Proč nejsou údajné faldíky "vykrmené" Kuchařové trestné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 16.09.13 21:54
Proč nejsou údajné faldíky "vykrmené" Kuchařové trestné?

Na nejmenovaném bulvárním serveru se dnes objevila zpráva, že Kuchařová (ano, ta Miss) je vykrmená, má faldy a objemná stehna. Tuto zprávu doprovází fotka z přehlídky.
Vím, co to je bulvár a vím, co jsou schopni novináři napsat, aby se prodali, ale toto je pro mě takové „WTF???“.

Chápete to někdo?

Reakce:

dost_bot
2070 příspěvků 16.09.13 21:57

Chápu, potřebují něčím, čímkoli, zaplácnout stránky

baltik
1704 příspěvků 16.09.13 22:02

Myslim, ze bude nasledovat clanek, jak hezky zhubnula diky tancovani

Jirkátor
1515 příspěvků 17.09.13 06:03

Faldíky? Konečně začíná vypadat jako pořádná ženská.

Lola  17.09.13 06:53

Bulvárem se nezabývám. Orel mouchy nelapá.

Akitaken
4960 příspěvků 17.09.13 07:57

Proč to sem vůbec dáváte? Všichni, kdo mají trochu soudného rozumu, vědí, že bulvár je škvár, který vydělává na „šokujících“ nesmyslech..

bára.brněnská
563 příspěvků 17.09.13 08:03

Blbý článek - veřejné pohoršení - sdílení blbého článku - vyšší prodej reklamy - další blbý článek.

Jirkátor
1515 příspěvků 17.09.13 08:44

Tak jsem si dal tu práci, a ač mám k bulváru silný odpor, ten článek jsem si našel. Bože můj, to jsou UBOŽÁČCI.
To že jsou faldíky? Posadil bych jim na klín Beth Ditto ( zpěvačka z the Gossip :D ) a pak si s nimi o tom ještě jednou promluvil.

Doudou
1232 příspěvků 17.09.13 08:54

Teda jak občas nějaké to ztloustnutí poznám a někdy ty fotky nejsou vyloženě lichotivé s celulitidou apod., tak na té Kuchařové nevidím zhola nic. Vážně ne. Žádné macaté stehýnko či faldík na břiše. To mě pobavilo :-)

viktorias
156 příspěvků 17.09.13 10:23

Tá fotka sa objavila aj v slovenskom bulvári. je to blbosť, nemá tam žiadne faldíky. napísanie takéhoto článku asi trestné nie je, ale autor by si trest aj tak zaslúžil…napr. zopár poza uši.

kamaradvladimir
448 příspěvků 17.09.13 12:04

V tom bulváru jsou takoví pitomci, my to číst nemusíme, stačí že si to přečtou třeba naše děti nebo prostě holky pubertačky a věřím že to čtou, přiznejme si že ve věku kolem 12ti až 16ti let na tohle můžou citlivé dušičky reagovat… chrlíme to na ně ze všech stran, od koupě první (dementní) nenormální Barbíny až po tyhle články v bulváru. Když to nebudeme brát vážně, pak se budeme divit PROČ mají problémy s přímem potravy a kde je co špatně?! Já bych ty pisálky nejradši…!!!

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 17.09.13 13:56

@kamaradvladimir Přesně tak. Čísto to „nemusíme“, ale když to na vás vypadává, kdykoliv člověk zapne internet, tak je těžké to nevidět - tím spíše u dětí a puberťáků.

vendulael
2148 příspěvků 19.09.13 11:59

Bulvár? Nikdo ho nečte, ale všichni vědí, co tam je… :-)

Brunhilde  19.09.13 12:08

Rada: nečtěte to.

Brunhilde  19.09.13 12:10

Všimněte si prosím, že hned po vláknu CJDMNS má vlákno o Pekelných celebritách nejvyšší počet příspěvků.
Tak to chodí. Dokud to budeme krmit, oni o tom budou psát.

Lištička666  19.09.13 18:54

@Silver-Edged Axe Já spíš nechápu proč se tím zabýváte.

andreama
228 příspěvků 19.09.13 23:10

Náhodou je to vtipný, pořád ty modelky ořezávaj ve fotoshopu, tak teď jim tam něco přidaj a můžou psát, že jsou vyžraný.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit