Betty J. zapomněla jste pro méně chápavé uvést, že se jedná o nadsázku

rice
348 příspěvků 16.09.13 16:43

Tak to se povedlo :)

debra.morgan
223 příspěvků 16.09.13 17:28

Známá pracovala v jednom o prázdninách (pochází z malinké vesničky, jezdila na kole = za cestu nic neutratila) za 2 měsíce si vydělala něco mezi 3-4 tisíce, kolik měla hodin nevím, ale plat byl myslím 50 na hodinu. Prý strávali za každou kravinu… a pro srovnání, taky známý, stejný mekáč, jenom se sebou nenechal tak zametat po 3 dnech podal výpověď a jako důvod uvedl šikanu na pracovišti a dostal 2000 Kč. Chudák holka :-(

Giulietta  16.09.13 17:30

@debra.morgan Neverím vám ani slovo.

debra.morgan
223 příspěvků 16.09.13 17:35

@Giulietta nemusíte :-D

Charlene
280 příspěvků 16.09.13 17:43

Neznám nikoho, kdo by po práci v McDonaldu ještě někdy dobrovolně pozřel jiné jejich jídlo než hranolky.

Muschi  16.09.13 17:45
@adeelka890 píše:
A slyšela jsem, že jak je to jídlo nezdravé, tak během práce v Mc pár lidí přibralo na váze :)

Nikdo vás nenutí to jíst, můžete si nosit svačinu z domova. Tloustne se i ze zdravého jídla ne?

Karja
4766 příspěvků 16.09.13 18:11

Já jsem za tři měsíce práce v Mcdonaldu zhubla tři kila. Nejedla jsem tam ale nic, z 50 zaměstnanců jsme tam nejedli jen dva. Zbytek zaměstnanců si to, co tam celý den patlal ještě kupoval ke svačině, plus když tam strávili přesčas, dostali ještě bonus menu navíc. Super strava:-D. Ale nikdo tam se mnou nevoral, všichni se ke mě chovali hezky. Dřív jsem si dávala cheese dvakrát do měsíce, takže pro mě to byla taková odvykačka:-).

Doudou
1231 příspěvků 16.09.13 18:19

@Charlene Koukám, že to máš asi jako já: Tajně těhotná, přítel v bordelu… chcha :-)

kayav  16.09.13 18:27

To jako fakt?

Muschi  16.09.13 20:19

@Charlene Znám dost lidí co tam pracovalo v době studia a všichni tam jedí dodnes. Proč nejedí nic jiného než hranolky?

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.09.13 20:33

@Charlene
já znám spoustu lidí, kteří tam teprve po brigádě začali chodit.

Charlene
280 příspěvků 16.09.13 20:37

To netuším :D já mám ve svém okolí jen tři lidi, kteří tam pracovali. A kdykoliv jsem tam chtěla jít v jejich přítomnosti, rozmlouvali mi to. A když jsem vyjímečně spor vyhrála já, dali si jen kolu a hranolky :)
Mě bylo od zaměstnanců vyprávěno jen o dehydratované cibuli co se dává do cheesburgeru. (Než jsem jim to stihla zakázat. Teď už mi nesmí vyprávět žádný z nich o práci tam nic.) Pak ještě mám mlhavou představu o původu tamnějšího masa (to zas vyprávěl strýček), ale víc o jejcich jídle nevím a nepátrám.

Muschi  16.09.13 20:49

@Charlene Můžete být úplně v klidu. Nic špatnýho pokud pominu kvanta tuku a cukru na tom není. Maso je mleté hovězí zadní, co je dehydratovaná cibule nevím. Když někdo pracuje v McD. jako běžný zaměstnanec stejně vůbec nic o původu masa vědět nemůže, všechno je předpřipravené, zabalené a v kuchyni se to jen tepelně opracuje a seskládá. Jsou tam přísné předpisy a neznám nikoho kdo by je porušoval. Samozřejmě, že sem tam se najde prase, ale to i jinde než v McD. Asi bych měla větší strach jíst v běžný hospodě než v meku.

Charlene
280 příspěvků 16.09.13 21:00

Strýček nepracuje ve McD ale v zemědělském družstvu. Dehydratovaná cibule je dehydratovaná cibule. Na místě se to prostě napustí vodou a ono se to tváří čertvě :) Já se nebojím, když umírám hlady a vím, že potřebuju teplé jídlo, klidně tam zajdu (i když už jsem potom měla nepěknou běhavku). :)

Muschi  16.09.13 21:08

@Charlene Tak to bych asi měla strach spíš z toho družstva.

Charlene
280 příspěvků 16.09.13 21:12

No a kde je původ masa v McD? Právě v tom družstvu. (Ale jsem v klidu, tohle jedno malé družstvo určitě nezvládne zásobovat McD v celé republice)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit