Prodloužení vlasů

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatiKati  06.02.15 23:21
Prodloužení vlasů

Ženy!:D přemýšlím o prodloužení vlasů, ale nerada bych si je tím zničila:/ Ale už nevím co mám dělat. Mám strašně řídký vlasy, chodím ke kadeřnici na prostříhávání ale moc to k ničemu nenííí:/:( Má stím někdo zkušenosti? Někde sem četla že si to můžu do té hlavy dokonce nainstalovat i sama, stačí si je objednat ale na to si netroufám. asi:D Nevíte jak dlouho to vydrží třeba? Jak je to s umýváním hlavy potom, česáním, atd.???Prosím o rady kdo stim má zkušenosti nebo ví co jak

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

evakot
19 příspěvků 07.02.15 06:35

Vyměňte kadeřnici! Mám taky jemné vlasy a můj kadeřník mi vysvětlil, že prostříhávání je totální blbost. Naopak mi vlasy stríhá do jedné roviny a vypadá to daleko lépe.

Já_a_Kačí
60 příspěvků 08.02.15 08:43

Mrkněte na dlouhovlaska.cz, především doporučuji galerii http://dlouhovlaska.cz/…vypadatnema/. Ono vás to domácí prodlužko přejde :D Jinak souhlas, vyměnit kadeřnici, dřív, než dáte za prohuštění šílený peníze…

KatiKati  08.02.15 15:21

No včera sem se dívala na netu nastránky kde by se to dalo objednat a narazila sem na stránku humanhair.Tam třeba píšou že ty vlasy prodlužují i zahušťují :D Ale nikde jsem nenašla jestli mi to může nějak zničit moje vlasy nebo ne :/ Zase ono když jsou ty vlasy čerstvě prostříhaný tak to opticky trochu dělá dojem že sou hustší trochu než to umyju a už neupravím tak jako ta kadeřnice :/ Ale to si dost možná jen vsugerovávám :D

pavla.ku
3341 příspěvků 08.02.15 15:28

@KatiKati Zničí stoprocentně. Měla jsem cca před 10 lety prodloužené vlasy. Po prvním prodloužení to byla nádhera, úplně jiná ženská. Pak začaly vlasy padat, po třetím posouvání už jsem si je pak znovu nenechala dát. Rok trvalo než se moje vlastní vlasy daly dohromady. Dají se ještě koupit vlasy na klipsech, ale pokud máte svoje vlasy řídké, pravděpodobně budou místa přichycení vidět. Ještě k té úpravě. Kadeřnice Vám je po nasazení vyžehlí, ale já už jsem je pak sama tak hezky nevyžehlila a nosila je vlnité.

MP Ela
5 příspěvků 08.02.15 15:57

Myslím, že zničí, prootože ty slabší vlasy to prostě dlouhodobě neudrží.
To jak jste říkala, že byste si přidělala sama, není to klasické prodlužko, ale jen na klipech - takových sponečkách, a to si pak nandáváte, jak se vám to hodí. Musí se to samozřejmě sundat na noc.

vlm
2555 příspěvků 08.02.15 16:21

@MP Ela prodlužko??? nerozumět jazyku vašeho kmene :-)

MP Ela
5 příspěvků 08.02.15 16:48

No jo, mně se to nechtělo celé vypisovat :)Jste mě pobavila.

Ghost B.C.
3172 příspěvků 08.02.15 16:56
@KatiKati píše:
Tam třeba píšou že ty vlasy prodlužují i zahušťují :D Ale nikde jsem nenašla jestli mi to může nějak zničit moje vlasy nebo ne :/

No, asi takhle, na stránkách salonu vám fakt neřeknou „nedávejte si to, zku…íte si tím i zbytek vlastních vlasů“. Jeden příklad viděný na vlastní oči. Představte si culík o určité tloušťce. Ta tloušťka byla ještě před prodloužením. S prvním prodloužením tloušťka ještě nabyla. Po cca třetím-čtvrtém posunutí se tloušťka culíku - i s prameny navíc - vyrovnala tloušťce vlasů před prodloužením. Čeho tedy ubylo?
Ten pohled na spolužačku, jak si o hodině vytahává uvolněné prodloužené prameny i s vlastními vlasy, byl jak z hororu.

vlm
2555 příspěvků 08.02.15 17:13

@MP Ela vy mě taky, je to rozdíl dvou písmen :-)

Julia55
41 příspěvků 08.02.15 19:19
KatiKati

Ja obednavam clip in vlasy Simply perfect z humanhair, a som spokojna. Nemyslim si ze by sa mi nicili vlasy a nasadit ich nie nic prilis sloziteho. Mozes zkusit alebo sa pozriet na nete kde inde obednat.

KatiKati  09.02.15 00:47

No ještě uvidím:D A to sou ty na těch klipsech jak psala (pavla.ku)??A jak je to tam s dobou dodání třeba??Asi se mi to zamlouvá aji víc než kdybych měla jít někam do salonu. Zkusím se podívat na ty stránky

Julia55
41 příspěvků 09.02.15 12:50
@katkati

Hej ano nieco take. ale ja by som tebe ked mas naozaj ridke vlasy odporucala obednat pricesok easy clip ten je na takej sitke a aplikacia by nemala byt pre teba ked si to este nikedy nerobila az taka tazka. A cenovo je to tiez lepsie. Dodanie by malo byt max.tri dni ked budu mat na sklade. A vy baby sa nad sebu zamyslete ked ma blbo hodnotite:/ len preto ked mam ja iny nazor nez ostatny a dobre zkusenosti neznamena ze je moj nazor blby:/Naozaj nepochopim taketo:/

čokoteniska
41 příspěvků 09.02.15 13:34

S prodlužováním vlasů nemám zkušenosti, ale podle mě jim prostříhávání teda rozhodně nepomůže. Mám husté vlnité vlasy a jednou mi je kadeřnice prostříhala s tím, že to bude super. Jako nevědoucí puberťačka jsem svolila a výsledek mě štval neskutečně dlouho. Vlasy se krepatily, ty prostříhané konce vylízaly ven všude možně i po vyžehlení, vypadala jsem jako oškubaný naježený kokršpaněl. Ofinu mi prostříhala tak, že mi tam zbylo tenké cosi ze kterého lezlo pět chlupů. Dnes bych ji propleskla za to, že jako kadeřnice absolutně nevěděla co s kudrnatými vlasy. Vím, že to není Váš případ, ale možná bych zkusila změnit kadeřnici. A nebo přístup, někdy ten problém totiž vidíme jen my samotní :) Pokud se rozhodnete do toho jít, držím pěsti :)

KatiKati  09.02.15 15:09

Kadeřnici asi vyměním nebo přestanu chodit úplně. Mě teda nepřijde že bych vypadala blbě vtom, ale vlasy sou pořád stejně řídký:/ Závidím těm holkám co maj vždycky krásně nadýchaný účesy jak maj hustý vlasy a já vždycky jak slámu:D:/ a Julia dívala sem se na ty stránky jaks psala ale tohle není klasický prodloužení vlasů to je neco jinýho ty clip iny

Julia55
41 příspěvků 09.02.15 17:32

Vsak hej suhlasim s devcatmi ze normalne predlzenie ktore ti urobi v kadernictvu tety ti nici vlasy.Toto je nieco ine.clip iny ti vlasy nenici, normalne si to mozes nasadit sama, su len na prilezitostne noseniemozes si ich nasadit a ked sa nebude pacit s klidkom ich sundat a das si prilezitostne kedykolvek inokedy alebo daju sa nasadit i kazdy denale to je iba na tebe ako

KatiKati  10.02.15 11:09

No každopádně ženy všem děkuju za názory!!!:) Od klascickýho prodlužka ste mě odradily ke kadeřnici taky asi chodit nebudu!:D ale možná zkusim aspoň na těch clipech:) @Julia55 bys mi poslat aspon fotku na mail jak to vypadá když to máš na sobě teda když si to objednáváš??:) (KatuskaKatka12@sez­nam) dík moc. uvažuju že zkusím objednat aspoň na zkoušku

Akitaken
4960 příspěvků 10.02.15 12:03

Já si prodlužuju vlasy přirozeně: prostě si je nechám narůst ;-)

Na objem mi pomáhají některé volume šampóny a pak taky nemýt vlasy zbytečně často (tj. každý den)

Ophelie
438 příspěvků 10.02.15 13:21

@Akitaken, kéž by to bylo tak snadné, že by pomohly šampony. A to jsem jich vyzkoušela.

pavla.ku
3341 příspěvků 10.02.15 13:29

@Ophelie Moc nepomáhají. Není špatné koupit si nějaký komplex vitamínů. Třeba Centrum. Šampon jsem si koupila v Makru, bílý Loreál na objem vlasů, ale byl drahý cca 350 Kč. /dává se jen troška, vydrží dlouho/. Vlasy po něm nabydou.

KatiKati  10.02.15 14:44

Já právě zkoušela různý šampony i co mi doporučila ta moje kadeřnice a nepřijde mi že by to pomáhalo:( Pavli a kolik toho šamponu tam je??? To bude asi ale o dost dražší normálně v obchodě já podnikatelka nejsem tak do makra se nedostanu:(

Akitaken
4960 příspěvků 10.02.15 14:48

Já používám tenhle:

ale střídám ho s nějaký ne-volume (momentálně mám tenhle:

pavla.ku
3341 příspěvků 10.02.15 15:18

Loreal density advanced, tady jsem ho našla i levněji. Ten z makra má 500 ml. Dceři hodně pomohly vitamíny a minerály na padání vlasů a hustotu.

Ophelie
438 příspěvků 10.02.15 16:18

@pavla.ku @Akitaken, díky za tipy. Mám tyhle dva, docela fajn, ale na moje ultrajemné činčilí vlasy padající nepomůže asi nic…

Akitaken
4960 příspěvků 10.02.15 16:19
@Ophelie píše:

Kdysi Wella dělala ještě balzám, který mi hodně pomáhal, ale už léta jsem ho nikde neviděla a ani jsem nebyla schopná ho vygooglit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit