Přehání to Lady Gaga?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Endless
31 příspěvků 19.07.12 10:46
Přehání to lady Gaga?

Lady Gaga je zpěvačka, která šokuje svým extravagantním oblékáním. Líbí se vám její modely a nebo se vám zdají příliš „ujeté“?

Reakce:

bubun
83 příspěvků 19.07.12 11:32

Podle mého názoru člověk (myslím průměrný občan, i když, co to vlastně je? :)) známým osobnostem, nebo „umělcům“, leccos odpustí, nebo se mu to může dokonce líbit (přitom dost z nás trochu pokrytecky pak podobné kreace odsoudí, když se jedná o neznámého člověka z davu).
Je to samozřejmě celé marketing. Takže mě to nijak nepohoršuje, ani nevzrušuje.

Robena
1257 příspěvků 19.07.12 11:40

@bubun
Jinak receno, je mi ukradena.

btw
64 příspěvků 19.07.12 11:41

Moc ji nesleduju, takze nemam prehled o jejich kostymech. ale ty, co jsem videla, se mi vetsinou libily. ale hlavne se mi libi, jak to umi nosit.
nemyslim, ze prehani. to bude, az se zacne oblekat do satu z mrtvych detskych embryi ci neceho podobneho.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 19.07.12 11:41

Taky mě nijak nepohoršuje, nosí kostýmy, to je všechno, doma nejspíš taky bude chodit v něčem „normálním“. Jestli je ten obleček na obrázku fakt z masa, tak ji spíš lituju, v tom bych teda být nechtěla.

Chari
541 příspěvků 19.07.12 11:50

Tohle ale není móda, jen dobře vymyšlený image a kostýmy. Neposlouchám pop, ale pamatuju si její jméno a vybavím si k němu nějaký obrázky, narozdíl od ostatních zpěvaček jí podobných. Takže můžu jen obdivovat její marketing, ale jako módu to vážně neberu:).

Diankenstein
1891 příspěvků 19.07.12 11:52

Přehání a jde jí to skvěle! :D

Acrobaleno
948 příspěvků 19.07.12 11:58

Lady Gaga ma neoslovila, nepočúvam ju, nevyhľadávam veci o nej, tým pádom na mňa nijak nevplýva ani to, čo má na sebe alebo nemá. Každý umelec sa musí nejak prezentovať, robila to tak Madonna, Prince alebo David Bowie, takže to čo si oblieka je iba jej vec a či je to jej „štýl“ alebo iba marketing ma netrápi.

system_error
815 příspěvků 19.07.12 21:46

No, mě přijde jako pozérka. Oblíkne si maso, aby se o ní mluvilo, protože po Madonně a ostatních už šokuje máloco, tak musí trochu přitvrdit. Ale evidentně jí to vychází, budiž jí přáno. Ale jak říká Chari, je to marketing ne móda. Mě zrovna neoslovuje, stejně jako její styl hudby.

seznam.mih  19.07.12 23:32

Co jsem zatím viděla od Gagy, tak se mi ty kostýmy líbily. Tohle je ale už na mě moc. Pokud bylo účelem šokovat lidi, tak na to jde dobře. Maso bych však přenechala jiným věcem, než jako oblečení.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 19.07.12 23:51

Tohle není o módě ani oblékání, je to kostým, oblečený v úmyslu zaujmout a šokovat. a velmi pochybuju, spíš vylučuju, že by byl ze skutečného masa:-)

ergo
6 příspěvků 20.07.12 10:22

Meat dress je už přece celkem stará záležitost: http://en.wikipedia.org/…of_Lady_Gaga
http://content.usatoday.com/…meat-dress/1#…
Myslim, ze by byla chyba myslet si, ze to, co si oblika, je nahoda. Je to jeji prace, tak se tak proste oblika. O prehaneni, myslim, nemuze byt ani rec. Pokud by takhle sla na pohovor na pozici sekretarky nebo na svatbu nebo nakoupit housky, tak by to prehnane bylo. Ale protoze si vydelava svym stylem a ne tim, ze nekomu dela sekretarku, tak si musime vybrat my, jestli za tuhle show budeme platit nebo ne.

chainbreaker
19 příspěvků 09.10.12 22:42

Nekterý její kostýmy se mi docela líběj ale v mase bych nechtěla teda chodit, musí to smrdět a ještě by ty šaty ozobával hmyz… jinak ji moc neposloucham, akorat se mi od ni libi song bad kid a to je vsechno

blacken
2320 příspěvků 09.10.12 22:50

Zrovna tenhle styl nesleduju, ale vše co jsem zatím viděla byla prostá vykrádačka někoho jiného. Maximálně to dohnala o chlup dál - takže ne špičatá podprda jako Madonna, ale rovnou obří kužel atd. Takže ani z tohohle pohledu to nějak neumím ocenit. Je fakt, že je v dnešní době asi docela těžký skutečně šokovat něčím novým… Aspoň trochu vyčnívá - když se řekne Lady Gaga tak se mi vybaví obličej a to je oproti jiným zpěvačkám celkem úspěch, ale rozhodně mě to nešokuje.

ChristieS
3 příspěvky 23.10.12 18:07

Asi to bude tím, že jsem little monster a o Gaga toho vím dost na to, aby se mi její kostýmy a věci co dělá líbily. Co se týče kostýmů, tak povětšinou, stejně jako to co dělá, mají hlubší smysl nebo jsou míněny jako provokace. Ona ráda šokuje a provokuje, ale zároveň je mi ze všech celebrit a hlavně popových zpěvaček opravdu nejsympatičtější, protože tolik dělá pro své fanoušky a otevřeně podporuje homosexuály a jiné menšiny ve společnosti s celým jejím poselstvím na „Born this way“ albu. Mám hodně známých a přátel, kteří si myslí, že je to zpěvačka, která už neví coby vymyslela, ale opak je pravdou. Musím říct, že já ji zezačátku taky nemusela, ale když se člověk o ni více zajímá, zjistí, že je to vážně celkem milá osoba, i pod všemi těmi vrstvami masa :D:)

Ilyska.S
177 příspěvků 23.10.12 19:22

Mně se jako osobnost líbí. Má charisma a má kolem sebe asi dobrý tým lidí, protože se jim daří to, o čem se tu mluví a co chtějí - šokovat lidi, přitáhnout lidi, prostě se umí prodat. Pochybuju, že si doma u telky lebedí v pyžámku ze steaků, ale to je extrém. Její kostýmy mají nápad a jeji „civilní“ oblečení se mi často taky líbí.
A tady se mi to, co má na sobě, líbí opravdu moc!!!

Jackie Daniels
156 příspěvků 27.10.12 00:27

Líbí. Ráda sleduju i klipy k písničkám, kde vystřídá množství šílených outfitů.

Nejvíc mě asi dostal tnhle kostým, tedy jeho vrchní část.

kisvakond
110 příspěvků 27.10.12 08:54

Jako zpěvačka je velmi průměrná, tak to musí něčím vynahradit

Kemia
420 příspěvků 27.10.12 09:22

@kisvakond Ani bych neřekla, viz:
http://www.youtube.com/watch?…

renoarko  27.10.12 11:35

Ja ju mám celkom rada, marketing - nemarketing… Ale to mäso mi fakt príde mimo mísu, no čo už :D Čo sa týka rôznych prevlekov a štylizácií, páči sa mi jej mužské alter ego Joe Calderon :)

Ilyska.S
177 příspěvků 27.10.12 13:17

@Kemia souhlas!!!

@kisvakond A taky tady: http://www.youtube.com/watch?…

teetee
499 příspěvků 27.10.12 15:56

Samozřejmě je to v první řadě skvělá marketingová strategie, ale zároveń bych netvrdila, že to není móda. Gaga spolupracuje s předními návrháři, kterým umožňuje „pustit si fantazii na špacír“ a upřímně, jakkoli jsou ty počiny „mimo“, většinou se mi líbí a mají nápad. Myslim, že většina z nás si občas řiká „tohle je boží, ale na ulici v tom nemůžu“ a Gaga má výhodu, že u ničeho pochybnosti mít nemusí…:-D baví mě.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit