Přání se mají plnit hlavně o Vánocích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 10:21
Přání se mají plnit hlavně o Vánocích

Tak trošku se toto vlákno může podobat vláknu „ještě nikdy“.
Ale je to o přáních – těch opravdu nesplnitelných. Představuji si to tak, že tady některá napíše svoje životní nesplnitelné přání a další v roli terapeutky oné přející vysvětlí, jaké má ono přání nevýhody - ale musí samozřejmě taky napsat, co si naopak přeje ona.

Co vy na to, jdete do toho?

Já si teda pořád přeji (a ještě mně to nepustilo), abych měřila aspoň 170 cm (na výšku). Mám 158 a určitě se ještě smrskávám :(.
Celý život se koukám na lidi v záklonu, každý si do mě strčí a občas mám pocit, že mne lidi kvůli tomu neberou vážně. Doma s sebou věčně tahám stoličku, abych si něco podala…
A to nemluvím o tom, jak si pořád musím dobarvovat pěšinku, kdybych byla vysoká, tak na ní nikdo nedohlédne…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 13.12.13 10:26

@Matmys Tak jo. Když budete vysoká, většina mužů bude menších než vy - sníží se vám výběr. Navíc když přiberete, budete vypadat jako tank. Nohavice u kalhot vám budou krátké, stejně jako rukávy sak - takže si nepomůžete ani jako štíhlá, to vám bude zas veškerá konfekce široká. Na vysoké podpatky budete potřebovat sakra odvahu - nebo zbrojní pas.
Já vždycky chtěla být drobná křehká anorekticky vyhlížející víla… Měřím 170cm a jsem typ echtovní ženské (jen o malinko štíhlejší než Esmee)

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 10:38

@Sekhmet
Díky. Ale pěkně jste mi to vlákno zabila…
Nebo myslíte, že se najde nějaká, která zde bude tvrdit, že má ráda svoji nadváhu? :lol:

Arwii
64 příspěvků 13.12.13 10:52

@Sekhmet Tak tedy. Pokud budete křehká anorekticky vyhlížející víla budete muset nakupovat v dětském, protože vám bude všechno velké. Když se sveléknete do plavek, každý chlap se otočí pryč, protože vaše tenké nožky a ručky budou nahánět hrůzu (jak mrtvola). Bude se vám zle rodit (žádne boky, úzká pánev). Ale to vás nebude muset trápit nebot si na vás nikdo nelehne, protože by se bál, že vás zlomí. Žádný zadek za který vás možno chytit, žádná krásna prsa jen kosti. Takto mi to bylo vysvětleno pěkně prosím třema chlapama, takže snad na tom něco bude :)
A mé přání je, že chtěla bych mít krásné dlouhé vlasy, až po zem. Boužel se seknuli někde po pas a ani za boha nechcou růst dál :(
Edit: A ještě vás nikdo nepozve na večeři, protože si každý bude myslet, že nejíte a přijdete tak o možnost vychutnat si skvělou večeři po boku šarmantního muže :P

Dixie Sunday
417 příspěvků 13.12.13 10:58

@Sekhmet tiež meriam 170 cm a ak nosí Esmee UK12/EU40 ako niekde písala, tak som o konfekčnú veľkosť nižšie. Ale kedysi to bolo 34/36, bola som krehká anorektická víla, každú chvíľu som bola chorá, nehovoriac o ženských problémoch. Nikdy som nič nevládala, ani rýchlejšiu chôdzu, o športe už úplne nehovoriac. Potom som pribrala na objeme, najmä vďaka svalom, ale aj nejakému potrebovanému tuku a hurá! Zrazu som mala prsia :) Nehovoriac o väčšej výdrži a celkovému lepšiemu sebavedomiu, začala som sa riešiť omnoho menej. Nadváha je jedna vec, ale nejaký telu prirodzený stav a tvar vec druhá a s ním netreba bojovať, lebo telo sa proti nemu začne samo búriť.

Inak bohužiaľ žiadne nesplniteľné prianie nemám, moje životné priania a ciele sú reálne, idem si za nimi a postupne odškrtávam :)

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:08

@Dixie Sunday
Bohužel pro nás, ale bohudík pro vás ;)

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:12

Chrěl bych zastavit stárnutí a s tím spojené „nepříjemnosti“ :)

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:18

@kamaradvladimir
Nechtějte. Vzpomeňte film „Andrew, člen naší rodiny“.

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:29

@Matmys nemyslel jsem že bych všechny přežil :) jen bych chtěl být tak do 90ti při síle

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:32

@kamaradvladimir
Ale tohle se vám může splnit. Držím palce :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:36

@Matmys …těžko :/ třeba pamět mě opouští už teď

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:38

@kamaradvladimir
Nojo, nemůžete mít všechno, sílu i paměť… si vyberte, člověče

Garfie
4452 příspěvků 13.12.13 11:39

@kamaradvladimir možná budete při síle, ale už nebude kolem vás při síle nikdo z vašich blízkých. Nezůstane vám žádný „svědek vašeho života“, jestli víte, co tím myslím. Ženský už budete zajímat jen jako pamětník a muži ve vás nebudou vidět konkurenci. Budete jen vzpomínat na nežijící přátele a svým pravnoučatům nebudete rozumět, protože budou komunikovat způsobem, který vám přijde podivný.
@Dixie Sunday Buďte ráda, že bohužel, protože já mám nesplnitelných přání dost, většina se týká už nežijících lidí…
@Matmys Já si většinu nesplnitelných přání dokážu znechutit sama :-), ale dobrá… ráda bych viděla Zemi z vesmíru…

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:44

@Garfie
A je to přání podmíněné návratem na Zem?

gummybee
4595 příspěvků 13.12.13 11:46

@Garfie běžte na gravity do imaxu :D

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:53

@Garfie ale budu mít sílu něco tvořit a něco po sobě zanechat

razorblade_reloaded  13.12.13 11:54

Ja bych asi chtela byt trochu empatictejsi:D

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 11:55

@kamaradvladimir
Nechci vám sahat do svědomí, ale to dokázali i jiní a nepotřebovali k tomu 90 let…

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:59

Mimochodem mi vadí jak je ten život nefér, když máte fyzickou sílu, tak nemáte tu psychickou (moudrost, zkušenosti atd.) a když konečně „vyzrajete“ začnete zjištovat, že se s vrstevníky bavíte hlavně o tom co vás všechno bolí :)

Sekhmet
1918 příspěvků 13.12.13 11:59

Já bych chtěla znovu začít hrát na piano. Po patnácti letech intenzivního hraní jsem s tím ze dne na den sekla (výsledek určitého utrpěného trauma o kterém nechci mluvit), klavír prodala a dvanáct let nesáhla na klaviaturu. A ani jsem po něm nevzdechla.
Před dvěma měsíci jsem šla kolem FF UK a tam - piano na ulici. A já si netroufla na ně sáhnout. Od té doby mne to nějak bolí, protože (a teď přijde obrovské odhalení) se obávám, že jsem zapomněla noty…

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 11:59

@Matmys ale kdyby tu byli déle stihli by toho víc to je ten důvod

Catlin
166 příspěvků 13.12.13 12:07

@razorblade_re­loaded Kdybyste byla empatická, tak byste neměla chvíli klidu. Pořád by Vás trápilo neštěstí toho druhého. Navíc lidi by to u Vás vycítili a začali by se Vám se vším svěřovat a chtít po Vás rady - byla byste pořád vyčerpaná a zahlcená cizím neštěstím.

Matmys
1597 příspěvků 13.12.13 12:12

@kamaradvladimir
No já nevím… Zdá se vám, že třeba Puškin toho do svých 38 stihl málo?

razorblade_reloaded  13.12.13 12:14

@Catlin asi mate pravdu:D budu se tedy dal dojimat jen nad osudy trpicich zviratek a destnych pralesu:D

Catlin
166 příspěvků 13.12.13 12:16

@razorblade_re­loaded :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit