Přehlídka Dior

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adilah
29 příspěvků 22.01.13 16:04
Přehlídka Dior

Ahoj, zajímalo by mě, co říkáte na přehlídku couture kolekce Christian Dior v Paříži. Sama jsou totiž estetiku několika modelů vůbec nepochytila a u některých jsem dokonce pojala podezření, že jako inspirace posloužily výtvory pekelných českých návrhářek.

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 22.01.13 16:12

Ty modelky mají divné účesy. A té první chybí obočí. Předváděné modely mě nezaujaly, ale odborník nejsem, tak snad se vyjádří někdo, kdo se v módě vyzná.

Minion
117 příspěvků 22.01.13 16:34

Taky nejsem žádný expert, ale ty první, co jste přidala, se mi zrovna celkem líbí, i když bych za ně asi nedala tolik, co stojí :-)

Jinak ostatní modely jsou k vidění třeba tady: http://www.vogue.com/…dior/review/#…

Mně se některé kousky velmi líbí a něco zase vůbec (ale tak je to skoro vždy u přehlídek, že něco je fajn a něco ne)… Ale asi nejhezčí z celé kolekce jsou pro mě tyto šaty:

modny guru
280 příspěvků 22.01.13 17:00

Ani mňa táto kolekcia veľmi nenadchla. Tiež by som si možno obliekla tie prvé, ale len keby som ich dostala. Zdá sa mi, že nemajú žiaden nápad. Okrem tých, ktoré vložila @Minion .

yamama
184 příspěvků 23.01.13 10:17

Ja jsem velky Dior fanousek, ale musim bohuzel priznat, ze tato kolekce mne jako celek rozhodne nenadchla. Dokonce musim souhlasit, ze nektere modely - pokud je „sikovna okresni svadlenka“ okopiruje do mene kvalitniho materialu s okresni kvalitou zpracovani, budou poradne pekelne.

Mahtiel
443 příspěvků 23.01.13 10:49

Já se teda taky přidávám, jejich kombinace barev i střihy většinou moc obdivuji…Ale tady mě vždycky jedno, nebo druhé pořádně zklame. Zajímavé mi přijdou jen některé prvky…Třeba se mi líbí zvýrazněný pas v kontrastu s boky…Ale jinak teda docela smutné (pro laika)…

EDIT: Odvolávám, po hlubokém zamyšlení pár favoritů mám…Nadruhou stranu jsou tam, ale i takové, které bych nenosila ani přes to, že jde o Diora…(První dva modely všema deseti, druhé dva nikdy!)

sarinka.v
423 příspěvků 23.01.13 14:46

Něco jo a něco ne, ale teď byla live HC přehlídka Elie Saaba, jo tak to byla podívaná…

http://parisfashionweeklive.com/ tady se dá shlédnout celá

MP Markys
136 příspěvků 24.01.13 15:33

Mně se líbí obě přehlídky. Dior je více netradiční, ale k MP bych to nepřirovnala ani omylem. Krátké vlasy modelek se mi líbí, protože je to změna.

Rosalyn
925 příspěvků 24.01.13 18:47

Krátké vlasy mi taky nevadí, jen je mají některé z těch modelek moc ulízlé. Ale třeba to byl záměr.

Audrey.Piper
412 příspěvků 26.01.13 15:54

Že by se mi líbily tak, abych je moc chtěla to zas ne, ale docela se mi líbí. Modelky jsou teda divně upravené, ale peklo to podle mě není. Tvořilkovské výtvory (nejen české) mi to nijak zvlášť nepřipomíná.

JohankaK
182 příspěvků 26.01.13 23:41

Tak mě halvně zaujalo to zasazení do „krajiny“, přijde mi to s tou hudbou takové romantické.
Ty, které sjte uvedla se mi taky nelíbí, ale je vidět, že zpracování je opravdu úžasné. Já si vybrala svoje favority:

Omlouvám se za tolik, obrázků, rpostě to jinak nešlo.).

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit