Prodávej své nepotřebné oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AloeBeo
19 příspěvků 04.07.13 17:54
Prodávej své nepotřebné oblečení

Zdravíčko :-) Nedávno jsme založily takové menší webové vetešnictví s textilem.
Webový portál, kde můžete nabídnout Vaše nepotřebné oblečení.
Na našem portále jsme také vytvořily takovou menší ECO kampaň, kterou chceme upozornit na to, že by se oblečení nemělo např. vyhazovat do smíšených odpadů.
Jsme taky proti dalšímu budování nových textilních továren, které by vyráběly tzv.,,ŠUNTY" které se těžko recyklují a nejsou zdravé pro pokožku.
Pokud se chcete na náš projekt podívat navštivte http://prodavejobleceni.mypage.cz
A prosím o jakékoliv náměty a připomínky.
Děkujeme!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

078796
270 příspěvků 04.07.13 18:44

Nápad je to docela dobrej, ale většina textu na těch stránkách působí, jako by to psal úplnej tatar. Sorry. Nechte někoho, ať to přepíše, protože jinak se vám na to většina lidí vykašle, až si tohle přečtou. ;-)

Navaa
529 příspěvků 04.07.13 19:44

Myslím, že vaše stránka vlastně tenhle problém neřeší. Je to jen další nabízení zachovalého, ale dále nositelného oblečení po internetu, které funguje už na jiných stránkách (aukro, votočvohoz). Projekt instalace nových popelnic k těm tradičním na tříděný odpad by imo celou věc řešil nejlépe, ale nebylo by to jednoduché. Bylo by třeba oslovit radnice a firmy zpracovávající tříděný odpad. A navíc by vám nepřinášel žádný profit (kromě dobrého pocitu ovšem) :)

Ceresa
465 příspěvků 04.07.13 21:24

Lepsi veci i nenosene jdou kamaradkam… na zbytek bych spis potrebovala sluzbu, kdy mi 4× do roka nekdo zazvoni u dveri a ja mu obleceni dam. Kvuli par kackam nejsem ochotna veci fotit a jeste s tim chodit na postu.

Tanya01
92 příspěvků 04.07.13 21:40

Posilam detske věci sve kamarádce do Beloruska. Ta je nadsena, a chvali jak jsou mnohem kvalitnejsi oproti mistnim vyrobkum, dokonce i nosene puncochacky a tricka. Mam z toho radost. Jedine, je to moc komplikovane najit ochotného prepravce, který odveze velkou tasku věci. Posilani postou by bylo moc drahe.

Nemesis
496 příspěvků 04.07.13 22:27

@Navaa Kontejnery na použité oblečení existují, hází se tam i boty a tak. Ale musí to být vyčištěné a jde to na různé útulky, domovy a tak, podle toho jak to pak v třídírně vytřídí. Jsou velké bílé a mají na sobě obrázek barevného oblečení. U nás v Pce jsou na spousty místech a navíc jsou ty i další, od konkrétních dobročiných organizací (takový ještě větší, béžový, organizaci už nevím).

AloeBeo
19 příspěvků 04.07.13 23:11

Děkujeme za náměty a moc si jich ceníme! Náš server funguje teprve pár týdnů. Vše je v prvopočátcích. Každý Váš názor vytváří lepší a lepší podobu našeho serveru. Každé Vaší nábídky textilu si velice moc ceníme, jelikož jsme rádi, že podporujete nádherný recyklační cyklus second hand.Moc se nám líbí, že pro Vás, Vaše oblečení má jistou hodnotu, jelikož víme, že vkaždém kousíčku textilu je zapsán určitý příběh. Ať už to jsou hodiny tvrdé práce vydělat si na jedno tričko nebo u nás např. nabízíte šaty, které jste měly na prvním rande. Káždá tato Vaše nabídka je pro nás něčím kouzelným. A v první řadě obdarováváte, a to je Vaše nejkrásnější vlastnost.
Děkujeme

AloeBeo
19 příspěvků 04.07.13 23:16

Souhlasím s Vámi, že posílání skze poštu je poněkud drahé a nevyplatí se pokud nabízíte texil za 100 kč nebo 50kč. V brzké době se pokusíme přijít na to, jak Vám zpohodlnit předání Vašeho zboží, kupujícímu.

Navaa
529 příspěvků 04.07.13 23:41

@Nemesis Skutečně? Do našeho zapadákova to nejspíš ještě nedorazilo. Jsem ale ráda, že to někde funguje :)

Jordaan
5560 příspěvků 04.07.13 23:44

@AloeBeo
s odpustenim - to jsou fakt desny marketingovy kydy… rekla bych, ze tim lidi spis odradite, nez prilakate

Karja
4766 příspěvků 05.07.13 00:33

Web děsnej, pravopis otřesnej (a to sama mám v tomto ohledu velké mezery, ale co je moc to je moc). Nápad starej, okecávačky k tomu k pláči. Chybějící mezera mezi tečkou a začátkem nové věty na facku. Vykašlete se na to a jděte dělat něco jiného, elánu asi máte dost. Jsem zlá, duch oblečení mi to jistě spočítá.

AloeBeo
19 příspěvků 05.07.13 00:59

Už podle názvu tohodle webu soudím(ačkoliv nerad) podle Vašeho vyjadřování, že jsem opravdu vstopil do pekla. NEPŘEJÍCNOST, agresivita a vztek, kterou zde zaznamenávám od jistých osob, je pro mě vzkutku vynikající příležitostí učit se jak rozvíjet vůči těmto osobám soucit.Tito lidé jsou jako člověk, který nevidí duši jablka, ale vídí pouze jeho nedostatky na šlupce. Nechci nikoho z Vás soudit a tím šírit zlobu. Každý jste pro mě totiž jedinečný.
Nesnažím se ve Vás vyvolat obsahem mých stránek určitý melancholický postoj.
Ten si v sobě vyvoláváte pouze sami a to na základě Vašich soudů.
Om mani padme hum

Gräfin
2634 příspěvků 05.07.13 06:54
@AloeBeo píše:
Už podle názvu tohodle webu soudím(ačkoliv nerad)......
Ten si v sobě vyvoláváte pouze sami a to na základě Vašich soudů.
Om mani padme hum

Proč je to, že soudíme my špatně a u vás v pořádku?

Pokud chcete v této činnosti pokračovat, doporučuji jazykovou korekturu webu.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 05.07.13 07:23

Ježiš, to jsou kecy! To se nedá. Každý jsme pro něj jedinečný. PROSÍM NE!

666mahu
1490 příspěvků 05.07.13 08:43
to snad není možné!

@AloeBeo, tak vy si zde děláte zadara reklamu, k tomu ještě dostáváte dobré rady, a protože nejsou podle vašich představ a my nejásáme, že na našich věcech chcete vydělávat, nám za to nasadíte psí hlavu?? Co jste vlastně zač, že si dovolujete soudit ty, které neznáte? - ani neodpovídejte, všechny už jsme si stačily udělat obrázek. A stejně vás smažou, reklama je zde zakázaná. :D

Jen na okraj, jsem lepší než vy, své věci rozdávám zadarmo (těm, kteří je vítají a nebo házím do sběrných charitativních kontejnerů), jsem dostatečně ekologická i velkorysá. Mám vyřešeno, to co vy nabízíte ke svému životu nepotřebuju. A mám pocit, že stejně to dělá hodně zdejších. ;-)

Jordaan
5560 příspěvků 05.07.13 10:16

@AloeBeo
Ze Vy jste z nejaky sekty? Nejste treba guru Jara nebo tak neco?

Catlin
166 příspěvků 05.07.13 10:25

Dracō dormiēns numquam tītillandus.

chinin
2788 příspěvků 05.07.13 10:25

@666mahu
„@AloeBeo, tak vy si zde děláte zadara reklamu, k tomu ještě dostáváte dobré rady, a protože nejsou podle vašich představ a my nejásáme, že na našich věcech chcete vydělávat, nám za to nasadíte psí hlavu?? Co jste vlastně zač, že si dovolujete soudit ty, které neznáte?..“

Souhlasim.

Take vam dam zadarmo jednu radu. Komunikacni styl, ktery jste zvolil, muze podle meho nazoru zaujmout jen velmi uzkou skupinu lidi. Tito slunickovi lide s laskou v srdci, mirem v hlave a rukama pripravenyma pomahat potrebnym uz ale nejspis neco podobneho jako je to, na cem chcete tezit, delaji. Osobne vidim velky potencial v tzv. sede zone - mase lidi, kteri by radi pomahali, ale nevi jak, nejsou ochotni kvuli tomu prekonavat moc prekazek apod. (Analogicky me napada trideni odpadu - vy oslovujete uzkou skupinku eko-nadsencu, kteri by vozili, resp. nejspis jiz vozi, roztrideny odpad treba pres cele mesto, ale potencial je ve te mase lidi, ktere se trideni odpadu „nebrani“, ale zacnou s nim, az uvidi kontejnery ve vedlejsi ulici.) Tyto lidi ale neoslovite - s prominutim - priblble slunickovymi kecy (napr. viz citat z vaseho webu nize), ale spise primocarejsim sdelenim bez kvazimoralniho presahu. („Tridte odpad! Staci pro to udelat to a to, nejblizsi kontejnery mate tam a tam, s vytridenym odpadem se deje to a to dobreho.“ vs. „Kazdy tvor na tomto svete ma svuj pribeh. Smyslem jeho zivota by nemelo byt jen uspokojovani svych potreb plynoucich z neustale medialni masaze a miliardovych reklamnich kampani. Splatte svuj dluh, ktery mate vuci univerzu, za to, ze zijete na teto uzasne planete…“).

Zamyslete se nad mym tipem, nebo jej prijmete jako bzuceni mouchy u vasich usi (Egyptan Sinhued), ale prosim neodpovidejte mi, ze jsem cynicka husicka, ktera nechape dobrou vec - to s dovolenim posoudim sama, protoze se - narozdil od vas - znam. ;-)

„Jé krásné vidět Vaše nádherné oblečení. Oblečení, na které se váže né jeden příběh.
Každé oblečení je výtvorem lidských rukou. Desítky hodin práce člověk stráví nad výtvorem jediného trička.
Desítky hodin vyrábí textil proto, aby uživil své děti. Dopravce stráví 10 hodin na cestách, aby ho k Vám dopravil a touhle prací zajistil své rodině potravu.
Vy si ho koupíte a je pro Vás vším. Nosíte ho na rande, spíte v něm, chodíte v něm do práce, chrání Vás před mrazem…A vy se po čase podělíte o tento příběh s ostatními. To je neuvěřitelný příběh. Krásný příběh propojení a partnerství. A to se nám líbí.“

P. S. Gramaticke chyby v textu, kterym chcete nekoho oslovit, povazuji za ignoranci a svym zpusobem pohrdani adresaty.

Svetovy mir!

Syslik1
95 příspěvků 05.07.13 10:37

@chinin
Skvěle řečeno! Naprostý souhlas.

Gräfin
2634 příspěvků 05.07.13 10:54

@chinin je to velmi OT a ještě k tomu budu za tleskalku, ale líbí se mi, že dokážeš zformulovat negativní kritiku. Je to přirozený talent nebo jsi k tomu dospěla časem, zkušenostmi a studiem (klidně SZ). Takové horké hlavě jako jsem já, by se to někdy hodilo.

yako
3224 příspěvků 05.07.13 11:19

@chinin já se vám divím, že s tím ztrácíte tolik času.

chinin
2788 příspěvků 05.07.13 11:46

@yako
Ja tady na MP prokrastinuji. ;-)

yako
3224 příspěvků 05.07.13 11:56

@chinin chápu, já taky, asi každá/ý :). Jen mi diskuse v tomto vláknu připomíná krmnení trolů. Mám s lidmi tohoto tipu osobní zkušenost a můžu vám sdělit, že jákákoliv diskuse s nimi je marná. Oni jsou ve své „moudrosti“ natolik povýšení, že se s vámi váženě ani bavit nebudou, argumenty nemají žádnou váhu a vždy pro ně zůstanete tím kdo nenašel Cestu.

chinin
2788 příspěvků 05.07.13 12:12

@yako
Ja jsem v tomto nepoucitelny optimista. Kdyz mam pocit, ze mam, co rict, reknu to, i kdyz se to v tu chvili zda byt hazenim hrachu na zed;-)

andreama
228 příspěvků 05.07.13 12:24

Já taky oblečení rozdávám, co nikdo nechce odvezu do Charity a zbytkem umeju okna, ale nevěděla jsem jaký neuvěřitelný příběh tím vytvářím.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit