Problém s šaty!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarusaa
2 příspěvky 03.01.14 02:46
Problém s šaty!

Dobrý večer. Mám jít s přítelem na ples a dostala jsem od něho k Vánocům šaty. Jenže jsem spíše typ, co si při většině příležitostí vybírá kalhoty :)Mohli by jste mi prosím poradit, jaké doplňky, boty, kabelku, či šperky k nim zvolit. Budu vděčná za jakékoli rady ;) Foto je jen z webovek, šaty jsou stejné, jen já nejsem blondýna, mám černé středně dlouhé vlasy ;) Děkuji! Š.

Reakce:

Katka2305
124 příspěvků 03.01.14 15:56

Tohle jsou tedy šaty spíš na party než na ples. Ale jestli nejdete na ples do opery, tak se to skousne, navíc přítel Vám je koupil, takže je jasné, že si je chcete vzít. Nepíšete věk, ale počítala bych, že to bude mezi 15 a 25 lety.
Takže k plesové náladě by přispělo vyčesat vlasy (drdol, uzel), vzít výraznější, ale pořád střízlivé náušnice (já jsem zatížená na stříbro, a myslím, že to by se mohlo hodit), tělové punčochy a nude boty (jestli lodičky nebo páskové, o tom se tu tuhle vedly spory - v každém případě do páskových nepatří punčochy se zesílením na prstech nebo na patě) a nude psaníčko (místo nude by pro boty i psaníčko šlo volit i krémovou, šampaňskou - bílá nebo černá mi přijdou příliš tvrdé, jiné barvy by to chtělo vyzkoušet a vychytat, napadá mě, že bych možná zkoušela nějakou bordó). Předem si zjistěte, zda se Vám nebude sukně lepit na punčochy, trochu to vypadá, že by mohla. To se dá řešit lakem na vlasy stříknutým na punčochy nebo možná existují speciální přípravky. Šaty jsou dost výrazně strukturované, takže doplňky by byly vhodné jednoduché, hladké.
Jinak diskuse ohledně oděvů na ples tu už byly, zkuste prohledat diskusi, a pro konkrétní rady tohoto typu je lepší poradna (možná Vás to už také napadlo, nedívala jsem se).

Sarusaa
2 příspěvky 03.01.14 17:30

Jdu jako doprovod na maturitní ples, tak na tuto příležitost ještě snad nejsou nejhorší :) Moc děkuji :)

fuchsinka
2 příspěvky 04.01.14 22:51

Ještě jedna babská rada, aby se šaty nelepily na nohy v silonkách - potřít stehna (nohy) navlečená v punčocháčích trochou aviváže.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit