Prirodne farby na vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vintage lady
28 příspěvků 17.12.12 21:18
prirodne farby na vlasy

Ahojte, mate niekto skusenosti s praskovymi alebo kremovymi farbami logona a sante?? je to nieco ako henna ale nemam na mysli hennu.:) uz som nasla vseliake informacie aj videa len som nenasla ziadne fotky pred a po pouziti tejto farby..a velmi ma to laka lebo tie klasicke farby mi uz dlhsie nesedia..

Reakce:

vintage lady
28 příspěvků 17.12.12 21:22

Myslim taketo nieco.:-)

DRW
1237 příspěvků 17.12.12 21:30

Je to trochu „out of the box“, protoze shanite informace o jinem produktu, ale pouzivam hennu z Lush a mam s ni velmi dobrou zkusenost a protoze jsem pouzivala i klasickou hennu, tak muzu rict, ze pouziti Lush henny je mnohem jednodussi a prijemnejsi. A je to take prirodni produkt. Kouknete mozna Vas to zaujme http://www.lushcz.cz/…55-hena.html
Maji i spoustu jinych produktu, ktere zlepsi kvalitu vlasu.

A tady dodatek k barve SANTE http://www.sante.de/…-haarfarben/
mimochodem hlavni ingredience je henna.

kacenka.smile
427 příspěvků 17.12.12 21:38

@DRW Teď nechci hanit Vaši oblíbenou hennu, ale musím před ní varovat. V každém případě doporučuji udělat test na alergii (např. na ušním lalůčku, opakovaně). Sama jsem měla opravdu hodně nepříjemnou reakci. S tím zlepšením kvality vlasů je to hodně individuální, mně to vlasy spíše kazilo. Dodnes jsem z toho docela rozhozená, protože Lush produkty mi přijdou naprosto skvělé (vůně, vzhled…), ale nemůžu je až na výjimky používat a už vůbec ne pravidelně, špatně na ně reaguji. Lush je prostě hodně individuální záležitost.

DRW
1237 příspěvků 17.12.12 21:42

Ja s Vami souhlasim, osobne me henna sedi, ale vicemene je zakladem vsech prirodnich barvicich prostredku. Vzhledem k tomu, ze znam kosmetiku Sante jsem si tuto informaci overila na jejich strankach a henna je soucasti i techto barev.

Me se z Lushe libi take jen par produktu (sampon Big, peeling RubRub, henna, ale napriklad mi vubec nevoni jejich mydla, ale „masazitka“ maji skvele) s prirodni kosmetikou je to uplne stejne jako s tou chemickou nekomu sedi a nekomu ne

pixiedixie
47 příspěvků 18.12.12 06:39

Já jsem dlouho používala hennu lush, ale teď mám hennecolor (prémiová řada) a je mnohem lepší. Více se mi lesknou vlasy, barva je sytější a vlasy jsou zdravější. A odpadá pracné strouhání nebo krájení lush čokolády. Hennecolor mají i hnědou nebo černou barvu, kromě tradiční henny.

barvinok
356 příspěvků 03.05.16 11:10

@520dd, zabaľte to, na takú okatú reklamu vám možno skočia na mimibazári.
(Edit: pardon za OT, dámy)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit