Přiznání MP

Fotoalbum tématu (874) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rajka.kajka
57 příspěvků 13.05.13 09:00
Přiznání MP

Poslední dobou se vyrojily všude možně různá (anonymní) přiznání určitých skupin (například škol, mažoretek, holek, kluků…). Lidé příslušící ke skupině se přiznávají k šokujícím věcem. Tak proč si nezaložit diskuzi s přiznáními i tady na MP? Přiznávat se můžete k čemukoliv (ideálně bude-li se to týkat módy). Mohou to být módní trapasy i záměrné prohřešky. Anonymita nám tu sice trochu padá, ale zas na druhou stranu, i většina nicků zde je anonymních. Tak směle do toho. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1954 Další »

Reakce:

MPSkrolew
1845 příspěvků 13.05.13 09:14

Myslím, že podobné vlákno už tu bylo.

Matka Vlčice  13.05.13 11:24

Mám tak omlácený nohy z motorky, že jsem si dneska ty podlitiny pod punčochy musela zamejkapovat. Tož teď něco řekněte…mlčíte co?

katkarinka
1255 příspěvků 13.05.13 12:31

Mám ošúpané nechty.

DanielaS
4603 příspěvků 13.05.13 12:32

Mam vorvane a dokonce je nosim mezi lidi, byt jen na hriste. Uf, to se mi ulevilo.

Audrey.Piper
412 příspěvků 13.05.13 13:41

Hledám recepty na mimibazaru a peču podle nich (ne všechno jsou nízkorozpočtové hnusy a dorty na rozlučku ve tvaru penisu :D ).

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 13:44

@rajka.kajka nakupuju občas na mimibazaru
mám boty z levného řetězce a jsou mi pohodlné a považte, dámy, nepotí se mi v nich noha!!!
strašně toužím po pěkných padnoucích džínách
nosím crocsy, viz CJMDNS
když nestíhám, tak opravdu vypadám, jako když nestíhám!!

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 13.05.13 13:49

Posledny mesiac tvori 95% mojho satnika asi 7 nocnych koseli. Dobrovolne. A ani ich kazdy den neperiem.

A na rozdiel od bezneho provozu si kazdy treti den holim nohy, aby som pripadne nevydesila nemocnicny personal.

(fuha, dve priznania naraz, nebyt tehotna, tak je to na panaka)

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 13:56

@MP alex já se moooc těším na to, že v porodce na šestinedělí mají erární košile i župany. domů si nepřivezu žádné hordy prádla :-D mě se to krátí, co vám? jinak nohy sem holila i po císaři 3. den, jen to provedení bylo takové podivné, protože sem musela vylézt ze sprchy a hodit si nohu na parapet, dolů kvůli jizvě bych se k ní nesklonila :-D

Karoleenah
2322 příspěvků 13.05.13 13:57

Nosím legíny s vesmírným potiskem!

A jednou jsem nutně potřebovala jako doplněk na krk masivní stříbrný řetěz, tak jsem psovi ukradla a pro tyto účely upravila stahovací obojek.

cibetka 1  13.05.13 14:02

Dnes jsem vyrazila po nákupech v lodičkách na vysokém podpatku a samozřejmě oblečení, které takové boty vyžaduje. Ovšem v půlce nakupování jsem dospěla k názoru, že své síly jsem velmi přecenila, zvlášť s vědomím, že ještě musím pro potraviny. Zaskočila jsem k Deichmanovi /považte/, zakoupila první rozcapené placáky, pokud možno nejlevnější, tudíž umělé, neb je nechám v autě, přezula se a spokojeně, se zcela nehodícími botami odkráčela ještě 2 hodiny nakupovat. A budiž mi přičteno ke zlu, že mi to ani nevadilo a nestyděla jsem se. Naopak, vyzrála jsem nad problémem a ostatní mi bylo víte kde.

Příspěvek upraven 13.05.13 v 14:24

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 14:03

@Karoleenah takovýhle? :-D

Aroosak
618 příspěvků 13.05.13 14:04
@Matka Vlčice píše:
Mám tak omlácený nohy z motorky, že jsem si dneska ty podlitiny pod punčochy musela zamejkapovat. Tož teď něco řekněte…mlčíte co?

Tak já mívám taky modřiny, akorát na místech, která obvykle zůstávají skrytá veřejnosti. :-) Jen do bazénů pak moc nechodím… No, když coming out, tak coming out, ne?

O nedávných módních trapasech toho moc napsat nemůžu, ale můj styl byl tak do 20 poměrně příšerný.

rumpetroll
124 příspěvků 13.05.13 14:09

@cibetka 1 a ještě se přiznejte, že vám vůbec nevadí, že jste napsala podpadek :-D
moje přiznání - čtu peklo, ale vyšisované džíny jsem rituálně nespálila :-)

Matka Vlčice  13.05.13 14:10

Stříhám si sama vlasy. A taky si je sama barvím. Žádná kadeřnice mi nezastřine ofinu tak jako já sama a vzadu je mi to jedno.

Jo a holím si knír…

Neumím používat bronzer.

Nevadí mi lidi, kteří píšou „podpadky“.

Kolegyně má džíny od vietnamců a hrozně se mi líbí. Uvažuji také o koupi.

ještě edit: Chodím oblékaná jako stará-mladá a vůbec mi to nevadí.

Příspěvek upraven 13.05.13 v 14:31

bestia
2296 příspěvků 13.05.13 14:11

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:11

Matka Vlčice  13.05.13 14:16
@Karoleenah píše:
Nosím legíny s vesmírným potiskem!

To je toho, já svojí desetileté dceři dovoluji nosit sametové legíny s Teletubbies.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 13.05.13 14:18

@mikita.miki Jo, dalsie priznanie, tesim sa na erarne kosele :-D Ale dufam, ze ich este nejaku dobu nevyuzijem, este len zacinam 3.trimester, mrne by este mohlo pockat. A mam zakazane prilis sa zohybat, tak zvladam pri holeni vcelku zabavne choreografie :-D

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 14:21

@MP alex já 34.tt, takže u mě už houby zle si říkám. jen sem se zasekla už ve vaně, nebýt doma muž, vyplejtám se dodneška. blbý nápady, sednout si s nohama pod sebou a částečně v tureckým sedu naštornc ve vaně… tak ať vám to dobře dopadne!!!

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 13.05.13 14:22

@mikita.miki Diky diky, vam tiez! (a dobra pripomienka, riskovat depilaciu osamote uz asi radsej nebudem :-D )

cibetka 1  13.05.13 14:24
@rumpetroll píše:
@cibetka 1 a ještě se přiznejte, že vám vůbec nevadí, že jste napsala podpadek :-D
moje přiznání - čtu peklo, ale vyšisované džíny jsem rituálně nespálila :-)

Vadí, jsem ale blb, jdu hned napravit, zřejmě ještě v zápalu šťastných nohou.

LuisaLeelou  13.05.13 14:26

@DanielaS Co je to „vorvane“?

@mikita.miki Co je to CJMDNS?

@Matka Vlčice Co je to bronzer?

Přiznání:
Mám příliš omezenou slovní zásobu :-(

A když mám ráno depku, vezmu si každou fusekli výrazně jiné barvy a pak čumím na lidi, jak oni čumí na mě…a deprasi mám stejně furt :-(

Matka Vlčice  13.05.13 14:28

@LuisaLeelou Věc, podobná tvářence, která má způsobit „že vypadáte lehce a zdravě opálená“, většina lidí ale po jejím použití vypadá jako šášula a proto jsem se do pokusů s ní ani nepouštěla.

Mylady2
12409 příspěvků 13.05.13 14:28

Ke kabelce či obutí od LV/Dior/jimmy choo/prada… aj. si s radostí obleču něco pěkného z Zara/mango/HM/…aj :-) to je šok co? :-D

Pavlena
778 příspěvků 13.05.13 14:29

Na koupaliště nosím crocsy!!! A vlastním vyšisované džíny! Stydím se.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1954 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit