Proč se mi nelíbí nová Carrie

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matka Vlčice  29.03.13 08:34
Proč se mi nelíbí nová Carrie

http://www.super.cz/…zpacich.html

Jsem v rozpacích taky a řeknu vám proč. Protože Carrie v podání SJ Parker nebyla hezká. Byla dokonce dost šíleně ošklivá - pokud si ovšem neoblékla všechny ty úžasné šaty, Manolos a neudělali jí ty divoké přirozené vlny. Pro nás obyčejné ženy to byl VZKAZ - není třeba být superkrásná, naučte se oblékat, naučte se najít styl, naučte se milovat sebe i své oblečení a hrajte si s ním, noste ho nadšením a vznešeností. To dělalo z Carrie vzor a ikonu.

Šoupnout do seriálu roztomilé koště, které bude roztomilé i v pytli od brambor je podle mě krok naprosto mimo. Především proto, že styl Carrie (jak můžete vidět v článku) téhle holčině naprosto nesluší.

Nejsem nijaký závislák na Sexu ve městě, mnohokrát jsem se taky vyjádřila dost nelichotivě na adresu SJ Parker, ale nikdy jsem neviděla takové tragické nepochopení smyslu seriálu mezi jeho vlastními scénáristy a jeho vlastními diváky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

HertaDeOran
866 příspěvků 29.03.13 08:39

@Matka Vlčice
To jsem vůbec nevěděla, že bude nová Carrie. Já mám na staré Cariie taky ráda její nedokonalosti - třeba, že kouří (aspoň ve starších dílech) je malá, bez make-upu vypadá děsně, ale když se vyšvihne, je to kočka. Je pro mě inspirací hlavně v tom, abych nikdy nedovolila, aby se ke mě chapi chovali jako k ní pan Božský. Skoro v každým díle jí něco provede a ona za ním pořád leze jako ovce - holt normální ženská!
Nová Cariie na mě dělá dojem diblíka - a to je už přece Charlotta, nebo ne?

mikita.miki
1931 příspěvků 29.03.13 08:46

@Matka Vlčice postrádá švih… nejen na téhle fotce, ale i na jiných probíhajících médii, i na traileru k seriálu. asi tomu chtěli dát ten rozměr, že i carrie byla… tuctová náctka a co s ní udělal život? nevím, nepochopila jsem to, doufám že alespoň humorné to bude, ale já seriálů moc sledovat nepotřebuju a winter is coming, takže jsem v klidu, sex ve městě v teen provedení klidně vynechám

Mylady2
12409 příspěvků 29.03.13 08:58

No… Myslím že ta se hodí tak do Dowsnova světa nebo jak se jmenoval ten ohromný seriál…

Matka Vlčice  29.03.13 09:01
@mikita.miki píše:
@Matka Vlčice postrádá švih… nejen na téhle fotce, ale i na jiných probíhajících médii, i na traileru k seriálu. asi tomu chtěli dát ten rozměr, že i carrie byla… tuctová náctka a co s ní udělal život? nevím, nepochopila jsem to, doufám že alespoň humorné to bude, ale já seriálů moc sledovat nepotřebuju a winter is coming, takže jsem v klidu, sex ve městě v teen provedení klidně vynechám

Spíš bych uvítala rozměr - Bývala v osmnácti ošklivá ale nakonec jí ve třiceti všichni záviděli jak to umí nosit. Prostě nějaký pozitivní signál pro lidi běžný rozměrů a konfigurací obličeje. Takhle bych to viděla spíš na příběh Jak mladá princeznička padla na kokos a ve třiceti hulila, vypadala bez mejkapu děsně a pan Božský ji nechtěl

Matka Vlčice  29.03.13 09:02
@Mylady2 píše:
No… Myslím že ta se hodí tak do Dowsnova světa nebo jak se jmenoval ten ohromný seriál…

Tj. tam mi všichni připomínali plyšová zvířata.

lioncity  29.03.13 09:04

Koho ten serial dneska jeste zajima?

mikita.miki
1931 příspěvků 29.03.13 09:08

@Matka Vlčice máte pravdu - do třiceti sem se vychlastala až ke koňskýmu obličeji a cigára mi zcvrkly hebkou kůžičku :-D krááááásný poselství :-D

HertaDeOran
866 příspěvků 29.03.13 09:12

@lioncity
Na prima love ho dávají zrovna, když se chystám spát - takže mi to pěkně vyplní plonkovej tv program kolem 11. Ale beru ho s velkou rezervou, hlavně tu ideální čtveřici naprosto rozdílnejch holek (vzhedově i životním názorem) to mi přijde jako velká utopie sehnat takovou partu dohromady.
V životě mám problém najít jednoho kvalitního člověka-ženu (s muži problém nemám:) natož tři - navíc pracující člověk v fungujícím partnerském vztahu, moc nestíhá kafíčkovat třikrát denně s kámoškama.

lioncity  29.03.13 09:20
@HertaDeOran píše:
@lioncity
Na prima love ho dávají zrovna, když se chystám spát - takže mi to pěkně vyplní plonkovej tv program kolem 11. Ale beru ho s velkou rezervou, hlavně tu ideální čtveřici naprosto rozdílnejch holek (vzhedově i životním názorem) to mi přijde jako velká utopie sehnat takovou partu dohromady.
V životě mám problém najít jednoho kvalitního člověka-ženu (s muži problém nemám:) natož tři - navíc pracující člověk v fungujícím partnerském vztahu, moc nestíhá kafíčkovat třikrát denně s kámoškama.

Jojo, asi tak, pamatuju si, ze pred nejakym casem to taky takhle pozdeji davali a nekdy jsem na to mrkla a to jsem si prave rekla, ze uz jsem z toho „vyrostla“. Navic, cim novejsi rada, tim mi to pripadalo tak nejak trapnejsi, obcas, kdyz SJP hrala jako ze flirtuje, tak mi bylo u tv trapne za ni.

HertaDeOran
866 příspěvků 29.03.13 09:25

@lioncity
Mě ta trapnost nejvíc dojde, když se mi k tomu přichomejtne partner - to se sama stydím, že se dívám na takovou kravinu. Vždycky ale závidím, jak se jim po tech newyorskej chodnících vyšlapuje na podpatcích - tady je to horor a boty pak podle toho vypadají.

mikita.miki
1931 příspěvků 29.03.13 09:30

@HertaDeOran co boty. včera sem cestou po chodníku,,obdivně vzhlížela,, k chlapovi, až sem s plochýma botama málem hodila takovou tlamu, že mě zastavila až pouliční lampa a nebýt tam, asi se placatím na zemi. chodníčky tady totiž připomínají tankodrom, si ty obdivný pohledy musím nechat holt na doma

lioncity  29.03.13 09:36
@HertaDeOran píše:
@lioncity
Mě ta trapnost nejvíc dojde, když se mi k tomu přichomejtne partner - to se sama stydím, že se dívám na takovou kravinu. Vždycky ale závidím, jak se jim po tech newyorskej chodnících vyšlapuje na podpatcích - tady je to horor a boty pak podle toho vypadají.

Presne, pokud jsou bez kocicich hlav, coz prepokladam, ze tak nejak jsou, tak je to celkem zavidenihodne. V Singapuru jsem je taky nosila, stejne jako vsichni okolo a nebyl to takovy boj jako v Praze.

lioncity  29.03.13 09:39

A tady mame pani autorku, vybotoxovany oblicej v kombinaci s padajicim koutkem, ajajaj :-)

lablonderousse
234 příspěvků 29.03.13 09:40

Souhlasím s lioncity, já to dřív měla moc ráda, viděla jsem seriál několikrát, přišlo mi, že tam je i snadná a hezká angličtina a krásný oblečení, ale čím jsem starší, tím mi to přišlo hloupější a ty posldení dva filmy, to už bylo vyloženě smutné - vidět 4 ženy ve věku mojí mamky, jak se chovají jako 15ti letý zbohatlický promiskuitní blbky…a vedou hovory, jak je nesmírně náročné být matkou /s chůvou a uklízečkou 24 hodin denně/ a ták…
Každopádně jsem asi uhnula od tématu:), nová Carrie se mi docela líbí, ale rozhodně není podobná původní Carrie a souhlasím s Matkou Vlčicí. Navíc ty neustálé recyklace a remaky jsou už otravný a evidentně vedený jen jednou věcí a to je vytřískat z oblíbenýho tématu další prachy…

HertaDeOran
866 příspěvků 29.03.13 09:40

@lioncity
Možná můžem být rády, že nám komunisti nevybetonovali staromák - třeba v Jihlavě trůní uprostřed středověkého náměstí betonový Prior - hnus a ignorantství!

lioncity  29.03.13 09:45
@HertaDeOran píše:
@lioncity
Možná můžem být rády, že nám komunisti nevybetonovali staromák - třeba v Jihlavě trůní uprostřed středověkého náměstí betonový Prior - hnus a ignorantství!

No to rozhodne, proste Praha je Praha a NY je NY (a Praha je stejne jedno z nej mest na svete)…ale to uz jsme dost OT.

Letefa
716 příspěvků 29.03.13 10:23

@HertaDeOran máte recht!

ninočka
57 příspěvků 29.03.13 10:34

Měla jsem ten seriál dřív ráda, člověk ho musí brát s určitým nadhledem :) Nevěděla jsem, že se chystá počin Carrie za mlada. Nesnáším, když Hollywood všechno do nekonečna reckyluje, většinou výsledek stojí za h…

Sibyla
2639 příspěvků 29.03.13 10:41
@Matka Vlčice píše:
Pro nás obyčejné ženy to byl VZKAZ - není třeba být superkrásná, naučte se oblékat, naučte se najít styl, naučte se milovat sebe i své oblečení a hrajte si s ním, noste ho nadšením a vznešeností. To dělalo z Carrie vzor a ikonu.

To je skvělý postřeh, 100% souhlasím! V S+C bylo hodně vtipu, lehkosti, inspirace, celé se to nebralo úplně vážně, ale ty nastavované kaše jsou řidina. Viděla jsem jen ten první film a zařekla jsem se: nikdy víc. Což platí o všech seriálových klonech: Mistresses, Lipstick Jungle a dialogy kamarádek v různých filmech.

baltik
1704 příspěvků 29.03.13 10:45

@Matka Vlčice
Moje prvni reakce byla, ze ta mlada neni JSP ani trosku podobna, do hloubky jsem nad tim nepremyslela, ale mate uplnou pravdu

Anonymní  29.03.13 11:14

Vždyť je vošklivá i ta nová. A to jste všechny tak šeredné, že potřebujete šerednou C.?

mikita.miki
1931 příspěvků 29.03.13 11:18
@Anonymní píše:
Vždyť je vošklivá i ta nová. A to jste všechny tak šeredné, že potřebujete šerednou C.?

ano, jsme! a pláčeme u toho a chřoupeme brambůrky, prolejváme se modrým portugalem a doufáme, že si ta mrcha načančaná na těch šteklích rozbije hubu :-D

Fretkodlak  29.03.13 11:23

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:00

kuostkova
30 příspěvků 29.03.13 11:26

A čo keby ste si to namiesto úvah pozreli? Prvých 6-7 dielov je už vonku..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit