Pro redakci: kde jsou červená ramínka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pozdni_ctyricitka
135 příspěvků 08.10.16 14:50
Pro redakci: kde jsou červená ramínka?

Omlouvám se, jestli je chyba v mém počítači, zraku nebo bystrosti, ale zdá se mi, že zmizela červená ramínka. Můžu se zeptat proč? To už máme místo módního pekla, politicky korektní blog o módě? Pokud ano, stěhuju se jinam.

Reakce:

Guinea Pig
1190 příspěvků 08.10.16 15:14

Mlha se hlásí.

verulenka
3324 příspěvků 08.10.16 15:31

@pozdni_ctyri­citka :-D veselý příspěvek.

Lalita  08.10.16 15:34

@pozdni_ctyri­citka Ramíka zrušena, proč, to se pořádně neví, asi jen tak ze srandy.
Více tady (ale promazáno) http://www.modnipeklo.cz/…nkovani/154/?…

vlm
2562 příspěvků 08.10.16 19:03

@pozdni_ctyri­citka vám zmizela čevená ramínka? asi jste zlobila…já svoje mám…

system_error
815 příspěvků 08.10.16 23:05

Ramínka jsou v pr… ehm, v trapu.

Abyste to nemusela dlouho hledat - ramínka zničeho nic zmizely během dne cca 27.9., po počátečním zmatku, jsme se dozvěděly oficiální důvod od adminky, podle kterého existují davy nesmělých uživatelek, které se nezapojují jen proto, že jim hrozí to zlé červené rameno. Vzhledem k nelogičnosti odpovědi se ještě lidi snažili rozhodnutí zvrátit, načež je Ada poslala do háje. Už tak rozbouřenou atmosféru to ještě vyhrotilo, proběhlo takové menší vzbouření na vsi, které skončilo přesunem významné části diskutujících jinam.
The End

Lierre
10 příspěvků 09.10.16 23:06

Mě to teda neskutečně štve, je to přece módní PEKLO, nechápu ten vynucený pozitivismus všude, ach jo. Navíc pokud bude mít nějaký model třeba 15 zelených ramínek, nebude to mít žádnou výpovědní hodnotu, jelikož se nedozvíme, že by jinak dostal třeba 140 červených. Spolu s některými plytkými příspěvky redakce je toto bohužel web, který jde od 9 k 5.

dd2866
29 příspěvků 10.10.16 09:08

Smazali je, aby i nebohé, životem a tvrdou prací už tak vydeptané ženy, které se bojí kyberšikany, mohly relaxovat, diskutovat, zveřejňovat své dotazy a fotky, aniž by je saně z pekla vyramínkovaly… :D A už je tu máme. :-) A tak řešíme co k černým botám a nebo kde koupit levnější napodobeninu šatů za 2k, nebo jestli šedé kozačky nad kolena, hnědá kabelčička a béžový trenčkout půjdou dohromady. A taky kde nekoupit rychlokavžky. ^^

@system_error Kam šli? Je tam méně reklam? Jestli jo, jdu taky. :D

Příspěvek upraven 10.10.16 v 09:16

vlm
2562 příspěvků 10.10.16 13:27

@madbeda a to vás přivedlo k registraci? Jsou veci co nepochopím, no nemusím všenu rozumět

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 10.10.16 14:24

Dobrý den,

po dvou týdnech jsme věc s červenými ramínky přehodnotili a rozhodli jsme se je vrátit do diskusí. Viz Dotazy a přpomínky… http://www.modnipeklo.cz/…nkovani/165/?…

Děkuji za pochopení,

admin Josefina

arwenn
426 příspěvků 11.10.16 13:35

@Admin Módnípeklo.cz Zajímalo by mě, co zrušíte příště :D Diskuse?

LorelaiH.
2998 příspěvků 11.10.16 15:51

@arwenn Ale no tak, že Vás to pořád baví?

MP Maggie
991 příspěvků 11.10.16 17:41

@LorelaiH. Když ono je to už ta poslední zábava, co nám tu ještě zbývá…

Karin
3401 příspěvků 11.10.16 21:51

Jé, ramínka jsou zpět :-) Nebo je to jen nějakej error?

arwenn
426 příspěvků 12.10.16 09:54

@LorelaiH. @MP Maggie Asi jo, já sem nechodím tak často :D

pozdni_ctyricitka
135 příspěvků 15.10.16 14:55

@vlm Musela jsem strašně zlobit, ale mezitím mi je už zase vrátily. Ale pouze u článků. U inspirace mi zůstala pouze zelená. Tam jsem ale nezlobila. Za celou dobu, co se účastním jsem dala červená všehovšudy tři. Tak nevím. V každém případě je mi jasné, že maji pravdu ty, které trvdí, že peklo přestává být peklem a stává se soudružskou diskusí. Soudružské gratulace Adminovi.

vlm
2562 příspěvků 15.10.16 15:07

@pozdni_ctyri­citka vidíte dala jste 3 tak je vlastně nepotřebujete

pozdni_ctyricitka
135 příspěvků 16.10.16 18:53

@vlm Co se mně osobně týká, máte svatou pravdu:-) Ale nikdy jsem se nebála říct svůj kritický názor na některé „inspirační“ outfity, ačkoli jsem třeba červené ani nedala (proti gustu žádný dišputát, že). Mezi jinými i proto, že mi občas bylo těch holek na fotkách trochu líto. Jdou s kůží na trh a leckdo jim tam mázne to červené bez rozmyslu. A ony vlastně neví ani proč. Ale na druhé straně, pokud někdo chce inspirovat jiné, musí být schopen se změřit i s negativním ohlasem. A proto ta červená mají smysl hlavně v inspiraci.

vlm
2562 příspěvků 16.10.16 18:58

@pozdni_ctyri­citka červená mají smysl všude, někdy se mi psát chce, většinou ne..je to pořád dokola…je toprostě reakce na oblečení, na názor, je to jednoduché a jasné, nebaví mě fora, taková ta typicky,,kecací,,.a dost už ramínek, teda diskuzí o nich

Giuli
872 příspěvků 16.10.16 19:03
@vlm píše: .a dost už ramínek, teda diskuzí o nich

vlm
2562 příspěvků 16.10.16 19:05

@Giuli celá já :-)

cerruti
434 příspěvků 16.10.16 19:29
@vlm píše:
@Giuli celá já :-)

A ja som si myslela, že @Giuli dala vlastnú fotku :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit