Proč se plusuje?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 02.10.12 10:46
Proč se plusuje?

Nějak nechápu, proč tu pořád lidé dávají zelená ramínka. Někdy třeba na úplně neutrálním příspěvku hnedle visí 5 zelených. Proč?
Je tady přece peklo a měli bychom se tu všichni nenávidět. Tak lidi neblbněte, nebuďte tak sluníčkoví a když už musíte dát zelené rameno, aspoň zdůvodněte, proč. Jinak to ten chudák neví a je z toho třeba smutný/á. Šel/šla do pekla a oni jsou tu na něj hodní. To přece není fér!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

gulietta  02.10.12 10:47

@MP Barbucha sakra ty máš nápady, milujem tvoj zmysel pre humor. :-D
edit a dám zelené, a just!

Mylady2
12409 příspěvků 02.10.12 10:51

@MP Barbucha za tento nejapný žert ti uděluji mínus! :-D
Berete to na lehkou váhu ženy…co když to mínusování dožene některou až k antidepresivům;-)

Diankenstein
1891 příspěvků 02.10.12 10:51

Neviděla bych to tak černě. Když napíšete " Vím, že mám tlustá stehna, ale tyhle šaty prostě zbožňuji", tak to zelené ramínko nemusí znamenat Jo, noste si co chcete, to je správný přístup!.
Třeba si jen někdo myslí, že fakt ty stehna tlusté máte:D

MP Barbucha
3716 příspěvků 02.10.12 10:53

Jen upozorňuji, že toto vlákno je myšleno jako vtip a očekávám, že bude brzy adminem odkázáno do patřičných mezí! Ale mně to prostě nedalo, plusy a mínnusy už se řeší všude, i v Co jsem měla na sobě, už je to fakt nuda:-)

Pavučinec plyšový  02.10.12 10:54

@MP Barbucha Já si naopak myslím, že je to přesně ten typ diskuse, co se rozvine minimálně na patnáct stránek.

MP Barbucha
3716 příspěvků 02.10.12 10:58

Tak to jen volám společně s dr. Frankensteinem: „Bože, co jsem to stvořila!“ :-)

Já První  02.10.12 11:02

Já si taky myslím, že se s těmi červenými zbytečně šetří, zvláště, když si o ně některé zoufalky žádají už v perexu svého příspěvku!

pavla.kub  02.10.12 11:45
zelená ramínka

A ty co chtějí jet s Ling Vanem do Číny? /účást v expedici je podmíněna získáním dostatečného množství červených ramínek/Nezískáš rovná se ne-je-deš. Co ty chudinky pak? Barbucha už má catering připravený, ale s takovou asi zbytečně. Já už čekám v půli cesty, v 38C. A taky asi zbytečně. :-)

gulietta  02.10.12 11:50

@pavla.kub a koľko potrebujem červených? Ja už mám zbalené. Nikdy som neochutnala suši, nemám na to odvahu, tak aspon by som mala príležitosť. :-D

GreatSusan  02.10.12 11:54

@pavla.kub @gulietta
ja chci taky na vylet! Mam cervenych min, nez gulietta - smim se presto taky ucastnit?

666mahu
1490 příspěvků 02.10.12 11:57

Koho mám uplatit jakými ramínky, abych mohla také na výlet??? :D

Diankenstein
1891 příspěvků 02.10.12 12:04

Můžete uprosit Chupse, jestli si s vámi vymění místo!

GreatSusan  02.10.12 12:08

@Diankenstein nebo Sonu3, ta ma na rozdavani :-)

gulietta  02.10.12 12:13

@GreatSusan vás dúfam berieme aj keby ste nemala ani jedno červené! Ináč nejdem. :-D

666mahu
1490 příspěvků 02.10.12 12:27

Tu Chupse neznám.

Se Soňou3 se diametrálně lišíme v názorech, takže ji raději míjím, z toho taky nic nebude. :-((

Budu muset zůstat doma. Béééé. :D

Mylady2
12409 příspěvků 02.10.12 12:28

Já Vám ramena poskytnu;-D me se do Číny nechce… já bych si dala jen ten catering:-)

Soňa3  02.10.12 12:39
@GreatSusan píše:
@Diankenstein nebo Sonu3, ta ma na rozdavani :-)

Můžu je ještě zkusit namnožit jak Mičurin a na všechny se dostane. Ale počítám, že tak 25% je zcela nezasloužených, protože jsou od stádnic. Já třeba vaše příspěvky nemínusuju jen proto, že jste to vy. Já dávám všeobecně spíš jen zelená. Je to o přístupu :-) Logicky tím odstraňuji konkurenci, nerada se na vrcholu mačkám, ostatně, kdo je to ten Ling Van?

pavla.kub  02.10.12 12:46
@GreatSusan píše:
@pavla.kub @gulietta
ja chci taky na vylet! Mam cervenych min, nez gulietta - smim se presto taky ucastnit?

To je otázka, kolik červených ramínek minimálně. Čína je už tak přelidněná. Do 3000 červených ramínek jde takzvaně o mírně pospávající čtenářku Pekla.:-) Budete potřebovat také znalost angličtiny /či rozvinutého mimosmyslového vnímání/ až vám přijde podobná sms.Viz obrázek
/V osm hodin je sice nejvyšší čas stát se rybou, ale pisatel se chtěl spíš zeptat, zda jste již připravena k odchodu/

Soňa3  02.10.12 13:11

@pavla.kub No tak ale to je evidentně po tahu, že jo?

pavla.kub  02.10.12 13:37
@Soňa3 píše:
@pavla.kub No tak ale to je evidentně po tahu, že jo?

Správně, přišla po tahu nákupním centrem v 8 hodin večer. Od taxikáře, který čekal na parkovišti. Není potřeba slovíčkařit fish je skoro stejné jako finish.:-)

pavla.kub  02.10.12 14:04

@Soňa3 V diskusi o původu kabelek LV jsme narazili na problém a jediná možnost jak zjistit skutečnou pravdu bylo „ohledání místa činu“ tj. cesta do Číny. Ling Van/zkratka LV/ se jako první převlekl za domorodce a hledal další dobrovolnice.:-)

GreatSusan  02.10.12 14:16

Uz mam rovnych 1700 cervenych, to mi pripada uz jako docela slusny zaklad :-D

a bude lip!

Soňa3  02.10.12 14:18

@pavla.kub No tak to si vezmu v práci áčko…ale až si ve Velké Číně domluvím celý kontejner do Hamburku, marně budete škrabat prstíčkem..

Soňa3  02.10.12 14:18

@GreatSusan Saláte..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit