pro Adu - technická změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Ava
248 příspěvků 01.12.11 00:15

Milá Ado, chtěla bych Vám dát tip na možné vylepšení Pekla, které mně osobně přichází na mysl pokaždé, když tu jsem. Bylo by možné nastavit systém tak, aby se odkazy diskutujících nebo i Vaše v článcích automaticky otevíraly na nové záložce/okně? Samozřejmě vím, že si odkaz takto mohu otevřít ručně sama, ale přirozeně prostě člověk na odkaz klikne… a už je venku z Pekla :)

Reakce:

Katy
91 příspěvků 01.12.11 09:14

super nápad! než se pak člověk těmi komentáři prokliká zase zpátky, je to hrůza.

katango
1356 příspěvků 01.12.11 10:39

Jo a nešlo by udělat, aby se příspěvky umístily pod ten, na který reagují?

Anahi
22 příspěvků 01.12.11 11:15
Súhlasím s tými odkazmi. Človek sa ľahko pomýli.

Ja by som ocenila, keby boli jednotlivé komentáre očíslované. Niekedy je ich strašne veľa a postupne pribúdajú. Samozrejme sa to nedá všeto naraz čítať a ja vždy musím hľadať, kde som skončila. Myslím, že by sa aj ľahšie reagovalo na konkrétny príspevok v diskusii, keďže niektorý nick môže mať pod článkom mnoho príspevkov.

Ani  01.12.11 15:38

Ne. Je to hnus. Proti použitelnosti. Nikdy. Když kliknu a otevře se mi nové okno, žhavím se do běla. Nevím, kde se tahle móda bere. Přirozené je přece klikat středním a mít otevřených spousty oken ;)

pixie
232 příspěvků 01.12.11 16:18

ale na notebooku nemam prostřední tlačítko a zmáčknout oba najednou je docela náročný a málokdy se mi povede

MP Cotton
17 příspěvků 01.12.11 16:22

Připojuji se k Avě, taky mě to „vyklouznutí z Pekla“ otravuje… :-)
Díky.

Mori  05.12.11 15:37

Taky jsem proti. Mám ráda, když se mi počítač chová předvídatelně, tzn. odkazy se mi otevírají v novém okně právě tehdy, kliknu-li na ně příslušným tlačítkem.
Zato bych byla taky pro to, co zmiňovala katango - přidat v diskuzích možnost „reagovat“ s patřičnými následky ohledně shlukování příspěvků.

hedvika
275 příspěvků 08.12.11 18:29

stačí spolu s levým tlačítkem myši zmáčknout ctrl a otevře se vám to v druhém karte ;) když shift, tak v celém novém okně

pixie
232 příspěvků 09.12.11 21:22

hedvika: Dík za info, tohle neznam, člověk se pořád něčemu učí… Ale stejně se mi to moc nelíbí a byla bych pro automatické otvírání. A reagování na příspěvky by skutečně bylo fajn.

Black Diamond
81 příspěvků 13.12.11 00:34
pixie: Na mém notebooku (Asus) supluje kolečko myši touchpad, když na něj poklepnu dvěma prsty najednou (snad je to dost srozumitelné). Stejným způsobem se dá rozkliknutá karta i zavřít, aniž by se člověk musel trefit do „křížku“. Nevím, jak bez toho můžeš žít:D.

Ava: Kromě používání prostředního tlačítka myši se to dá vyřešit i nastavením internetového prohlížeče.

MP Ava
248 příspěvků 13.12.11 00:54

Black Diamond: já jsem teda asi mimo, ale nikdy jsem si nevšimla, že by měla myš prostřední tlačítko… každopádně s tím prohlížečem mě to nenapadlo, díky za tip.

Frankie
213 příspěvků 13.12.11 09:33

.

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:42

MP Ava
248 příspěvků 13.12.11 09:58

A jo, já nevěděla, že se tím myslí kolečko, to samozřejmě znám… jinak já mám mac, takže tam to nahrazují dva prsty. A samozřejmě umím otevřít odkaz na vedlejší kartě/záložce nebo ve vedlejším okně, ale přijde mi pohodlnější, když se to dělá samo…

TomFR
1 příspěvek 13.12.11 10:33
Avo, nemůžu si to odpustit a zvlášť, když zmiňuješ, že pracuješ na jabku. Spíš než nad logikou ovládání by nebylo od věci zamyslet se nad designem blogu. Tohle je ošklivost, která by dělala ostudu i před pěti lety.
Chápal bych free šablonu, ale proč hnusnou?
Na webu je stejně designového zla jako toho módního v ulicích. A každé jedno zlo, které zmizí je dobré.
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit