Program na kombinování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Hani
13 příspěvků 20.01.13 19:46
Program na kombinování

Dobrý den. Znáte někdo nějaký program na kombinování vlastního oblečení? Moje představa je něco jako Polyvore, ale že bych si tam přidala reálné fotky svého šatníku a pak mohla vytvářet outfity. Zde na diskusi jsem pomocí vyhledavače našla HomyFad. Tam sice jdou přidat fotky, ale nenašla jsem způsob, jak jednotlivé kousky kombinovat. Zkoušela jsem něco hledat na googlu, ale angličtině moc nevládnu. Chystám se na vyklízení skříně, tak by se mi při tom rovnou hodilo fotit ;).

Reakce:

chinin
2788 příspěvků 20.01.13 19:51

@MP Hani
Hledejte dál, jsem si téměř jistá, že v některé zdejší diskuzi byl tip na program, jaký hledáte. :-)

monr
29 příspěvků 20.01.13 20:38

Skúste pozrieť túto tému: http://www.modnipeklo.cz/…-klika-1564/

MP Hani
13 příspěvků 20.01.13 23:27

Díky, našla jsem tam jeden program, ale bohužel placený, tak si to ještě budu muset rozmyslet. Ale zaujal mě nápad nafotit ci oblíbené hotové outfity, to určitě vyzkoušim, třeba to zkrátí moji dobu vypravování se :D

Amonute
360 příspěvků 20.01.13 23:49

@monr práve som sa sem chcela rozpísať o programe dress assistent , resp. pridať sem link o téme čo som založila.

Program si neviem vynachváliť! Aj teraz sa s ním hrám. Stiahnite si demo a skúste. :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit