Praktické vychytávky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.11.11 19:31

Neprošla jsem archiv úplně celý, možná už tam podobné téma je. Kdyžtak sorry:-) Já mám ráda, když se mi podaří objevit něco praktického, co mi zjednoduší život. A v odívání je takových věcí spousta. Ráda se inspiruji u ostatních, kdo nějakou vychytávku máte, přijďte se podělit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.11.11 19:37
Takže, moje první vychytávka je body - košilka. Nesnáším, když mi v zimě táhne na záda, ale v klasickém body bych se cítila trochu jako Lolitka. Tak jsem se poptala v obchodech s prádlem a podařilo se mi sehnat tílko se zapínáním v rozkroku. V sychravém počasí je velmi znát, když ho mám na sobě, člověk je tak nějak zachumlaný…Ona i ta malá vrstva látky je znát, zvlášť když je to kvalitní materiál. A to, že se nemůže vyhrnout je největší výhra!
No a nejlepší je, že pokud tak jako já nosíte téměř výhradně sukně a šaty, tak můžete toto body zapnout přes punčocháče. Tím pádem Vám rozkrok neklouže neustále ke kolenům, což já osobně nesnáším:-)
Takže doporučuji!

Lama_z_Lana  21.11.11 19:46

Barbucho, mohla bys prosím napsat značku? Díky, díky. Něco takového už dlouho sháním, na košilku nedám dopustit, ale krátká se vytahuje, dlouhá dělá boule. V obchodech se spodním prádlem jsem zatím neuspěla, všude spíš ta klasická body.

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.11.11 20:09

A sakra… šla jsem se podívat na štítek, bohužel jsem ho odstřihla. Bylo to v obchodě s prádlem v obchodním centru Nový Smíchov, až půjdu kolem, zeptám se na značku…

Karoleenah
2322 příspěvků 21.11.11 21:07

Taky mám body košilky, značka Skiny, střihově jako toto http://www.hubershop.com/…/71-517-7662?… , koupila jsem je před půlrokem na Aukru v nějaké šílené výprodeji 3ks/50,– (kde k tomu ten prodejce přišel netuším, protože jinak měl samé autodíly, kdoví, jestli nevykradl kamion s body košilkama :)) ). Moc slušivé nejsou, dvě jsou takové šedé melírované s bílými nebo lososovými proužky, jedno jednobarevné do tyrkysova, ale to, co od nich chci - hřát záda a držet punčocháče - zvládají dokonale. Takže za sebe můžu jedině doporučit. :)

A.C.
153 příspěvků 21.11.11 22:24

Ono to ale je body, nebo ne? Tenhle typ oblečení zapínací v rozkroku jsem kdysi v lolitkovském věku nosila, říkala jsem tomu body na ramínka, s krátkým rukávem a dlouhým rukávem.
Nebo tápu v názvosloví a body je nějaká jiná vychytávka? :)))

seznam.mih  21.11.11 22:35

V práci jsem už několikrát balila takovýhle košilky - spíš košile jako body http://www.baur.de/…C1DdjRTbPw==?…
na omak je to opravdu bavlna, ale pro mě mi připadá už taková tužší

Karoleenah
2322 příspěvků 21.11.11 22:40

A.C.: Jo, je to body, ale já to „opravdové“ body mám spojené spíš buď s krajkou (to prádlové) nebo trikotovinou, tohle je vyloženě bavlněná (s trochou elastanu :) ) spodní záležitost, která nemá nikde koukat. Na rozdíl od krajkového body, o kterém mi mamka vyprávěla, že se kdysi nosilo pod saka a trochu krajky koukalo ve výstřihu… no a to trikotové „bardotkové“ (jak mu říkají na ASOSu) se dá nosit i jen tak. Ty svoje košilky bych na denní světlo radši netahala. :))

A.C.
153 příspěvků 21.11.11 22:48

Tohle vůbec neznám, košilové body
http://www.obleceni-on-line.cz/zbozi/dam­ske-kosilove-body.html
http://www.cof­ficefashion.cz/e-shop/kosile/dlouhy-rukav/157-kosilove-body-n-k22.html
Dobrá vychytávka! Kvůli vykasávání košilí a halenek jsem tohle oblečení vyřadila z šatníku. Otevřel se mi nový svět! :)
Karoleenah: jo, tak to je skutečně jenom názvosloví. Body říkám všemu, co má patentky mezi nohama a nejsou to dupačky.

rafej
16 příspěvků 21.11.11 22:56

Tak já uvedu další vychytávku.
Koupila jsem si džíny se zapínáním na tři kovové knoflíky a zip. Mám trochu bříško a ty tři knoflíky skvěle drží, poklopec se nerozvírá, nemusím se bát, že zip povolí nebo se otevře a ještě bříško vypadá plošší. :-) Takže můžu doporučit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.11.11 06:42
A.C. Košilové body je totální vychytávka, já jsem si kdysi koupila dvě ve Vero Modě, bohužel zhadrovatěly celkem rychle. Díky za tip na e-shop, je to opravdu nový svět:-)
Jinak já body říkám také všemu, co má patentky mezi nohama. Asi jsem se vyjádřila špatně. Měla jsem na mysli přiléhavé body ala trikot na gymnastiku, nosí se to ne jako spodní prádlo, ale „ven“. Na to bych se necítila. Ale košile, to je jiná.

MP fay
17 příspěvků 22.11.11 06:54
Ta body košilka je dobrý nápad. Já si teď koupila body, které je trochu stahovací a fakt je to příjemné, když mi při sednutí nekoukají záda. Asi se půjdu poptat v pár obchodech.
Jinak moje vychytávky, jsou asi staré, ale přispěju - když jdu někam v sukni nebo šatech a mám klasické silonky, na které se šaty lepí, tak si ty silonky nejdřív postříkám lakem na vlasy. Používám to teda hlavně na ples. A pak jsem se taky někde dočetla, že když si vazelínou nebo nějakým mastným krémem potřu místa, kde by se mi mohl udělat puchýř, tak se neudělá. Myslela jsem, že mi to bude divně klouzat, ale fakt to fungovalo. Zkoušela jsem to ale jen na prsty u nohou, na patě to nepotřebuju a myslím, že by to fakt klouzalo.

seznam.mih  22.11.11 07:01

mě by zajímalo, jestli není nějaká vychytávka proti otírání stehen mezi nohama? Nebo nevíte o nějakých stahovacích kalhotkách,které by vedli přes stehna a způsobili, že mi zpevní vnitřní stehna? protože ať momentáln se hábu a cvičím jakkoliv, stehna už mám pevnější, než furt na vnotřních stranách stehen mám hrozný tukový „laloky“ které se furt o sebe otírají a tím pádem mi to ničí oblečení během pár měsíců :(( zkoušeal jsem deodorant, ale ten nezabral.

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.11.11 07:59

Seznam.mih - fakt nevím, co bych Ti poradila, mám stejný problém. Bohužel, ženy prostě takový tvar stehen mají (aspoň některé) i když nejsou sádelnaté… Já nenosím moc kalhoty, ale např. na cvičení a do posilovny si kupuju ty nejkvalitnější tepláky, většinou spíš přiléhavé, a stejně je mám po nějaké době rozedřené právě mezi nohama.

sasha
171 příspěvků 22.11.11 08:14

seznam: myslim, ze tu bola aj niekde diskusia pod clankami. Ja si kupujem normalne stahovaci kalhotky v MS alebo proste v Tescu, nevyhoda je, ze su z umeliny a clovek sa v nich casto poti.

seznam.mih  22.11.11 09:16

Barbucho já právě rozedřu všechno i kdyby to bylo sebekvalitnější :)
sasha hmm tak pocení moc dobře nesnáším, protože trpím ještě na ekzémy :(

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.11.11 09:49

No já právě taky… A hlavně na tom cvičení.

belle de jour
96 příspěvků 22.11.11 09:59

na otírání stehen skvěle zabírá tuhý deodorant. Stačí jim potřít vnitřní stranu stehen. Funguje to skvěle.

Kacud
23 příspěvků 22.11.11 10:56
belle de jour ha detto : na otírání stehen skvěle zabírá tuhý deodorant. Stačí jim potřít vnitřní stranu stehen. Funguje to skvěle.
Opravdu? Kamaradka to tady v nějaké diskuzi vyčetla a zkusila. Prý to nefunguje, navíc se jí na stehnech udělaly i potničky. Říkala jsem si, že lepší by mohl být antiperspirant ve spreji, ale v létě jsem to nestihla vytkoušet…

GreatSusan  22.11.11 11:05

Cyklisti pouzivaji takovou mast na odreniny v rozkroku, co vim, tak napr. firma Sixtus. Mozna by stalo za to, zeptat se ve sportovnich obchodech, prip. spec. cykl. obchodech. Moji znami, kteri na kole jezdi, ji maji vzdy pri ruce :-))

belle de jour
96 příspěvků 22.11.11 11:07

Kacud: Já používám obyčejný tuhý deodorant od Dove a funguje to skvěle, navíc jsem v zemi, kde je v létě skutečné vedro a bez potniček ..možná ať zkusí jiný druh toho deodorantu.

GreatSusan  24.11.11 16:21

body kosilky jsem dneska videla v HM za 7,95€, v nekolika barvach

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.11.11 16:43

Great Susan díky za tip

MP Ava
248 příspěvků 24.11.11 17:39
Košile střižené jako body jsou výborné!!! Vzhledem k tomu, že pokud nosím kalhoty, tak nikdy nejsou až do pasu, tak si je nemůžu vynachválit. Fakt zkuste!
Košilky nosím bezešvé, buď úplně hladké nebo s krajkou - např. takové: http://www.gina.cz/…artlist.aspx?…
Jsou úzké, dlouhé, nerýsují se pod oblečením, nedělají boule, nevyhrnují se. Já jsem spokojená. Jen je to umělý materiál.

JK
56 příspěvků 24.11.11 17:47

Ja se hlasim, ze taky rozdrbavam kalhoty na stehnech. Vypozorovala jsem ale, ze se tak deje zejmena proto, ze mam ke svemu zadku silnejsi stehna, takze kalhoty, co mam dobre pres zadek mam natazena pres stehna. Krome toho, ze to nevypada nic moc, tak se ta latka na stehnech vice namaha a tim padem se mi i rychleji prodre. Jedine kalhoty, ktere mi nebyly pres stehna uzke, byly levis bold curve, ale nechce se mi za kazde dziny davat 2500Kc :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit