Přijatelně hluboký výstřih

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ameline
95 příspěvků 28.07.12 21:26
Přijatelně hluboký výstřih

Dobrý den. Už delší dobu dumám na tímto tématem, a sice co je přijatelné jako výstřih, na kom a kam. V televizi i na blozích vídám například výstřihy poměrně hluboké, líbí se mi to a připadá mi to slušivé pokud to nevypadá, že poprsí musí každou chvíli uniknout na svobodu, přesto když si takový vezmu sama, mám pocit, že všechny pohledy jsou na mě a že je to v očích lidí cosi neobvyklého, dokonce se mi v jednom topu co už nenosím stalo že mě nějácí ožralové komentovali. A to se takto „odvážu“ jen když jdu někam s přáteli. Jaký je váš názor na to, co je optimální, co ještě přijatelné a co přes míru? Jako unifikované referenční body bych vzala místo obvodu nad prsy, nejplnější místo hrudníku a místo obvodu pod prsy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

vrrttt
34 příspěvků 28.07.12 22:08

Osobně tedy nejsem příznivcem moc velkých výstřihů. Nemohu si pomoci, ale připadá mi to laciné. Když má někdo hodně velký výstřih, tak nevím kam se mám dívat, aby to nevypadalo, že někomu koukám od výstřihu a co teprve muži.

Konvalinka
244 příspěvků 28.07.12 22:21

Už jste si tak nějak sama odpověděla. Hlubší výstřih je přijatelný do té míry, pokud nevypadá vulgárně. Netřeba přeměřovat na milimetry, co už je za hranou, pozná člověk na nositelce pouhým okem. Záleží i na celkovém stylu outfitu. Jsou samozřejmě příležitosti, kam se hlubší výstřih nehodí vůbec. Máma mi vždycky říkala „ty máš malá prsa, ty si takový výstřih nemůžeš dovolit, vypadalo by to blbě“. Do výstřihu je prostě nutné mít nějaký materiál.
V minulých letech to bylo v obchodech příšerné, všechno mělo obrovské dekolty, na mojí drobné postavě kolikrát končily až pod prsy. Zaplaťpámbu, že je to pryč.

blacken
2320 příspěvků 28.07.12 22:22

Já mám paradoxně dojem, že čím menší prsa, tím větší výstřih si může dotyčná dovolit… Nesnáším velká prsa a velké výstřihy - působí to na mě lacině, i když to třeba laciné není. (Nemluví ze mě závist, opravdu ne)
Ale pokud je to příležitosti vhodné, tak klidně - jen nepochopím holku s obříma prsama, která si vezme výstřih po pupík a pak si stěžuje, že na ní chlapi koukaj jak úchyláci :-D Takže když máte výstřih, kterým si nejste jistá a vadí vám, že ho někdo komentuje, tak je asi jediným řešením ho nenosit nebo si zvyknout. Otázka je, jak moc se v tom cítíte nebo necítíte. Ale osobně se s nic moc vyvinutýma proporcema řídím tím, že na zkoušku/pohovor - obvod nad prsy, volnočasová aktivita/nákup/ran­de - výstřih po nejplnější část (mluvím tu o maximu, nenosím výstřihy až tak často) a ten pod prsa prakticky nenosím - ale když, tak možná bar s kamarádkama, nebo nějaká soukromá večeře s přítelem…

Ameline
95 příspěvků 28.07.12 22:25

Tak já dekoltáž považuju za něco jako módní doplněk. Mě se třeba poprsí jako takové líbí, ale nepřipadá mi, že si zasluhuje takovou… odezvu a mám pocit, že většina lidí na to reaguje jen proto, že si myslí, že tak reagovat má… Mám třeba pěkné klíční kosti a pěkný tvar ramen (jenže o tom se nemluví…). Obléci si triko které na tuto skutečnost upozorňuje mi připadá prakticky to samé jako vzít si hlubší výstřih protože mám pěkná prsa, obojí je, mám li použít ten nepěkný výraz, sexy. Můžete namítat, že proč se nespokojím s možností jedna, ale… proč se ochuzovat? Jen pro doplnění, nemluvím o kreacích kde je půl prsa venku, to připadá vulgární i mě.

Příspěvek upraven 28.07.12 v 22:28

seznam.mih  28.07.12 22:25

Měla by mít takovej výstřih, aby nekoukala podprsenka (pokud jí má) a aby nelezla prsa moc ven. I když to je asi záměr u holek, co chtějí svá prsa ukázat ven. Já si určitě nemůžu dovolit nosit úzký výstřih, nebo rolák, protože pak jsem jak nafouklej balón a zase ve velkém výstřihu přitahuju čumily a prapodivné existence a to mi není příjemný. Mě sluší spíš větší výstřih do véčka.

klubo  28.07.12 22:31

Záleží na příležitosti. Večerní šaty mohou být trochu s výstřihem, přes den určitě ne. Navíc prsa vyniknou (pokud jsou, že ano) i v jemném splývavém materiálu nebo ve vypasovaném střihu. Nemusí být nutně kůže venku, chlapům to neunikne, kdo má jaká prsa…

analfabet
50 příspěvků 28.07.12 22:35

Já mám ráda spíš široké, kulaté výstřihy než hluboké. Takové ty žlaby a žlábky mi připadají hrozné vždy a všude, ale nevadí mi, když je tak trochu vidět, jak se prsa dmou :-) (nikoli přetékají). Myslím, že se mi nestalo, že by můj výstřih někdo komentoval slovy nebo chlípnými pohledy, a to je nosím docela často. Nevhodný mi jakýkoli odvážnější dekolt připadá při těch příležitostech, kdy to může vypadat, že si za něj chci něco koupit (zkouška apod.). Taky se snažím dodržovat to pravidlo, že k většímu výstřihu se nenosí moc krátké sukně, ale to u mě není takový problém, protože pokud jde o ukazování nohou, jsem velmi cudná.

Jetthro
1129 příspěvků 28.07.12 22:40

Klasicky vystrihy do vecka nenosim skoro vubec, mam s veckem mozna tak nejaky saty a zavinovaci halenku..nejak jsem nikdy nemela potrebu a od rodicu jsem mela naucene ze to ani neni nejak extra vhodne. Vystrihy nosim nejcasteji kulate a nejvetsi co mam je asi po obvod nad prsy, je sice dost velky, ale do sirky, takze mam odhalenou tu horni cast hrudniku, ale jinak vsechno schovany :) Taky mam ale pocit ze s malymi prsy si clovek muze dovolit vetsi vystrih - nema tam nic napasovaneho, takze to vlastne neni tak vyzyvavy..a naprosto souhlasim s Konvalinkou, jesteze to obdobi kdy vecek byly plny regaly je pryc :D

Ameline
95 příspěvků 28.07.12 22:46

@analfabet : S těmi žlábky a sukněmi to cítím podobně, stejně tak se zkouškami. Ještě bych dodala, že se mi nelíbí odhalená ramena s výstřihem. Možná jen tak ten náznak kde se začínají sbíhat… jenže já kupříkladu nedosáhnu žlábku ani když se postavím na hlavu, i kdybych měla nakrásně výstřih níž než mi končí prsa budu mít jen povlovný náznak kopečků (sehnala-li bych vhodnou podprdu) ačkoliv mám prsa celkem velká - každej vidí, jak velká, jak Klubo říká, záleží tedy tolik na tom, kolik kůže je venku a kolik ne? Chlípný pohledy a komenty přitahuju občas i v roláku (paradoxně vypadaj ještě větší a mám postavu, kterou tenhle normálně pro prsatice zapovězený kus oděvu unesu), ale když je tam ten výstřih, prostě z toho mám horší pocit.

Příspěvek upraven 28.07.12 v 22:58

blacken
2320 příspěvků 28.07.12 22:50

@Ameline Roláky jsou zrádný. Když si vezmu rolák, tak na mě taky zíraj víc než když mám výstřih. Přijde mi, že roláky nějak opticky zvětšujou, protože velikostně mám spíš blíž k borůvkám pod kobercem, nebo jak to pánové nazývaj…

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.07.12 23:05

Rozhodně platí pravidlo, že čím menší poprsí, tím větší výstřih si můžete dovolit, aniž by vypadal vyzývavě nebo vulgárně.

Můžu klidně nosit tričko, které má lem výstřihu až skoro na horním okraji podprsenky a rozhodně mi nikdo do výstřihu nekouká :) ani to nevypadá nijak sexy. žádný žlábek totiž nemám ani mít nebudu.

Taky platí pravidlo, že rolák zvětšuje prsa, proto by si ho obdařené ženy, které nechtějí na své (byť zcela zakryté) poprsí nechat koukat všechny chlapy okolo, brát rozhodně neměly.

edit: poslední věta nějak nedávala smysl, stylistický fail, pardon :)

Ameline
95 příspěvků 28.07.12 23:40

No a tady pomalu narážíme na podstatu problému. Taky žlábek nemám a nikdy mít nebudu, mám ale prsa velká. A navíc mám ještě o kousek větší zadek, tak se mi hodí nějáké jejich optické vyzvednutí. A mám široká ramena, takže v roláku nevypadám jak sněhuláček což je myslím hlavní zádrhel v tom konceptu prsa vs. rolák. Pohledy jako takové mi nevadí, ale nechci spadnout do kategorie „nevhodné“, což je složité, když nevím, kde začíná - protože většinou nemám pocit, že by „bezpečná zóna“ pracovala pro mě, spíš naopak.

firefly
527 příspěvků 29.07.12 03:32

Já nosím velké výstřihy často, připadá mi to slušívé. Myslím, že pokud je zbytek outfitu umírněný, není to laciné. Řídím se tím, aby nebyla z výstřihu nikde vidět podprsenka - to mi stačí. Samozřejmě na zkoušky, pracovní pohovory a události, které si to žádají, volím výstřih menší.
Nepřipadá mi, že y lidé nějak koukali. Ti, co mě znají vědí, že to nosím skoro pořád. A nějaká narážka puberťáků/pžralů už taky byla, ale kdybych si měla lámat hlavu s takovými skupinami lidí, asi bych nemohla vylézt z baráku ;)

razorblade  29.07.12 08:52

Me osobne se libi vystrihy taky jen na tech holkach, ktere nemaji zadna prsa nebo mala - vypadaji v tom proste etericky a nezne. zatimco vystrih u zeny s velkymi prsy vypada prvoplanove - „dneska jdu na rande s frantou, tak at vidi, jaka jsem sexbomba“

D.C.M.
82 příspěvků 29.07.12 11:06

Ono kromě velikosti prsou záleží, jak jsou kvalitní, protože když i v decentním výstřihu ukážete kůži, která je zestárlá, poškozená, povolená, tak je to nehezký pohled.
Já mám přiměřená prsa ke své postavě(překlad: něco tam mám, ale není toho tolik, abych měla zdravotní problémy se zády)a nejvíc vyniknou v přiléhavém roláku. Na druhou stranu to ponechává možnost pro nějaké to tajemno a každý hned neví, jakou mám barvu spodního prádla a tvar prsů.

katango
1356 příspěvků 29.07.12 11:11

Jakožto dáma plnější postavy, s nepřehlédnutelným hrudníkem a kratším krkem mám ráda hlubší výstřihy do V. Moc povolenou kůži nemám, tak to snad jde. A taky rozepnuté košile, tak, aby nic nečouhalo. Jo a skoro vždycky k tomu véčku šperk, korále nebo hedvábný šátek či šálku (to spíš, když je chladno).

runningfox  29.07.12 12:02

Já výstřihy nosit musím, protože mám široká ramena. V oblečení ke krku vypadám jak krabice. Prsa nevlastním, ale aspoň díky tomui nemám kůži na hrudníku vytahanou.

Rhaenys
23 příspěvků 29.07.12 14:33

Výstřihy nosím, decentní, mám velká prsa - na svých 160 cm, velikosti 36 - 38 mám prsa 34F, a prostě mi připadá, že když si na sebe dám něco ke krku, psa vypadají ještě dvakrát tak velká…

mikita.miki
1931 příspěvků 29.07.12 16:54

Přijatelně hluboký výstřih je takový, kdy když proti mě dotyčná půjde, nebude to první, na co padne můj zrak.

Rhaenys
23 příspěvků 29.07.12 18:36

@mikita.miki Souhlasím, prostě aby nebyla „chodící prsa“ :D

gulietta  29.07.12 18:41
@mikita.miki píše:
Přijatelně hluboký výstřih je takový, kdy když proti mě dotyčná půjde, nebude to první, na co padne můj zrak.

Stretla som naživo Halinu Pawlovskú a prvé na čo mi padol zrak boli jej prsia. Mala decentný výstrih do V. Myslím, že vy s Vašou postavou určite máte skúsenosti, že aj keby ste mala rolák, tak ostatným zrak padne najprv na Vaše prsia.

mikita.miki
1931 příspěvků 29.07.12 18:48

Gulietta, překvapivě ke své postavě mám prsa vcelku malá, takže mě se to až tak netýká, ale myslím to množství kůže ve výstřihu. zahalená prsa ač opravdu velká vnímá spíš jako součást postavy, odhalená tak, aby mě upoutala jen ona a až pak ženská co je nosí, to je právě ta překročená míra

Nabuko
32 příspěvků 29.07.12 18:52

Snažím se to kompenzovat - když mám větší výstřih, neberu si krátkou sukni. Mám poměrně plná prsa, která vytvářejí žlábek v jakékoliv podprsence (v podstatě včetně sportovní), ale nesnažím se je ukazovat (zvlášť ne v práci), ale v řadě košil apod. to prostě trochu vidět je. A třeba v roláku vyniknou snad ještě víc… A to mám přitom 70D, takže nic extra. :)

blacken
2320 příspěvků 29.07.12 20:58

Tak můžou první upoutat prsa, ale musí to být něco, z čeho jsem schopná odtrhnout zrak. Přestože jsem na chlapy a velká prsa se mi ani nijak zvlášť nelíbí, tak když se mám bavit s nějakou slečnou s obříma prsama a výstřihem až bůhví kam, tak taky nedokážu koukat na nic jinýho a zírám na ně… A když si ani hetero holka založená na menší poprsí nemůže pomoct, co teprve chudák průměrnej chlap :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit