Proč nemůžu sehnat volné pánské kalhoty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

D9001
1 příspěvek 24.07.15 19:53
Proč nemůžu sehnat volné pánské kalhoty?

Zdravím. Prosím pomozte zoufalému mládenci. Už téměř rok se snažím sehnat na sebe kalhoty (městské/kance­lářské) a neúspěšně. Moje míry jsou 38/32, jenže mám široké nohy. A volné nohavice snad už nikdo nedělá, maximálně „regular“. Do „regular“ se sice většinou nasoukám, ale je to velmi těsné a nepohodlné. A větší čísla mi pak zase plandají kolem pasu a pozadí, že to ani pásek nesrovná. Před čtyřmi lety jsem koupil dvoje pasující kalhoty v M&S, ale ty už dnes děsně přesluhují a podobné letos nikdo nevyrábí. Našla by se tu milá duše, která by mi poradila, kde něco takového mají? Nejlépe z Brna, ale já už si pro ně snad dojedu klidně i na kraj světa.

Reakce:

RenaLange  25.07.15 00:27

@D9001 když jste ochoten dojet si na kraj světa, proč nezajdete k nejbližšímu krejčímu?

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 25.07.15 00:35

Skusali ste Reserved? Manzelovi tam obcas sedi velkost 38W.

Příspěvek upraven 25.07.15 v 10:10

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 25.07.15 00:52

@D9001 Případně stav „ani pásek nepomůže“ může spravit šikovná úpravna oděvů.

kayav  25.07.15 09:06

@D9001 zkuste zajít někam do skateshopu. Některé značky dělají i slušně vypadající kalhoty použitelné i do práce, ne jen džíny s rozkrokem u kolen. I když je fakt, že i tam už se hodně prodávají i užší střihy.
Manžel má např. jedny šedé kalhoty Volcom (vel. 36/32) a jsou fakt pěkné, má je už asi třetím rokem.

Jinak by určitě šly takové kalhoty ušít, a možná by vás to nakonec vyšlo i levněji.

dagino
483 příspěvků 25.07.15 19:02

A naviac podporíte miestneho živnostníka a nenapcháte peniaze cudzincom, ako to robí väčšina ( nevedomky, alebo z donútenia, pretože domáce výrobky nezoženiete )

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit