Přípravek proti vráskám

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 14.03.15 21:23
Přípravek proti vráskám

Hezký večer, zajímal by mě váš názor na přípravky proti vráskám.
Přítel bude mít 30 a má hluboké vrásky kolem očí, chtěla bych mu koupit něco k narozeninám ale nevím, který přípravek vybrat.
V dTestu vyšel dobře Cien day cream Q10 (cena 70,–/50ml) a hned za ním Eucerin Hyaluron Filler (cena kolem 600,–/50ml), ten Cien je ale horší co se týká složení a zas o tolik lepší proti vráskám ne (jen o 2% lepší hodnocení měl), dobré hodnocení má taky krém Bioderma Matriciane Fermeté (kolem 500,–/30ml). Potom jsem narazila na péči vyloženě pro muže, buď Clinique For Men Anti Age Moisturizer (1000,–/100ml) nebo BIOTHERM Homme Age Fitness Eye Advanced (925,–/15ml)
Klidně dám víc peněz, v tom není problém, jen bych chtěla koupit něco, co bude opravdu fungovat.
Budu ráda za každý váš názor

Reklama

Reklama

Reakce:

yourcandy
477 příspěvků 15.03.15 21:14

Nechte přítele přirozeně stárnout a netrapte ho krémy, ještě si to může špatně vysvětlit :-D Navíc vrásky u mužů podtrhnou jejich mužnost a šarm - přece ho o to nechcete připravit?

valery
1579 příspěvků 15.03.15 21:21

Zas nějaká „avon lady“?

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 15.03.15 23:31

@yourcandy pritel sam mi to nevrhnl jako darek pro nej. Nejde o to ze bych ho nechtela nechat starnout ale ze ma ‚vytahanou‘ kuzi kolem oci nebo jak to rict a vadi mu to. A nemyslim si ze ve 30 by mel starnout

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 15.03.15 23:31

@valery to jakoze ja nebo yourcandy? :)

yourcandy
477 příspěvků 15.03.15 23:40

@tejkazk ..krémy stejně nepomůžou…a vůbec co je to za chlapa, že shání krémíky :-)))? Toho bych chtěla mít doma.

Robena
1257 příspěvků 16.03.15 00:29
@tejkazk píše:
@yourcandy A nemyslim si ze ve 30 by mel starnout

Neberte to ve zlem, ve triceti uz je vyvoj davno ukoncen a proces starnuti zapocat… ;-)

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 16.03.15 08:09

Asi jste to nepochopili ani jedna. ptám se na názor, který krém bude lepší, ne že byste nechtěli chlapa, který o sebe dbá, nebo že ve třiceti už stárne (víte studuju biologii, stárnout začíná člověk kolem 21 let, to ale neznamená, že se s tím nedá nic dělat).

lioncity  16.03.15 08:24

@tejkazk, ja ted na noc pouzivam ten eucerin, zatim teda jen asi ctyri vecery, takze na nejake zhodnoceni ucinku je brzy, ale texturou a vuni je fakt prijemny, stal tusim sedm stovek.

LorelaiH.
3126 příspěvků 16.03.15 08:25

@tejkazk náhodou je fajn, že máte chlapa, který chce o svůj vzhled (nepřehnaně) pečovat. Co třeba zkusit L´Oreal Men expert nebo Nivea for Men?

Lola  16.03.15 08:31

Kristova noho, to jsou zase kecy. Tady chce někdo poradit s krémem pro chlapa, a co je komu po tom, na co mu to bude: třeba s ním chce promazat panty u dveří do špajzu, no bóže. Na filozofování o stárnutí se fakt nikdo neptal.

lioncity  16.03.15 08:33

@Lola, jako bys to tady neznala. Poucovaci kecy vzdy included :D

surrik
2503 příspěvků 16.03.15 08:42

Možná to není případ vašeho muže, ale pánové obecně mají „mastnější“ plet než ženy. Jestli chcete něco zvlášt na vrásky kolem očí, zvolila bych spíš sérum, rychle se to vstřebá a má lehčí texturu. Určitě bych se nejdříve zaměřila na to, jaký typ pleti má. Když to vezmu podle sebe, mám velmi suchou plet a když se podívám na svoji mamku, která ji má také, čeká mě stárnutí se spoustou malých drobných vrásek. Na hluboké vrásky v místech kde kůže díky obličejovým svalům namáhá (oči, rty…) bych zase použila jiný přípravek.

tinkywinky
119 příspěvků 16.03.15 10:46

Klidně pořiďte ten Cien. Vyzkouší si, jak vůbec krém na obličeji snese, pokud se doteď ničím nemazal. Navíc ty testy dokazují, že cena je hlavně o značce, účinek je nejspíš u všech stejný.

koritsi
302 příspěvků 16.03.15 11:07

Já můžu doporučit Clinique řadu Repairwear, používám už delší čas, zatím spíše jako prevenci a maximální spokojenost.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama