Přešití kožené bundy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zizi68
100 příspěvků 01.10.12 22:44
Přešití kožené bundy

Mám starší koženou bundu, tmavě hnědou, rovný střih. Dlouho jsem ji nenosila. Teď jsem ji po letech vytáhla ze skříně, ale nějak to není ono. Je mi paradoxně velká, nesedí. Kůže je ale krásná, měkká, broušená. Přemýšlím, co s ní. Má smysl ji nechat přešít? Navíc je teda s tlustou podšívkou, spíš zimní. Přešívají se takové věci? Obvykle nemám problém starší oblečení rozdat, nebo zlikvidovat, ale tady jaksi váhám. Nemá někdo zkušenosti s přešitím kožené bundy?

Reakce:

DanielaS
4599 příspěvků 02.10.12 20:20

Zeptej se v brasnarstvich nebo u kozesniku. Ja jsem si takove neforemne sako nechala pred drahnymi lety presit u kozesnice na vypasovanou bundu (stalo to asi 500 pred deseti lety) a rozhodne nelituju, ten material za to stal.

zizi68
100 příspěvků 03.10.12 20:42

Dík za odpověď, nakonec se dnes prodala. Úplná náhoda, manžel se zmínil kámošovi, (doma jsem řešila, co s ní), měl mu ji vzít do práce (je unisex). Líbila se mu, tak mám radost i nějakou korunku.

valentina11
9 příspěvků 04.10.12 23:53

Záleží na koho narazíš. Např. v Benešově kůži přešijí.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit