Prirodne farby na vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vintage lady
28 příspěvků 17.12.12 21:18
prirodne farby na vlasy

Ahojte, mate niekto skusenosti s praskovymi alebo kremovymi farbami logona a sante?? je to nieco ako henna ale nemam na mysli hennu.:) uz som nasla vseliake informacie aj videa len som nenasla ziadne fotky pred a po pouziti tejto farby..a velmi ma to laka lebo tie klasicke farby mi uz dlhsie nesedia..

Reklama

Reklama

Reakce:

vintage lady
28 příspěvků 17.12.12 21:22

Myslim taketo nieco.:-)

DRW
1460 příspěvků 17.12.12 21:30

Je to trochu „out of the box“, protoze shanite informace o jinem produktu, ale pouzivam hennu z Lush a mam s ni velmi dobrou zkusenost a protoze jsem pouzivala i klasickou hennu, tak muzu rict, ze pouziti Lush henny je mnohem jednodussi a prijemnejsi. A je to take prirodni produkt. Kouknete mozna Vas to zaujme http://www.lushcz.cz/…55-hena.html
Maji i spoustu jinych produktu, ktere zlepsi kvalitu vlasu.

A tady dodatek k barve SANTE http://www.sante.de/…-haarfarben/
mimochodem hlavni ingredience je henna.

kacenka.smile
427 příspěvků 17.12.12 21:38

@DRW Teď nechci hanit Vaši oblíbenou hennu, ale musím před ní varovat. V každém případě doporučuji udělat test na alergii (např. na ušním lalůčku, opakovaně). Sama jsem měla opravdu hodně nepříjemnou reakci. S tím zlepšením kvality vlasů je to hodně individuální, mně to vlasy spíše kazilo. Dodnes jsem z toho docela rozhozená, protože Lush produkty mi přijdou naprosto skvělé (vůně, vzhled…), ale nemůžu je až na výjimky používat a už vůbec ne pravidelně, špatně na ně reaguji. Lush je prostě hodně individuální záležitost.

DRW
1460 příspěvků 17.12.12 21:42

Ja s Vami souhlasim, osobne me henna sedi, ale vicemene je zakladem vsech prirodnich barvicich prostredku. Vzhledem k tomu, ze znam kosmetiku Sante jsem si tuto informaci overila na jejich strankach a henna je soucasti i techto barev.

Me se z Lushe libi take jen par produktu (sampon Big, peeling RubRub, henna, ale napriklad mi vubec nevoni jejich mydla, ale „masazitka“ maji skvele) s prirodni kosmetikou je to uplne stejne jako s tou chemickou nekomu sedi a nekomu ne

pixiedixie
48 příspěvků 18.12.12 06:39

Já jsem dlouho používala hennu lush, ale teď mám hennecolor (prémiová řada) a je mnohem lepší. Více se mi lesknou vlasy, barva je sytější a vlasy jsou zdravější. A odpadá pracné strouhání nebo krájení lush čokolády. Hennecolor mají i hnědou nebo černou barvu, kromě tradiční henny.

barvinok
356 příspěvků 03.05.16 11:10

@520dd, zabaľte to, na takú okatú reklamu vám možno skočia na mimibazári.
(Edit: pardon za OT, dámy)

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama