Proč se mínuskuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moir
1808 příspěvků 09.08.12 10:51
Proč se mínuskuje

Další plkací a nekonečné téma ;)
Zajímaly by mne myšlenkové pochody mínuskovačů, mínuska dávám jako nesouhlas s obsahem příspěvku, takže jsem srozuměna s tím, že sem tam nějaké schytám. Nicméně mi uniká mínusko například za to, že jsem nedopatřením prošla letištní kontrolou s manikúrou v kabelce - myslí si dotyčný mínuskovač/ka, že jsem pilníčkem či nůžtičkami chtěla ohrožovat pilota a letadlo unést? Dostala jsem mínus za to, že nepoužívám parfém, protože mi vůně vadí - myslí si dotyčný, že teda smrdím? Mínus za fakt, že obvod podprsenky jde zkrátit, to už mi uniká naprosto.
Mínuska si neberu osobně, ale prostě občas nechápu jejich důvod.
Co si o tom myslíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.12 10:52

Já si radši nemyslím nic… Já přece dostala mínus za to že mám doma pro sebe ideálního partnera:-D

• mínus za to že mi prsa dělala píp.....jdu si stoupnout na hambu:-)

Příspěvek upraven 09.08.12 v 10:55

Pavučinec plyšový  09.08.12 10:54

Třeba tím někdo jenom vyjadřuje, že má s danou věcí jinou zkušenost.

Diankenstein
1891 příspěvků 09.08.12 10:56

@Mylady2 bledá závist! ;)
(v obou případech!)

Moir
1808 příspěvků 09.08.12 10:57
@Pavučinec plyšový píše:
Třeba tím někdo jenom vyjadřuje, že má s danou věcí jinou zkušenost.

To jsou ale mínuska typu, které dokážu pochopit, ale jakou jinou zkušenost může mít někdo jiný, než já třeba s tím, že se nevoním, protože mi vůně vadí? Jak s tím lze nesouhlasit?

Příspěvek upraven 09.08.12 v 12:03

gulietta  09.08.12 10:59

@Moir mínusko u manikúry vajadruje že ste sa mala vrátiť ku kontrolujucemu. Ak ste na to prišla až v lietadle, tak ste mala požiadať o vystúpenie z lietadla a možnosť znova sa nechať skontrolovať. Potom by ste dostala zelene. :-)

gulietta  09.08.12 11:01

@Moir to mínus dal majiteľ parfumerie a týmto vyjadruje naštvanie na to, že si uňho nekúpite parfum a nebude tržba. :-)

Pavučinec plyšový  09.08.12 11:02

@Moir No, tak třeba (je to jenom taková teoretická konstrukce, skutečné pohnutky mínuskovače neznám) chtěl vyjádřit, že on sám se voní, protože mu vůně nevadí :)

JarkaJar
432 příspěvků 09.08.12 11:02

Já bych si s tím hlavu nelámala. Asi prostě někoho baví dávat ta červená ramínka, tak to dělá a moc si nevybírá, komu.

Moir
1808 příspěvků 09.08.12 11:03

@gulietta když já na to přišla až zpátky doma ;(

FoxInTheBox
278 příspěvků 09.08.12 11:04

@JarkaJar Buď tak, nebo má své „neoblíbence“ a omínuskuje od nich všechno, co vidí.

gulietta  09.08.12 11:04

@Moir tak k tomu mi došli nápady. :-) Neviem si predstaviť ako leziete napäť napríklad do Frankfurtu nad Mohanom na letisko „udať“ sa. :-)

Acrobaleno
948 příspěvků 09.08.12 11:08

Ja väčšinou dám červený vešiak, keď nesúhlasím s názorom na niečo, v iných prípadoch nezvyknem vešiakovať červenými.

Curlygirl
1901 příspěvků 09.08.12 11:10

Já dávám většinou jen zelená souhlasná ramínka. Červená vyjímečně, když hodně nesouhlasím, nebo ten výrok považuji za nevhodný, neslušný, urážlivý apod. U poradny dávám oboje dle svého názoru na danou věc.

Pavučinec plyšový  09.08.12 11:12

Ještě složitější je to se zelenými ramínky. Když napíšu něco ve stylu „vypadám dnes jako strašidlo a měla bych se plížit kanály“ a vzápětí se u toho objeví hromada zelených ramínek, mám si to vysvětlit tak, že mám zalézt do toho kanálu, nebo že se mnoho přítomných právě cítí stejně?

gulietta  09.08.12 11:13

@Acrobaleno ja by som tuším najradšej dala červenú vášmu vešiaku. :-) Len pre ilustráciu vešiak je toto: 

a toto je ramienko:

Ps. je to na pobavenie, tak nie že mi dáte červené, lebo to nerozchodím! :-)

Acrobaleno
948 příspěvků 09.08.12 11:15

@Pavučinec plyšový Možno sa páči vtipná kombinácia „vypadám dnes jako strašidlo a měla bych sa plížit kanály“. Vešiakujú humornú stránku príspevku :D.

Curlygirl
1901 příspěvků 09.08.12 11:17

Koukám, že před chvílí někdo téma projel a každé(mu) z nás dal červené… aby nevyšel ze cviku.. ale proč ne, každý se baví něčím jiným.. :-)

Acrobaleno
948 příspěvků 09.08.12 11:19

@gulietta Uvešiakujem Vás :D. No u nás sa tomu hovorí vešiak. Síce aj tomu druhému sa hovorí vešiak…to je asi jazyková špecialita našej oblasti :D

Robena
1257 příspěvků 09.08.12 11:35

Musim priznat, ze zpocatku me ta cervena raminka trochu stresovala, nyni se jimi ale bavim. V poradne jsou obcas takove dotazy, ze mam chut tazatele i malinko urazit - napr. trznicove hnusna sukne s otazkou zda koupit, nebo naprosto nekonfliktni boty s otazkou, jak kombinovat. Staci jen stroze (ale slusne) vyjadrit svuj nazor a cervenaci jedou! A nejpuvabnejsi na tom je, ze se da i odhadnout, jaky typ osobnosti vam to cervene da. :-)) Ja davam zelena raminka, kdyz mam spatnou naladu, tak na Peklo nelezu.

runningfox  09.08.12 11:47

Počet mínusů, jež jsem udělila, je nesouměřitelný s počtem zelených ramen. Poměr asi tak 1/50 - nemám statistiku, pálím od boku. Vadí mi vysloveně příspěvky osobně urážlivé, rasistické, xenofobní, sexistické.
Obecně ale příliš nehodnotím, to už musí být, abych na to klikla. Ale i tahle představa je subjektivní.
Rozhodně za horlivou hodnotitelku nepovažuji.

Jetthro
1129 příspěvků 09.08.12 11:58

Ja bych to vubec neresila, co tak pozoruju tak tu lidi jsou schopni davat raminka i za naprosto neutralni veci typu „Dneska jsem se dobre vyspala“ nebo za to, ze nekdo uplne obycejne popisuje svoji zkusenost s necim :)

@Mylady2 No to byste teda mela hned, klecet na hrach! :D

razorblade  09.08.12 12:13

Ja davam cervena raminka za vylozene blbe (podle meho), vulgarni, urazejici a prehnane hasterive nazory. u outfitu jsem dala cervene maximalne petkrat, kdyz se mi to vylozene nelibilo a nenasla jsem na tom zadne pozitivum (naposled u te pani co se fotila v nocni kosili, pardon… satech, v koupelne, za coz se ji dodatecne omluvuju, nemohla jsem jinak:)

Apolena2
22 příspěvků 09.08.12 13:03

Mínuskuje se, protože se může.

Sibyla
2639 příspěvků 09.08.12 13:10

Možná jsou to prostě nesympatie - nebo, nedejbože, závist. Překvapilo mě množství červených v tématu Co se mi na mně líbí: kdosi napsal, že je se svým vzhledem spokojený - a hned bylo devět mínusů. To mi připadá jako kyselé hrozny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit