Přehlídka "po Česku"

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonije
28 příspěvků 21.03.13 22:22
Přehlídka "po Česku"

Nedá mi to.. Náhodně mi přišel do mailu odkaz na nějaký článek a skrze něj jsem narazila na toto: http://www.moda.cz/…to_2013.html

Pominu-li naprosto tuctové a neoriginální modely, které koupím i u větví za pár šupů, zaujaly mě hlavně boty.. Připadá mi to tak nebo na těchto přehlídkách obouvají modelky a modelové to, co prostě mají doma, aby se ušetřilo?

Edit: Ehm, asi jsem téma špatně popsala, nechtěla jsem psát o pekelných plavkách, tyto nedosahují pekelných hodnot, ale o těch botách..

Příspěvek upraven 22.03.13 v 00:10

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

veveru
400 příspěvků 21.03.13 22:29

„Plavky, šaty i plážové oblečení butiku Fashion Island, pro velmi štíhlé i plnější tvary, až do velikosti XL (DD), uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Rok 2013 přináší léto plné barev a nejinak tomu bude i u plavek.“

DD? Vážně??

Niveau
20 příspěvků 21.03.13 22:38

Já vám nevím, mně tuctové nepřijdou. Střihy pravda moc inovativní nejsou, (rozebírám plavky :) ) ale vzory a barvy se mi líbí, vybrala bych si a rozhodně si nemyslím, že bych v podobných potkávala u vody masy lidí, jako se to stává u řetězcových… Není to sice haute couture, ale nepřijde mi to jako peklo nebo hodno zvýšené pekelné pozornosti

real.blond
6688 příspěvků 21.03.13 23:07

Zase takova hruza mi to neprijde.. Jen zbezne jsem proletla galerii, uprimne jsem cekala vetsi hruzu. Nerikam, ze bych to utikala koupit, ale uz jsem videla vetsi prisernosti;)

real.blond
6688 příspěvků 21.03.13 23:07

@Niveau jojo souhlas:) nektere vzory a barvy fajn a na leto super!

sonije
28 příspěvků 21.03.13 23:18

Psala jsem hlavně to o těch botách na přehlídkách..
Ale plavky bych si také nevybrala, opravdu jsem některé podobné viděla u nás u větví.. Nejsou pekelné, to jsme nepsala, ale nejsou ani ničím zvláštní.. I když ono možná na plavkách toho moc vymyslet nejde :-)

blue0015
213 příspěvků 21.03.13 23:35

@sonije Nezlobte se, že odbíhám od tématu, ale kde se vzal ten výraz „větve“? Opravdu vám nepřijde blbé takhle někoho nazývat? To je jako kdybyste odjela pracovat někam do ciziny a tam by vám říkali třeba „pivo“ nebo „knedlík“. Bylo by vám to příjemné? Nesnáším rasismus a xenofobii.

real.blond
6688 příspěvků 21.03.13 23:58

@sonije a co Vas na tom tak zarazi? Na trznici maji padelky kde ceho.. Luxusnimi znackami pocinaje, pres Guess apod..

sonije
28 příspěvků 22.03.13 00:04

:-D Trochu nadhledu :-) Nám se v cizině taky říká všelijak, třeba v Egyptě nebo Tunisu jsem při poznámce, že jsem Čech, dostala hned odpověď mafiózo s narážkou na extrémní spořivost našeho národa.. Větve jsou pro mě zkratka, myslím, že lidé používají daleko horší pojmenování. Nejsem rasista ani xenofobní, ačkoliv Vy po jedné zmínce v diskuzi máte pocit, že byste si mě tam měla zaškatulkovat.. Budiž, Váš názor..

sonije
28 příspěvků 22.03.13 00:07

Ony to ani nejsou padělky, podobné zboží je v jejich obchůdcích vidět už řadu let.. A znovu připomínám, téma, které jsem tu původně zakládala, bylo k botám na českých přehlídkách, všimla jsem si tohoto nešvaru už dříve a zkrátka mě to pobavilo, tak pardon, že jsem se tu zřejmě někoho dotkla..

GalianosjednimL  22.03.13 00:24

@sonije K tématu bot: Co autorům přehlídky navrhujete? Jak přesně by jste to doladila?

sonije
28 příspěvků 22.03.13 00:37

Tak třeba bych požádala nějaký obchod s obuví o zapůjčení bot na přehlídku výměnou za reklamu.. Popř. v případě velmi nízkého rozpočtu a nespolupráce obchodů bych alespoň modelkám řekla, jaký typ a barvu bot by si měli přinést.. Na této je to každá pes jiná ves, praštilo mě to do očí..

GalianosjednimL  22.03.13 00:45

@sonije Zase třeba to, že se roky nikdo nepozastavuje nad tím, že mají modelky podpatky k plavkám…
Tak třeba ten požadovaný nadhled patří i sem, když vezmeme, že jsou tam děti, nesourodé oblečení, modelky co nejsou modelky…až to navrhne Brigita nebo Dagmar, to teprve bude mít grády :) :)

PS:Jak víte, že obuv nebyla zapůjčená od sponzora?

sonije
28 příspěvků 22.03.13 00:57

Děti, nesourodé oblečení, podpatky. Právě proto by lépe vypadala plážová obuv, tu si mohou vzít děti i dospělí :-) Ano, víceméně si zachovávám nadhled, ale v případě, že se jedná o prezentaci módního zboží, měla by mít nějaký styl..
Jinak pokud by takovou obuv půjčil sponzor, tak tedy nevím, že by půjčil 10 různých typů obuvi různé kvality. To se mi nezdá..

chinin
2788 příspěvků 22.03.13 01:42

Prispevek je urceny pro @sonije (pro ostatni jde o OT).
Souhlasim s @blue0015. Vadi mi rasismus a xenofobie. Vadi mi neuctive oznacovani narodnostnich ci rasovych mensin, cizincu a vlastne jakychkoli skupin (zejm. tech minoritnich). Vadi mi, ze nekteri lide si ani neuvedomuji, ze nektera oznaceni maji hanlivy podtext (typicky vetve, ukacka, buzeranti apod.)… Vadi mi to mnohem vic, nez nevhodne boty modelek na prehlidkach. A vadi mi to tak moc, ze s vami vubec nemam chut diskutovat o vasem tematu. Howgh.

Matka Vlčice  22.03.13 08:19

Mě na tom zaujalo především první foto a střih horního dílu bikin. To si jako vážně někdo myslí, že toužím po tom, abych na pláži vypadala, že mám jedno prso o dvě čísla menší?

Matka Vlčice  22.03.13 08:25
@chinin píše:
Souhlasim s @blue0015. Vadi mi rasismus a xenofobie. Vadi mi neuctive oznacovani narodnostnich ci rasovych mensin, cizincu a vlastne jakychkoli skupin (zejm. tech minoritnich). Vadi mi, ze nekteri lide si ani neuvedomuji, ze nektera oznaceni maji hanlivy podtext (typicky vetve, ukacka, buzeranti apod.)… Vadi mi to mnohem vic, nez nevhodne boty modelek na prehlidkach. A vadi mi to tak moc, ze s vami vubec nemam chut diskutovat o vasem tematu. Howgh.

Chinin, upřímně, vy se z té své politické korektnosti jednou pose**e. Vaše reakce na jakýkoliv zavedený výraz, který zavání jen gramem xenofobie je tak hysterická, že musíte být utajený transsexuální gay s židovskými kořeny, jehož prastrýček byl dozorce v Dachau. Fakt mě ten váš výlev v diskusi, kdy na někoho skočíte a kamenujete ho za jeho příšernou xenofobii vždycky totálně otráví.

lioncity  22.03.13 08:36
@chinin píše:
Souhlasim s @blue0015. Vadi mi rasismus a xenofobie. Vadi mi neuctive oznacovani narodnostnich ci rasovych mensin, cizincu a vlastne jakychkoli skupin (zejm. tech minoritnich). Vadi mi, ze nekteri lide si ani neuvedomuji, ze nektera oznaceni maji hanlivy podtext (typicky vetve, ukacka, buzeranti apod.)… Vadi mi to mnohem vic, nez nevhodne boty modelek na prehlidkach. A vadi mi to tak moc, ze s vami vubec nemam chut diskutovat o vasem tematu. Howgh.

A me vadi hystericke mentoruji vylevy. Nechapu, ze je ma dospely clovek za potrebi, ja si udelam nazor, ale tehle litanii diskusi teda usetrim.

Matka Vlčice  22.03.13 08:47
@lioncity píše:
A me vadi hystericke mentoruji vylevy. Nechapu, ze je ma dospely clovek za potrebi, ja si udelam nazor, ale tehle litanii diskusi teda usetrim.

A mě vadí, když někdo mentoruje mentorující výlev, ačkoliv tvrdí, že nemá potřebu se k němu vyjadřovat - tak další prosím…

lioncity  22.03.13 08:49
@Matka Vlčice píše:
A mě vadí, když někdo mentoruje mentorující výlev, ačkoliv tvrdí, že nemá potřebu se k němu vyjadřovat - tak další prosím…

Nekdy je proste tezke se ovladnout :-)

Matka Vlčice  22.03.13 08:51
@lioncity píše:
Nekdy je proste tezke se ovladnout :-)
..to víte, grafomanie..:-) těžké s ní žít

lioncity  22.03.13 08:55
@Matka Vlčice píše: ..to víte, grafomanie..:-) těžké s ní žít

No se svymi necelymi ctyrmi sty prispevky tim rozhodne netrpim, ale chapu, neni nad vlastni zkusenost.

Karin
3401 příspěvků 22.03.13 08:59

OT: podle mě je výraz větve jen zkráceninou slova Vietnamci, skrze tu stejně znějící první slabiku. A snad to nemusí být nutně rasistické, záleží na celkovém kontextu, na tom, jak o těch lidech člověk mluví. Třeba o nich ani nesmýšlí nijak zle, jen si to slovo prostě v hovorové mluvě zkrátí, no… Nejsme z té „politické korektnosti“ trochu předráždění? ;) Copak nikdy neřeknete Amík místo Američan, aniž byste to mysleli zle?

ionicera
4551 příspěvků 22.03.13 08:59

@sonije Toužíte po stylu na přehlídkách, asi i po určité úrovni, ale, nezlobte se, hned jak jsem četla vaše téma k diskusi, řekla jsem si, že zas nějaká„dáma“se stylem a nadhledem promluvila.

Karin
3401 příspěvků 22.03.13 09:04

Teda tahle diskuse mi přijde nějaká divná… :D Holka chtěla pokecat o tuctové přehlídce a dostala čočku, jako kdyby chtěla polemizovat o holocaustu…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit