Pro radost a povzbuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agrafína
251 příspěvků 21.11.14 21:43
Pro radost a povzbuzení

Zakládám téma na povzbudivé a veselé obrázky, citáty, odkazy, příběhy, které se vám staly a potěšily vás a podobně, které můžou posloužit jako nakopnutí, když se někdo cítí smutně, pro den blbec a jako protiváha ke stresům. Jako kočkomil začínám antistresovým odkazem: http://blog.theanimalrescuesite.com/…herapymagic/?…

Reakce:

Mirt
422 příspěvků 21.11.14 23:18

Docela fajn nápad, jen doufám v minimum sluníčkových citátečků, protože čeho je moc…:D

Včera jsem v tramvaji zcela automaticky pustila sednout staršího pána (takový elegán, hezky oblečený, vysoký, s bílé vlasy) a ten mi hrozně mile děkoval, když si sedal a pak dokonce ještě jednou, když asi za deset minut vystupoval. Tak nějak mi to zlepšilo náladu, zbytek cesty jsem se musela usmívat.

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:27

@Mirt
Ja jsem tuhle nastupovala do tramvaje s houslema v ruce a taskou a asi jse vypadala hur nez obvykle, protoze me nejaky pan (tak 70 let, ale elegan) pustil sednout. Branila jsem se, ale on ze stejne vystupuje…

Jordaan
5584 příspěvků 22.11.14 00:30

@Mirt @llolla

ja se jednou v autobuse zeptala takovyho frajera (bylo mu tak neco k padesati, ale velmi si o sobe myslel), co po mne porad hazel vilne pohledy, jestli chce pustit sednout. Docela ho presla nalada :-D

edit: chyba

Příspěvek upraven 22.11.14 v 00:35

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:31

@Jordaan
Vyhravate

Jordaan
5584 příspěvků 22.11.14 00:36

@llolla

ale zase jsem ve spatny diskusi, protoze chlapa to tenkrat moc nepovzbudilo a ani nemel radost.

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:43

@Jordaan
Ale vy jo.

Jordaan
5584 příspěvků 22.11.14 00:47

@llolla

to je fakt :-D

LCH  22.11.14 00:48

@Jordaan Jsem si vzal před pár měsíci za úkol, že vychválím nějakou zákaznici. Byla to nakonec hned z rána učitelka (podle průkazu na slevu).Když odcházela, málem netrefila dveře. Kolega, co z venku nosil bedny od PPL tvrdí, že levitovala s podpatky několik cm nad zemí. Nevím, ale tutově se ten den nepsala písemka a nezkoušelo. :)

Jordaan
5584 příspěvků 22.11.14 01:01

@LCH

ten den pouzivala moji drive oblibenou (ve skole pri zkouseni) vetu „kdyz primhourim obe oci“…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit