Prodejci kosmetiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pollies
2 příspěvky 04.05.15 13:45
Prodejci kosmetiky

Místo, kde se můžete podělit s Vašimi zkušenostmi s prodejci kosmetiky, prodejními weby a pod. Pišme zde, čemu se vyhnout a co lze doporučit. K založení mě vedla má neblahá zkušenost.

Reakce:

Pollies
2 příspěvky 04.05.15 13:56
Kosmetika Revital Cosmetic recenze

Zdravím, některé výrobky „přírodní kosmetiky“ Revital Cosmetic obsahují parabeny a minerální oleje (Tělové mléko s kolagenem, Pleťové mléko čistící). Dále mandlový masážní olej není čistě mandlový.

Příspěvek upraven 05.05.15 v 12:24

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 04.05.15 19:50

Za sebe muzu doporucit xparfemy.cz a chriscosmetics.cz. Velmi dobre zkusenosti.

trnk
295 příspěvků 14.05.15 18:07

Od Revital Cosmetic mám Eye lift serum a ač neobsahuje parabeny, tak moje oční okolí dráždí. Pravda, že s očními krémy mám problém - málo který snesu.

mo_hajkova
16 příspěvků 28.05.15 14:43

Každý život má smysl, ale smysl žít si musíme vytvořit sami. Trochu optimismu neuškodí
Mám velmi dobre zkusenosti s Biodermou, ale kamarádka si objednáva přes internet kosmetiku, krémy, spreje, tonik. Já jsem spokojená s Bioderma sebium hidra, a ona s kremém Hydoface, nevím který je lepší, záleží na pleť

le.milusova
9 příspěvků 03.10.16 17:02

Většinou objednávám z parfums a jsem spokojená :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit