Převlíkárny ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hadramashmatra
31 příspěvků 02.04.13 13:02
Převlíkárny ...

Někdy mi připadá svět zkoušecích kabinek jako z jiné světelné soustavy, o bordelu a prachu se tady nebudu rozšiřovat:

Byla jsem v Máji na Národní, chýlilo se k zavíračce, zkoušela si nějaké sukně a ve chvíli, kdy jsem v intermezzu, tedy pouze v punčocháčích, se rozletí dveře a tam paní uklízečka s hadrem, která na můj protest: „Nu da, ja to tu očištěnju“. Tak to pode mnou tím hadrem olízla, zavřela a jelo se dál.

Sama jsem brigádně dělala v potravinách i v oděvech a tohle bych si nedovolila. Máte podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

bertulka  02.04.13 13:19

@Hadramashmatra Tak to je síla, s tou uklizečkou. Já v kabinkách nesnáším:

• bordel-prach a pod.
  • malé kabinky, kde se sotva otočím
  • když nemám kam odložit kabelku
  • zeštíhlující zrcadla, pak si koupím něco, v čem doma zjistím, že vypadám strašně
  • když nejde pořádně zatáhnout závěs a je mně tam bokem vidět
  • vedro, někde je v kabinkách snad o 5-10 stupňů víc než v obchodě
  • když mně tam furt někdo leze-hyperaktivní prodavačka

LuisaLeelou  02.04.13 13:21

Mne jednou do kabinky lezla cizi pani, odhodlana mi radit, jak mi co slusi nebo neslusi… a nebyla to zamestnankyne prodejny… malem jsem zesilela, byla jsem tak zaskocena, ze jsem se nezmohla na zadnou vhodnou obranu… Saty jsem si nakonec nekoupila zadne… Proc se ty kabinky nedaji zamykat?!

kacenka.smile
427 příspěvků 02.04.13 13:28

Mě fascinují uklízečky ve škole. Mají uklidit po skončení vyučování, jenže ony chtějí mít hotovo dřív, tak se do úklidu pustí ještě tehdy, když mé třídě zbývají klidně ještě čtyři hodiny výuky. Umyjí záchody, na které nás pak nechtějí pouštět, protože „už jsou umyté“, lezou do tříd a dohadují se s učiteli, aby je nechali uklidit během výuky. Že by mohly výuku rušit je vůbec nenapadne a zkoušejí to v podstatě několikrát do týdne.

top topic
949 příspěvků 02.04.13 13:30

@LuisaLeelou: ja obcas ve chvili nakupniho zachvatu a slabomyslnosti vletim do obchodu s ditetem, ktere i tu zamcenou kabinku porad otvira, leze ven, leze do jinych kabinek, takze po par krusnych chvilich vypadnu zpocena ven a jsem zas tak na pul roku vylecena nakupovat s deckem;-)

LuisaLeelou  02.04.13 13:33

@bertulka ještě světlo… není nad to, když má oblečení v kabince jinou barvu, než pak mimo ni..

KlaudieS
1640 příspěvků 02.04.13 13:35

@kacenka.smile Přesně tohle dělají prodavačky v ENAPU na Jualiánovském náměstí v Brně (a předpokládám i jinde)…zavíračka v sedm, když se stavím z práce či ze škole kdykoli po šesté hodině, už tam mají načaté umývání a dívají se na mě jak na vraha. Já chápu, že chtějí jít co nejdřív domů, sama to znám z práce, ale snad kvůli ním nemám jít raději do kilometr vzdáleného Tesca??? Neříkám pět minut před zavíračkou, byť na to samozřejmě mám právo, ale třeba 45 minut před ní???

A co se týče kabinek, takové děsivé zkušenosti nemám, že by mi tam někdo lezl :D, to bych rychle šla pryč, ale vadí mi všeobecně zkoušení oblečení v zimě, s tím se ale bohužel nedá moc dělat…ledaže by obchody zavedly nějakou provizorní šatnu u vchodu, kam by si nakupující odkládali kabáty, to by vůbec nebylo zlé :D

cibetka 1  02.04.13 14:29
@bertulka píše:
  • zeštíhlující zrcadla, pak si koupím něco, v čem doma zjistím, že vypadám strašně

Prosím, kde je mají, hned tam jdu a budu tam snad i bydlet. Já znám jen rozšiřující /snažně doufám, že ne pravdivá/, po jejich použití si pak jdu koupit stahovací prádlo a to mám 55 kg. V kombinaci s bílým světlem vražedná kombinace.

bertulka  02.04.13 14:32

@cibetka 1 No v Reservdu v Brně v Kr. Poli jsem měla pocit, že mám nějaké moc štíhlé nohy :-)

cibetka 1  02.04.13 14:39

@bertulka
Dík, stěhuju se do Brna, Praha nic takového nemá, nebo o tom nevím. Stahovacího prádla už mám plný šuplík, všeho druhu.

Morže
1091 příspěvků 02.04.13 15:49

V zrcadlech v HM mám pocit, že jsem nádherně štíhlá a tak mám pocit, že mi sluší ty slimky, neboť v tom zrcadle vypadám, že mám o dvacet kilo mín :D jedná se o PLZEN :))

kočičííí  02.04.13 15:56

@Hadramashmatra Zasmála jsem se a vzpomněla jsem si na dva památné výroky uklízeček z dob mých studií. První našli kluci písemně na kolejích na pokoji: Hešánkove, ta kupena že bude umyta a zachot tež je vaš a štětka pre každego. Meluhova
A ten druhý byl adresován mojí osobě, když jsem šlápla ve dvě hodiny odpoledne na fakultě na mokrou hadrem přetaženou podlahu. Na můj límec dopadla těžká pravice představitelky naší dělnické třídy se slovy: Ty mi tu bordel nedělej, půjdem na děkana - studentu mame dost, ale uklizeček malo!!!

Jo, časy se mění - ale ne zas nějak překotně, co?

cibetka 1  02.04.13 15:58

O 20 kg? Takže Plzeň…
Polévá mne horko, zda to skutečně není tím, že jsem tlustá a doma mám zeštíhlující zrcadla, jdu se utopit.

continuity
5851 příspěvků 02.04.13 16:07

@cibetka 1 je jich plna Praha, mne to prijde temer v kazdem krame, ze vypadam nejak lepe nez doma v zrcadle :D

real.blond
6688 příspěvků 02.04.13 16:10

Snazim se nechodit do jakehokoliv obchodu pred zavirackou.. uklizecky a nervozni personal, ktery se uz vidi doma, me znacne znervoznuje:-) nejhorsi je, kdyz nekam vejdu rekneme 16:30 a zavirat maji v 18h a v obchode uz se uklizi a bali domu.

A ke kabinkam - taky nechapu, proc se nedaji zamykat! Jednou mi takhle vlezl „hlidac“ v HM do kabinky, kdyz jsem si zkousela pradlo.. sice s omluvama a zavrenyma ocima vycouval snad az pred prodejnu, ale personal me nahou videt nemusi

HertaDeOran
866 příspěvků 02.04.13 16:49

Při nedávném zkoušení džín jsem zalezla do kabinky, kde dveře začínaly až půl metru nad zemí a končily mi u ramen. Dole díra, nahoře díra, za dveřmi chlap prodavač - velice nepříjemné zkoušení.
Já naštěstí skoro nikdy oblečení nezkouším, a tak není-li to nutné, jako třeba v případě jeansů) vůbec tam nelezu. Vadí mi svlékání na veřejnosti a nejistota, že mi právě někdo vrazí do dveří. Nezamykatelné jsou asi kvůli houmlesákům a smažkám - aspoň tady v Praze.

Matmys
1597 příspěvků 02.04.13 16:53
@LuisaLeelou píše:
Proc se ty kabinky nedaji zamykat?!

Protože se na závěsy blbě přidělává zámek :)

Jinak - v Pietro Fillipi - kabinky přepychové.
zboží poslední dobou méně… :(

deermark  02.04.13 16:55

Ano! prodavačky vždy „nejlépe“ vědí, jestli Vám to sedí nebo ne. :D
A tuhle větu bych dala zarámovat: „To Vám padne, mám doma úplně stejný, berte ho!“

Miluna Mia
194 příspěvků 02.04.13 16:55

Já mám také jeden lahodný zážiteček z kabinky. Už bohužel nevím, v kterém obchodě to bylo, ale zcela jistě ulice Na Příkopě, Praha 1. Něco jsem si zkoušela, samozřejmě na ošlapaném koberečku namotané vlasy, všude prach, po háčku ve zdi jen díra, obouchané lokty, jak to tam bylo stísněné. Ovšem nad hlavou jsem měla rohovou poličku. Divně to tam páchlo, nebyla jsem schopna určit, co je to za smrad. Pak mě napadlo kouknout se nahoru na tu poličku. Málem jsem se vyvrátila a oběd vyzvrátila - ležel tam pěkně rozkvetlý použitý tampon. Nechala jsem vše, jak bylo, pobrala jen své věci a utekla.

edge  02.04.13 17:02
@Morže píše:
V zrcadlech v HM mám pocit, že jsem nádherně štíhlá a tak mám pocit, že mi sluší ty slimky, neboť v tom zrcadle vypadám, že mám o dvacet kilo mín :D jedná se o PLZEN :))

V Háemku v HK je mají také.

Lachenauerin
544 příspěvků 02.04.13 17:11

Bezkonkurenčně nejšílenější „kabinku“ jsem zažila v jednom obchodě skoro na rohu pražských ulic Národní a 28. října. Prostě mají uprostřed patra vytrčeno něco, co vypadá jako „vysoce umělecky“ posprejovaná budka chemického záchodu křížená s budkou telefonní, je to neskutečně chatrné, plastové, celé se to s člověkem houpe a různě rachotí, není tam k hnutí, vedro na padnutí, do toho v krámě huláká hodně nabušené techno, zavírá se to na zástrčku, která absolutně nejde zastrčit, a kdo se chce vidět v zrcadle, musí vylézt, protože uvnitř není. V kombinaci s prodavači, kteří v obchodě neustále chodí krok za vámi a šestkrát za minutu se (pravda, hrozně ochotně) ptají, jestli můžou nějak pomoct, a pak přešlapují před tou boudou, jak v tom teda budete vypadat… horor, horor, horor.

continuity
5851 příspěvků 02.04.13 17:18

@Miluna Mia ja teda nie som moc utlocitna, ale fakt ste sem musela pisat???

cibetka 1  02.04.13 17:22
@edge píše:
V Háemku v HK je mají také.

Tak a je to potvrzené, jsem tlustá. To že v HM nenakupuji mne neutěší. Jdu napustit vanu.

DonChichot  02.04.13 17:58

@cibetka 1
Prosím vás, nikam nechoďte, 55 kg je luxusní váha, pokud tedy nemáte výšku asi tak 130 cm.
Jinak v HM je dle mého soudu zužování zrcadlem firemní politikou, stejně jako u všech ostatních řetězců. Například Promod na Smíchově, Pietro Filipi tamtéž, Jackpot to úplně přehání, Tatuum jakbysmet. Snad jen MaS má nezkreslující zrcadla, ale ty zářivky (jedna celebrita se k tomu vyjádřila v tom smyslu, že má v tom zářivkovém světle celulitidu i na nose)
Děsný kabinky měli v Mangu na Zličíně, byl tam takovej hadr na tyči a kabinky též malé, hadrové. Ale snad proběhla rekonstrukce, tak to možná spravili.

kočičííí  02.04.13 18:16

Senzační jsou rovněž závěsy užší než otvor do kabiny. Chvilku ho honíte tam a sem a potom teda zvažujete, jestli do toho jdete. Oděv se vám musí už moc líbit, nebo ho musíte děsně potřebovat. Místa tolik, že při každém otočení kus těla vyhřezne závěsem do krámu. U vedlejší kabinky stojí tatík, hlídá tašky, máma uvnitř zkouší prádélko, tatík komentuje a závěs při tom zvedá, takže mámu vidí celý kvelb, člověk má obavu, že tatík poslouží i jemu radou… A ta poloviční dvířka, to je taky choroba, taky se mi to stalo v obchodě s džínama a nebyly to žádné levné kousky. Dvířka měla upomínat na saloony Divokého Západu, těsně za nima stál prodavač, který jinak nedal, než že mi hromadu vybraných kalhot podrží a bude podávat - vzdala jsem to při třetích, kdy jsem mu v kalhotkách podávala vyzkoušený kus a poslala jsem ho do houští se zbabělou výmluvou, že už další nestihnu, jede mi autobus. Zlatý e-shopping!

Příspěvek upraven 02.04.13 v 18:52

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit