Přípravek proti vráskám

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 14.03.15 21:23
Přípravek proti vráskám

Hezký večer, zajímal by mě váš názor na přípravky proti vráskám.
Přítel bude mít 30 a má hluboké vrásky kolem očí, chtěla bych mu koupit něco k narozeninám ale nevím, který přípravek vybrat.
V dTestu vyšel dobře Cien day cream Q10 (cena 70,–/50ml) a hned za ním Eucerin Hyaluron Filler (cena kolem 600,–/50ml), ten Cien je ale horší co se týká složení a zas o tolik lepší proti vráskám ne (jen o 2% lepší hodnocení měl), dobré hodnocení má taky krém Bioderma Matriciane Fermeté (kolem 500,–/30ml). Potom jsem narazila na péči vyloženě pro muže, buď Clinique For Men Anti Age Moisturizer (1000,–/100ml) nebo BIOTHERM Homme Age Fitness Eye Advanced (925,–/15ml)
Klidně dám víc peněz, v tom není problém, jen bych chtěla koupit něco, co bude opravdu fungovat.
Budu ráda za každý váš názor

Reakce:

yourcandy
476 příspěvků 15.03.15 21:14

Nechte přítele přirozeně stárnout a netrapte ho krémy, ještě si to může špatně vysvětlit :-D Navíc vrásky u mužů podtrhnou jejich mužnost a šarm - přece ho o to nechcete připravit?

valery
1579 příspěvků 15.03.15 21:21

Zas nějaká „avon lady“?

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 15.03.15 23:31

@yourcandy pritel sam mi to nevrhnl jako darek pro nej. Nejde o to ze bych ho nechtela nechat starnout ale ze ma ‚vytahanou‘ kuzi kolem oci nebo jak to rict a vadi mu to. A nemyslim si ze ve 30 by mel starnout

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 15.03.15 23:31

@valery to jakoze ja nebo yourcandy? :)

yourcandy
476 příspěvků 15.03.15 23:40

@tejkazk ..krémy stejně nepomůžou…a vůbec co je to za chlapa, že shání krémíky :-)))? Toho bych chtěla mít doma.

Robena
1257 příspěvků 16.03.15 00:29
@tejkazk píše:
@yourcandy A nemyslim si ze ve 30 by mel starnout

Neberte to ve zlem, ve triceti uz je vyvoj davno ukoncen a proces starnuti zapocat… ;-)

tejkazk
18 příspěvků 14 inzerátů 16.03.15 08:09

Asi jste to nepochopili ani jedna. ptám se na názor, který krém bude lepší, ne že byste nechtěli chlapa, který o sebe dbá, nebo že ve třiceti už stárne (víte studuju biologii, stárnout začíná člověk kolem 21 let, to ale neznamená, že se s tím nedá nic dělat).

lioncity  16.03.15 08:24

@tejkazk, ja ted na noc pouzivam ten eucerin, zatim teda jen asi ctyri vecery, takze na nejake zhodnoceni ucinku je brzy, ale texturou a vuni je fakt prijemny, stal tusim sedm stovek.

LorelaiH.
2998 příspěvků 16.03.15 08:25

@tejkazk náhodou je fajn, že máte chlapa, který chce o svůj vzhled (nepřehnaně) pečovat. Co třeba zkusit L´Oreal Men expert nebo Nivea for Men?

Lola  16.03.15 08:31

Kristova noho, to jsou zase kecy. Tady chce někdo poradit s krémem pro chlapa, a co je komu po tom, na co mu to bude: třeba s ním chce promazat panty u dveří do špajzu, no bóže. Na filozofování o stárnutí se fakt nikdo neptal.

lioncity  16.03.15 08:33

@Lola, jako bys to tady neznala. Poucovaci kecy vzdy included :D

surrik
2489 příspěvků 16.03.15 08:42

Možná to není případ vašeho muže, ale pánové obecně mají „mastnější“ plet než ženy. Jestli chcete něco zvlášt na vrásky kolem očí, zvolila bych spíš sérum, rychle se to vstřebá a má lehčí texturu. Určitě bych se nejdříve zaměřila na to, jaký typ pleti má. Když to vezmu podle sebe, mám velmi suchou plet a když se podívám na svoji mamku, která ji má také, čeká mě stárnutí se spoustou malých drobných vrásek. Na hluboké vrásky v místech kde kůže díky obličejovým svalům namáhá (oči, rty…) bych zase použila jiný přípravek.

tinkywinky
119 příspěvků 16.03.15 10:46

Klidně pořiďte ten Cien. Vyzkouší si, jak vůbec krém na obličeji snese, pokud se doteď ničím nemazal. Navíc ty testy dokazují, že cena je hlavně o značce, účinek je nejspíš u všech stejný.

koritsi
287 příspěvků 16.03.15 11:07

Já můžu doporučit Clinique řadu Repairwear, používám už delší čas, zatím spíše jako prevenci a maximální spokojenost.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit