Přírodní barvy na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brep
585 příspěvků 07.04.13 17:52
Přírodní barvy na vlasy

Ahoj, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s barvením vlasů pomocí toho, co doma najdete? Počínaje heřmánkovými přelivy, konče např. takovýmto receptem
Já sama jsem přírodní tmavší blond, po změně barvy nijak zvlášť netoužím, jsem spokojená, ale zároveň zvědavá ;) :D

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 07.04.13 17:56

@Brep o barvení vlasů ať přírodní nebo chemickou cestou už je tu několik témat, použijte prosím vyhledávání. Třeba najdete i odpověď na svoji otázku

Brep
585 příspěvků 08.04.13 16:26

Co jsem hledala, to jsem nenašla, proto jsem se zeptala, omlouvám se, jestli zbytečně. asi špatně hledám, zkusím zas

modra_kocka
903 příspěvků 08.04.13 16:55

Nezkoušela bych recept na barvení vlasů z článku, jehož autor si plete vlas a vlasový folikul. Jinak imho nejde o barvu, ale o masku na vlasy.

Barbuchaa
211 příspěvků 08.04.13 16:57

Kdysi jsem zkoušela „barvení“ čajem. Vydrželo mi to asi měsíc - vždy po umytí jsem si vlasy přelila zchladlým černým čajem a jen vysušila (od čaje samozřejmě bylo všechno, hnědým ručníkem počínaje a zacákanými kachličkami v koupelně konče). Pozitivní efekt byl, že se mi vlasy o dost méně mastily a čaj je přirozeně natužil, takže se mi moc hezky vlnily. Krom toho ale i dost podstatně zhrubly, neleskly se a po delší době se mi začaly tvořit drobné lupy. A změna v barvě samozřejmě žádná. Tak jsem přešla na hennu, tam jsou výsledky podstatně lepší, jen ty přirozené kudrlinky mi trochu chybí :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit