Proč sem ráda chodím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaláMyš
201 příspěvků 21.09.12 12:49
Proč sem ráda chodím?

Milá děvčata a pár odvážných mužů,
zásadní otázka: co Vás sem táhne? Zabloudila jsem na tyto stránky neb jsem si v běžném tisku všimla paní vrchní velitelky, která vypadala, že ví hodně o módě. A v tom jsem já levá jak šavle. V hlavních článcích jsem se akorát dozvěděla, že jsem hnusná a trapná a shlédla fotky z mobilu stojanů na šaty v běžných obchodech. Ale tu pravou pokladnici nápadů čerpám právě od vás, mé milé diskutérky. Sypete z rukávu nádherné fotky, zajímavé odkazy a super internetové obchody. Odkazy na stránky si pravidelně vkládám do oblíbených a přemýšlím nad nimi. Nejraději mám praktické rady typu kde a za kolik.
A proč sem chodíte Vy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Letefa
716 příspěvků 21.09.12 13:08

Přesně z toho stejného důvodu. Nečtu všechna témata, to se nedá, ale jako studnice inspirace po všech směrech je to tu geniální.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.09.12 13:15

Dřív kvůli Adiným článkům (ani jsem nebyla dlouho registrovaná), v poslední době mně ale moc neoslovují..
Teď kvůli diskuzím, jsou inspirativní, zábavné, chytré stejně jako hodně dam, co do nich přispívají.

Pirek
6778 příspěvků 21.09.12 13:31

Ze setrvačnosti, pamatuju ještě Peklo v období prvních tří článků.

A taky se tu ještě občas rozvine zajímavá diskuze, jako každá tady mám své oblíbené uživatele, jejichž příspěvky mne oslovují.
U ostatních se občas nechtěně pobavím, ale poslední dobou mě spíš většinou naštvou nebo ženou k pláči.

MaláMyš
201 příspěvků 21.09.12 14:27

Také mě fascinuje, jak stránky, které se prezentují jako poměrně nesnášenlivé mají neuvěřitelně tolerantní diskutéry, kteří se zastanou v rasistických otázkách i jindy. Také je u nich výrezný smysl pro humor, který ovšem není na úkor druhého. Fakt super lidi!!!

seznam.mih  21.09.12 16:01

Já sem ráda chodím, protože sem chodí inteligentní dámy všech věkových kategorií a můžu se sama něčemu přiučit novému a se spoustou z nich se shodnu a se spoustou zase nechápu a občas ráda provokuji zdejší konzervativce :)
Původně jsem sem začala chodit kvůli Adiným článkům, jako ostatní dámy (i pánové), ale víc lidí, víc hlav dělá svoje na zdejším fóru.

smrtonoška  21.09.12 16:24

Teď poslední dobou sem chodím prakticky jenom kvůli diskusi „Co jsem měla na sobě“ a rubrice Inspirace. A když mám toho volného času hodně, tak zabrousím i do jiných diskusí, nebo třeba do Poradny. Mám to prostě jako relax, i když se při tom hodně často i naštvu, hlavně nesnáším zbytečně jízlivé, poučující a posměvačné příspevky některých zdejších zjevů. Na druhou stranu je zde hodně inspirativních, inteligentních a milých diskutujících. Musím souhlasit s názorem v některé diskusi, že je to zde velmi kultivované (pokud to porovnám s tou hrůzou, co chodí na novinky, idnes a podobné rádoby zpravodajské servery) i navzdory tomu, že se holt občas vyskytne nějaký ten troll. Články na hlavní stránce vždy prolítnu, ale nějak už to není co bývávalo.

MaláMyš
201 příspěvků 22.09.12 20:02

@smrtonoška Taky si sem jdu odpočinout a pak mě nějaká srágora nadzvedne :-)Proč si myslí, že koná dobro pro druhého tím, že ho totálně setře? I dětem pořád dokola vysvětluju, neukazuj úprstem, jak je někdo nemožnej a jak to dělá blbě, ukaž, jak se to dělá správně. Bohužel je opruz, že člověk musí ty hádavý zakomplexovance odfiltrovat, aby se dostak k zajímavým informacím a trochu se pobavil.

Pihatková
20 příspěvků 22.09.12 22:05

Chodím se sem pobavit, poučit a někdy taky trochu zvednout tlak. Podle toho co zrovna potřebuju, vyhledám příslušné diskuse.

Šošana  22.09.12 22:10

@Pihatková U lékaře: Máte nízký tlak, doporučuji štamprličku nebo třikrát týdně Módní peklo:-)

P. S. Máte pihy? :-)

rice
348 příspěvků 22.09.12 22:35

Vlastně nevím. Dřív kvůli článkům - ty kritické už se ale okoukaly a zevšedněly a články o šití mě neoslovují. Pak kvůli diskuzím - jenže poslední dobou začínám mít čím dál tím intenzivnější pocit, že se mi nějak vzdaluje svět většiny diskutujících. Takže asi taky ze setrvačnosti.

MaláMyš
201 příspěvků 22.09.12 22:37

@rice V čem se vám vzdaluje? Už všechno víte? Nebo vám naopak neumí poradit? Nebo už to není o módě?

rice
348 příspěvků 22.09.12 22:41

@MaláMyš no, je to spíš takový neurčitý pocit, že za těmi monitory sedí ženy a dívky, s nimiž bych si vlastně naživo neměla o čem popovídat. Část mi připadá příliš afektovaná a pozérská, část jako naivní holčičky, které jenom něco slepě kopírují, část fiflenovitá. Na druhou stranu, s o to větší chutí si pak přečtu příspěvky uživatelek, kterým fandím a mám je ráda. Jenže těch je poslední dobou jako šafránu :-)

MaláMyš
201 příspěvků 22.09.12 22:51

@rice Také někdy přemýšlím, co je to za ženy, co vysedávají u monitoru, místo aby ty krásné oblečky šly někam provětrat. Já sama nemám co a přiznám si to. Nevím a tak se ptám. Ale co ty úžasné? Proč tu jsou?

rice
348 příspěvků 22.09.12 22:55

@MaláMyš většinu z nich pamatuju ještě ze „starého pekla“. A to byla tehdy jiná káva (vyprávěj nám o tom, dědečku! ;) )

MaláMyš
201 příspěvků 22.09.12 23:04

@rice Staré peklo neznám, vyprávěj :-) Jsem tu nová, něco mě zklamalo a naopak hodně mě toho příjemě překvapilo a inspirovalo. Našla jsem tu i některé věci, o kterých jsem neměla ani tušení. Například fotky spousty lidí, kteří neřeší, věk, postavu, oblékají se tak, aby se dobře cítili a jsou krásní, protože z nich vyzařuje pohoda.

pehot
685 příspěvků 23.09.12 00:19

@MaláMyš já asi chápu, jak to @rice myslí. Já Peklo pravidelně sleduji v podstatě od začátku (od 2.článku) a jakýsi posun jak ve složení diskutujících, tak v úrovni samotných příspěvků patrný je. Na druhou stranu myslím, že je to tak nějak úděl většiny životaschopných webů. Já jsem např. chodila 6 let na Omlazení. cz - tam to z počátku taky bylo super, tolik informací se světa plastické chirurgie, kosmetiky a péče o vlasy …to nikde jinde takhle pohromadě a na úrovni nebylo. Ovšem s narůstajícím počtem nových uživatelů došlo i k rapidnímu snížení průměrné věkové hranice diskutujících, což mělo za následek i tak nějak celkový úpadek kvality jednotlivých diskusí. (tím opravdu nechci říct, že mladí jsou blbí nebo nehodní vyjadřovat své názory na kosmetickém webu, ale když už po třetí za týden čtete dotazy na stejnou věc jen zamaskované jiným názvem diskuse zakládané pubertálními dívčinami, které jsou líné použít vyhledávač…tak už Vás to taky nebude bavit). Tudíž původní „stará garda“ postupně tzv. vycouvala a nahradila ji „omladina“ s jinými problémy a starostmi. Navíc se poměrně radikálně změnil přístup adminů, takže poslední 2 roky to tam jde tzv. od desíti k pěti.)
Tím vůbec nechci říct, že MP čeká stejný osud; stále zde panuje jakési (oproti jiným stránkám) distingované prostředí…ale kdo to tady sleduje opravdu od začátku, tak musí cítit, že už to není stejné. To, jestli je to dobře nebo ne, ať každý zváží sám.

rice
348 příspěvků 23.09.12 00:32

Ano, Pehot to poměrně přesně vystihla. Včetně rozkvětu a pádu Omlazení.

seznam.mih  23.09.12 07:21

Snad jste nečekali, že MP bude pořád po letech naprosto stejnej?

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.09.12 07:46
@MaláMyš píše:
@rice Také někdy přemýšlím, co je to za ženy, co vysedávají u monitoru, místo aby ty krásné oblečky šly někam provětrat. Já sama nemám co a přiznám si to. Nevím a tak se ptám. Ale co ty úžasné? Proč tu jsou?

Myslím, že ať si to přiznáme nebo ne, všichni jsme tu z potřeby lidského kontaktu. Není náhoda, že jsem nikdy nechodila na žádná fóra nebo chaty, dokud jsem nebyla doma s dětmi. Prostě si máme všichni potřebu pokecat a spojuje nás zájem o módu.
U mě je druhým důvodem i to, že nemám v okolí nikoho, kdo by se hlouběji zajímal o módu. Nemám s kým pokecat o návrhářích, značkách, trendech. Když řeknu kamarádce, že se mi líbí co předvedl Marc Jacobs nebo Michael Kors na New York Fashion week, tak na mě bude koukat jako na blázna.

LorelaiH.
2999 příspěvků 23.09.12 09:27

@MP_Barbucha: Mám to položené stejně -jsem doma s dětmi a než abych na webu diskutovala o počtu pokakanych plen, řešila sexicek s tatuldou po šestinedělí, tak radši budu sledovat mnohem inspirativnější diskuse o tom, co mě zajímá a nikoho v mém okolí zjevně ně.

MaláMyš
201 příspěvků 23.09.12 12:41

Jsem ráda, že jste odkryly také svou civilní tvář, já myslela, že jste všechny hyper super vystajlovaný a jen já tady do toho klofu v teplácích a s hlavou v oblacích :-)

ofeliet
429 příspěvků 24.09.12 17:20

Já jsem chodím hodně krátce. Můj každodenní relax v dobách předinternetových byla Mladá fronta a kafe, no a teď je to už roky internet a kafe. A já jsem prostě strašně ukecaná :-), ale zároveň mě absolutně nebaví kecy o ničem, takže když jsem objevila diskuze na Modním pekle, byla jsem nadšená…prostě diskuze na úrovni.

gulietta  24.09.12 18:39

Chodila som tu rada preto, že ma to rozptylilo od plienok, žehlenia, prania a skladaní veže z kostičiek. Buď som už „dospela“ a ako píše Barbucha sociálny kontakt nepotrebujem alebo všetkého veľa škodí. Už ma to tak nebaví ako predtým a chodím tu už len zo zotrvačnosti.

MaláMyš
201 příspěvků 24.09.12 19:58

@ofeliet Taky jsem ukecaná a na mateřské trpím :-) Naštěstí děti jsou taky ukecané a už je snimi řeč.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit