Pro lidi, co tápou v modě

Fotoalbum tématu (1542) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tweety1
387 příspěvků 23.02.13 17:14
Pro lidi co tápou v modě :

Ahoj všem..zákládám toto téma v kterém se s ostatníma můžeme poradit co nosit a nenosit…jak zlepšit nebo přebudovat šatník :)

Příspěvek upraven 07.03.13 v 13:14

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 365 Další »

Reakce:

tweety1
387 příspěvků 23.02.13 17:17

Co říkate např. na tyto botky jsou peklo nebo se Vám líbí :)podotýkám ty růžové i když mám ráda růžovou jsem nechtěla..místo nich jsem měla mít hnědo krémové, ale spletli se a nechtelo se mi je vracet-Bonprix..a ty druhe jsou zimni asylum…

GalianosjednimL  23.02.13 17:22

@tweety1 Tuším, že už je tu na to Peklo radí. Pěkný den G.

tweety1
387 příspěvků 23.02.13 17:27

Ja nechci peklo radi :)ja chci tuto diskuzi :)neb já potřebuju poradit kompletně a tím pádem kdo potřebuje také poradit tak sem může psát :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.02.13 17:28

@GalianosjednimL
odtamtud se tweety přesunula, protože je to jiné téma a už to tam bylo extranepřehledné.

edit: jsem se přehlédla, myslela jsem „co jsem měla na sobě“ pardon :D

Příspěvek upraven 23.02.13 v 17:32

Gräfin
2634 příspěvků 23.02.13 17:31

V Peklo radí se nedá reagovat nebo odpovídat vícekrát, diskuze bude přínosnější a tuším, že bude hodně dlouhá…

Upřímně po těch několika málo fotkách co jste sem dala, si nedovedu představit s čím ty růžové boty nosíte.

Co se týká budování vlastního stylu, určitě se tu najdou přispěvatelky, které vám rády poradí. K tomu jsou však potřebné informace o tom co ráda nosíte k různým příležitostem, o vašem životním stylu, práci, jak ráda trávíte volný čas atd. Bez toho vám tady jenom budeme vnucovat naše představy o nás a výsledek bude vždycky žalostný

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.02.13 17:31

@tweety1
ty růžové bych nenosila. kdyby neměly až tak tu špici a neměly pásečky, tak snad i ano, ale takto jsou poměrně pekelné, ještě i tím, jak jsou vícebarevné.

ty druhé jsou dost moderní, ale chce to k nim správně doladit. úzké tmavé džíny a volnější svetr nebo i mikinu třeba.

smrtonoška  23.02.13 17:35

K dotazu ohledně bot - ty růžové jsou čistokrevné peklo… Zbavila bych se jich, jestli to jde - podarovat je nějaké kamarádce by bylo ošklivé, zkuste je třeba prodat na netu.
Ty druhé sice svou „pohorkovitostí“ balansují na hraně, ale myslím, že do takového počasí jaké teď momentálně panuje se hodí. Neurazí, nenadchnou - záleží jak je doladíte. Myslím, že než si ujasníte, jaké boty by se Vám hodily do nového šatníku, tak tyhle se dají nosit.

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.02.13 17:36

Souhlasím s @Gräfin

přesto jsou některé věci, o kterých můžu říct rovnou, že nikdy a nikde nebudou hezké (i kdyby zrovna byly moderní, protože módní jsou často i děsuplné věci) - jsou to třeba právě boty s useklou špičkou (asylum) nebo boty hodně do špice. dělají prostě nepěkný tvar nohy a ať si módní diktát říká, co chce.

taky můžu rovnou říct, že si myslím, že vám nesluší bledé barvy, které jste ukazovala v předchozí tématu (třeba bílozelenopruhovaný svetr).

zuzaroza
727 příspěvků 23.02.13 17:39

@tweety1 Zimní jsou fajn, zkuste přidat fotku, s čím je nosíte. Růžové jsou hodně demodé tvarem - špicí. Pásečky by se mi líbily. Také by mě zajímalo, zda, jak často a s čím je nosíte.
Také se přimlouvám k dalším informacím o vašem životním stylu.
Souhlas ohledně příliš světlých barev, zkuste najít ve vašem šatníku něco výraznějšího (viz ta tyrkysová prve) a vyfotit se.

Příspěvek upraven 23.02.13 v 17:41

bestia
2296 příspěvků 23.02.13 17:39

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:59

shirla
878 příspěvků 23.02.13 17:47

Ty růžové boty můžete dát do tomboly, tam se obvykle dávají ošklivé nepotřebné věci:-D Opravdu je to peklo, vyhoďte je!!!

GalianosjednimL  23.02.13 17:48

Dobře, respektuji argumenty. Už mlčím :)

shirla
878 příspěvků 23.02.13 17:50

@tweety1
Prosím, neohánějte se stále značkama, je úplně jedno, odkud to či ono máte.

Betty J.
2031 příspěvků 23.02.13 17:56

@tweety1: Znáte-li někoho, kdo Vám již dlouho pije krev, obujte růžové botky, dotyčného nakopněte kam patří a střevíc nechejte na místě, kam se zabodl. Ty šněrovací určitě letos v zimě ještě užijete, ke kalhotám jsou dobré.

Lola  23.02.13 17:59

Těch růžových bot se urychleně zbavte, a máte první bod, který si můžete odškrtnout jako dotápáno.

Kappah  23.02.13 18:04
@shirla

Příspěvek upraven 04.04.13 v 21:13

veveru
400 příspěvků 23.02.13 18:06

@Lola A „doťapáno“ :-D

Betty J.
2031 příspěvků 23.02.13 18:10

@tweety1: je to sice mimo téma, ale prosím, kroťte svou potřebu užívání zdrobnělin: „lidiček“ tady najdete asi dost málo, na to jsem zde nedostatečně sluníčkové (nevím, jak to mají ostatní, ale ve mně kupříkladu toto slovo spolehlivě vyvolává nutkavou potřebu hlasitého provolávání slov, jež dáma obvykle z úst nevypouští).

lindiste
347 příspěvků 23.02.13 18:10

Mně se nelíbí ani jedny z těch bot - těm růžovým tu bylo nafackováno už několikrát, tak to nebudu opakovat, s „pohorkami“ na podpatku mám osobní problém, opravdu se mi zdají hrozné, ale především je to zase jen jednosezónní záležitost, výstřelek, který zase za rok nikdo nebude chápat. Místo toho bych se zaměřila na nadčasové kousky, které budou kvalitní, jednoduché a nejlépe jednobarevné, tím i dobře kombinovatelné a nemusíte se je bát vzít na sebe i za pár let.

shirla
878 příspěvků 23.02.13 18:11

@Kappah
Promiňte:-) kdybych svoje fotky nezveřejňovala, tak bych mohla kritizovat ostře? Vy všichni, co se schováváte za anonymitu, můžete kritizovat jak chcete a např. já(ač obličej jsem nezveřejnila), nemůžu? Co je to za nesmysl? Co přesně se vám zdálo ostré? To že jsem napsala názor ohledně značek?

kimnie
411 příspěvků 23.02.13 18:15

Barevné botky miluju, ale ty růžové si opravdu nedokážu představit na nikom a k ničemu. Špička, kačenka a ještě ten pásek přes nárt, to opravdu ne. Ty zimní nejsou vůbec špatné, na zimu určitě vhodné, hodí se spíše do casual stylu. Viděla bych k nim tmavší úzké džíny, tričko a delší svetr. Nebo třeba koženou bundičku.

Je sympatické, že se snažíte svůj styl vylepšit. Určitě vytrvejte a snad pro vás bude toto téma přínosné.

Gräfin
2634 příspěvků 23.02.13 18:17
Boty

Ve vedlejším tématu jste psala, že boty, které byly srovnávány s vašimi mají moc široký podpatek.

Dávám příklad bot, které jsem si na letošek pořídila, paradoxně jsou pohodlnější ty s vyšším podpatkem.

Vůbec z tohoto typu podpatku nejsem nadšená, ale u hnědých bot mi nevadí tolik jako u všech ostatních barev

tweety1
387 příspěvků 23.02.13 18:20
@Betty J. píše:
@tweety1: je to sice mimo téma, ale prosím, kroťte svou potřebu užívání zdrobnělin: „lidiček“ tady najdete asi dost málo, na to jsem zde nedostatečně sluníčkové (nevím, jak to mají ostatní, ale ve mně kupříkladu toto slovo spolehlivě vyvolává nutkavou potřebu hlasitého provolávání slov, jež dáma obvykle z úst nevypouští).

doťapáno vám nevadí?:)

veveru
400 příspěvků 23.02.13 18:21

@tweety1 Proto jsem tam napsala ty uvozovky a přidala smajlíka… Pokus o slovní hříčku: dotápáno - doťapáno ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 365 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit