Pro radost a povzbuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agrafína
251 příspěvků 21.11.14 21:43
Pro radost a povzbuzení

Zakládám téma na povzbudivé a veselé obrázky, citáty, odkazy, příběhy, které se vám staly a potěšily vás a podobně, které můžou posloužit jako nakopnutí, když se někdo cítí smutně, pro den blbec a jako protiváha ke stresům. Jako kočkomil začínám antistresovým odkazem: http://blog.theanimalrescuesite.com/…herapymagic/?…

Reklama

Reklama

Reakce:

Mirt
423 příspěvků 21.11.14 23:18

Docela fajn nápad, jen doufám v minimum sluníčkových citátečků, protože čeho je moc…:D

Včera jsem v tramvaji zcela automaticky pustila sednout staršího pána (takový elegán, hezky oblečený, vysoký, s bílé vlasy) a ten mi hrozně mile děkoval, když si sedal a pak dokonce ještě jednou, když asi za deset minut vystupoval. Tak nějak mi to zlepšilo náladu, zbytek cesty jsem se musela usmívat.

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:27

@Mirt
Ja jsem tuhle nastupovala do tramvaje s houslema v ruce a taskou a asi jse vypadala hur nez obvykle, protoze me nejaky pan (tak 70 let, ale elegan) pustil sednout. Branila jsem se, ale on ze stejne vystupuje…

Jordaan
7207 příspěvků 22.11.14 00:30

@Mirt @llolla

ja se jednou v autobuse zeptala takovyho frajera (bylo mu tak neco k padesati, ale velmi si o sobe myslel), co po mne porad hazel vilne pohledy, jestli chce pustit sednout. Docela ho presla nalada :-D

edit: chyba

Příspěvek upraven 22.11.14 v 00:35

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:31

@Jordaan
Vyhravate

Jordaan
7207 příspěvků 22.11.14 00:36

@llolla

ale zase jsem ve spatny diskusi, protoze chlapa to tenkrat moc nepovzbudilo a ani nemel radost.

llolla
2102 příspěvků 22.11.14 00:43

@Jordaan
Ale vy jo.

Jordaan
7207 příspěvků 22.11.14 00:47

@llolla

to je fakt :-D

LCH  22.11.14 00:48

@Jordaan Jsem si vzal před pár měsíci za úkol, že vychválím nějakou zákaznici. Byla to nakonec hned z rána učitelka (podle průkazu na slevu).Když odcházela, málem netrefila dveře. Kolega, co z venku nosil bedny od PPL tvrdí, že levitovala s podpatky několik cm nad zemí. Nevím, ale tutově se ten den nepsala písemka a nezkoušelo. :)

Jordaan
7207 příspěvků 22.11.14 01:01

@LCH

ten den pouzivala moji drive oblibenou (ve skole pri zkouseni) vetu „kdyz primhourim obe oci“…

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama