Pro ženy.cz na lovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

labrys
74 příspěvků 10.06.13 08:54
Pro ženy.cz na lovu

Tak já vám milé pekelnice nevím. Ale myslím, že prozeny.cz v tomto směru osvětu nedělají!
 http://www.prozeny.cz/…-na-vernisaz

nebo snad ano?
http://www.prozeny.cz/…y-do-divadla?…

ne myslím, že ne!
Co Vy na to?

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 10.06.13 10:44

Uprimne, cekala jsem vetsi hruzu:-) zadna bomba. Navic prostredni modre saty z clanku o vernisazi se mi moc libi!

Betty J.
2031 příspěvků 10.06.13 10:53

@labrys na vernisáže jdou lidé často přímo z práce, džíny (v provedení jako na fotografii) určitě neurazí, večerní šat nebývá při takovéhle příležitosti očekáván. A Divadlo Broadway? Kulturní stánky tohoto typu bych stran oblečení viděla tak na kategorii „kino a pak sklenička s kamarády“.

helenkka
252 příspěvků 10.06.13 13:00

O představení se píše, že „ho mají na svědomí pánové z pořadu Partička“

No tak to jsou dámy oblečené naprosto adekvátně.

teetee
499 příspěvků 10.06.13 15:32

Na vernisáž mi to přijde naprosto v pořádku. Navíc mám pocit, že kdyby tohle byl „průměr“,chodilo by se mi po českých ulicích o něco radostněji. Vlastně moc nechápu, co je na tom špatně: dámy jsou upravené, vhodně oblečené… A z mé strany to zčásti plní i osvětu: mezi šatkama z Paříže to ty modré z hm ustály, takže je vidět, že se nemusí před každou vernisáží na champs elysees, stačí trošku přemýšlet.

Karin
3401 příspěvků 11.06.13 12:10

Tomuhle jste snad nemusela zakládat speciální diskusní vlákno, to stačilo vložit do Pekelných celebrit (a ani tam by to nejspíš nevzbudilo mnoho pozornosti)…
Krčím rameny a říkám normálka.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit