Proměna vzhledu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miparime
30 příspěvků 13.03.13 12:59
Proměna vzhledu

Ahojte holky, kdybyste jste dostaly jako dárek poukaz na proměnu vzhledu v salonu, jaké by byly vaše pocity? Byly byste nadšené nebo naopak byste se citily dotčené, jako že tím chce někdo něco naznačit hm?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 13:11

Já jsem díkybohu tak extra zjev, že by nikoho nic takového nenapadlo. Pokud ale jste spíš nevýrazná a trochu si nevíte rady, proč ne. Určitě v tom nehledejte žádný náznak toho, že Vám to nesluší tak jak jste. Proměny vzhledu jsou u nás spojeny i s relaxem, péčí o ženu, snahou dopřát jí něco mimořádného, aby se cítila dobře, aby se jí dostalo výjimečné péče - a to nejspíš chce i ten, kdo Vám poukaz dal.

Betty J.
2031 příspěvků 13.03.13 13:12

Jednou jsem tohle vyhrála na plese - poukaz putoval do koše (prezentace onoho kadeřnického podniku mi tehdy nedovolila uvažovat ani o „střihu a fuku“). Pokud by šlo o dárek, pokusila bych se ho v salonu vyměnit za něco příčetnějšího. Rozhodně bych si však nemyslela, že mi chce někdo něco naznačit, spíš by mě napadlo, že byl při vymýšlení daru poněkud „pod vlivem“.

Karin
3401 příspěvků 13.03.13 13:29

No, možná by mě taky napadlo: „Copak se mu takhle nelíbím?“ Zvlášť pokud bychom s dotyčným o něčem takovém předtím nikdy nemluvili. Ale mohl(a) to myslet úplně jinak… Asi je nejlepší s ní(m) dát řeč, ale netvářit se dotčeně, ublíženě nebo uraženě. Prostě se jen normálně a v klidu zeptat, jak by si tu proměnu on(a) osobně představoval(a). A budete vědět :)

llolla
2102 příspěvků 13.03.13 15:52

@miparime
Já bych nebyla dotčená, ale rozhodně bych tam nešla- nesnáším, když na mě někdo cizí šahá, nechodím ani ke kadeřnici, ani na kosmetiku=) Navíc mám vyhraněný styl toho, co nosím, jak se maluju a češu, kterej mi vyhovuje a cítím se v něm dobře. Rozhodně bych od toho ale nečekala zázraky- udělaj vám možná novej účes, kterej si ale stejně sama už nikdy neuděláte, v líčení se nebudete cítit dobře, pokud ne něj nejste zvyklá… Celkově mi to přijde jako pozvat si někoho, aby mi zařídil barák- bude to stylové, bude to v klidu, ale nebudete to vy=) Na druhou stranu, pokud to bude skutečnej profík a ne nějakej šarlatán, tak to člověku, kterej neví, co se sebou a chce změnu, může bejt prospěšný.

miparime
30 příspěvků 13.03.13 16:13
@Betty J. píše:
Jednou jsem tohle vyhrála na plese - poukaz putoval do koše (prezentace onoho kadeřnického podniku mi tehdy nedovolila uvažovat ani o „střihu a fuku“). Pokud by šlo o dárek, pokusila bych se ho v salonu vyměnit za něco příčetnějšího. Rozhodně bych si však nemyslela, že mi chce někdo něco naznačit, spíš by mě napadlo, že byl při vymýšlení daru poněkud „pod vlivem“.

Tak to by byla zase škoda je to do vyhlášeného salonu Mia, žádný hogo fogo :D

miparime
30 příspěvků 13.03.13 16:15
@HertaDeOran píše:
Já jsem díkybohu tak extra zjev, že by nikoho nic takového nenapadlo. Pokud ale jste spíš nevýrazná a trochu si nevíte rady, proč ne. Určitě v tom nehledejte žádný náznak toho, že Vám to nesluší tak jak jste. Proměny vzhledu jsou u nás spojeny i s relaxem, péčí o ženu, snahou dopřát jí něco mimořádného, aby se cítila dobře, aby se jí dostalo výjimečné péče - a to nejspíš chce i ten, kdo Vám poukaz dal.

To jsem si oddechla, je fakt, že jsem se zmiňovala, že bych chtěla novou hlavu a takhle to bude sakum prdum, sna to dopadne dobře

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 16:18

Mě se zdá, že Vám všichni chtějí zkazit radost. Do proměny bych šla, ale úplně volnou ruku bych jim nedala. Kdysi jsem šla do salonu s fotografií účesu a stejně jsem si s pláčem odnesla něco úplně jiného. Takže důvěřuj, ale v tomto případě s bičem v ruce. Přecijen jste zákazník, tak ať makají podle Vás.

přidávám odkaz na zmiňovaný salon

http://salonmia.cz/…erie/promeny

Betty J.
2031 příspěvků 13.03.13 16:28

@HertaDeOran to si asi nerozumíme - nechci nikomu kazit radost, miparime se ptala na pocity a s těmi jsem se svěřila.

miparime
30 příspěvků 13.03.13 16:32
@HertaDeOran píše:
Mě se zdá, že Vám všichni chtějí zkazit radost. Do proměny bych šla, ale úplně volnou ruku bych jim nedala. Kdysi jsem šla do salonu s fotografií účesu a stejně jsem si s pláčem odnesla něco úplně jiného. Takže důvěřuj, ale v tomto případě s bičem v ruce. Přecijen jste zákazník, tak ať makají podle Vás.

přidávám odkaz na zmiňovaný salon

http://salonmia.cz/…erie/promeny

jé škoda že nepíšete, která jste vy…nemůžu si pomoct, ale všchny proměny ve fotogalerii se mi líbí :)

HertaDeOran
866 příspěvků 13.03.13 16:34

Ani jedna. Jak jsem zmiňovala nahoře, myslím, že by si na mě stylisti vylámali zuby, navíc jsem z Prahy, takže bych to měla trošku z ručky. V tomto salonu snad proběhne proměna slečna, která zavedla diskuzi.

aailyyn
807 příspěvků 13.03.13 16:47

Neurazilo by mě to ze strany dárce, ale nechtělo by se mi tam. Měla bych obavu, jak to dopadne. Nemusí nutně špatně (snad při zachování příčetnosti dárce a výběru vhodného salonu nehrozí asymetrické voživení), ale třeba se v tom docela prostě jen nebudu cítit dobře. Což je minimálně u účesu problém, barvičky z obličeje umyjete, ale než zlikvidujete nežádoucí barvu nebo než vám to doroste. A navíc je to opravdu jen tak na chvíli si něco zkusit. Doma to tak neučešete a nenalíčíte se, protože to neumíte. Od toho na vás sahají profesionálové.

megisek 1
156 příspěvků 13.03.13 20:07

Já bych jásala! Osobně si něco podobného moc přeji, jen stále nemám představu, kde svoje záměry a touhy realizovat. Vím, že nic není zaručeno, vše je ale o dohodě a rozhodně ráda bych si vyslechla názor odborníka event. se s ním domluvila na kompromisu. Vždyť pro toho, kdo tápe či si nějak není jistý je to řešení. Třeba stačí jen málo, jiný střih vlasů, změna barvy, změna způsobu líčení a vyloupne se kočka :-).V případě opačném…líčení se umyje, vlasy dorostou a vždy je možnost se vrátit „ke svému“.

Miluna Mia
194 příspěvků 13.03.13 21:13

Pokud bych před rodinou nebo známými mluvila o touze něco na sobě měnit, měla bych z poukazu radost. Avšak že by mi ho dal někdo z vlastní iniciativy, to by musel být hodně odvážný člověk. Anebo dost drzý.

Merida
54 příspěvků 13.03.13 22:53

Já bych byla nadšená. Brala bych to tak, že se obdarovatel snažil přijít s něčím originálním a ocenila bych, že si dal práci s přemýšlením nad dárkem, který si navíc můžete svým způsobem „vybrat“, narozdíl od nějakého nevkusného lapače prachu do bytu.
Dárek v podobě proměny vzhledu přece neznamená, že jste ošklivá. Ale kdo si rád nezajde ke kadeřnici nebo na kosmetiku? Navíc člověk není ovce na porážku, která jen čeká, co tam s ní provedou. To VY budete zákazník, tudíž si přece můžete říct, co by se vám líbilo, co chcete vyzkoušet ( i kdyby to bylo jen zastřihnutí konečků) a za jakou hranici už nejste ochotna jít.

indyka
625 příspěvků 14.03.13 00:10

Asi jsem výjimka, ale trochu bych dotčená byla. Přišlo by mi to stejné, jak kdyby někdo padesátikilovému šachistovi koupil předplatné časopisu o fitness :-D Jiná věc je, když to dárce konzultuje předem a obdarovaný si tak může trochu regulovat, co by ho vlastně potěšilo. Mně přítel toho času nabízel, že mi jako dárek dá stříhání v nějakém vyhlášeném salonu - ale kdyby mi jen tak přinesl poukaz někam, odkud vyjdu coby úplně jiná osoba, tak si pomyslím něco ošklivého.

V žádném případě vám ovšem nechci kazit radost, sama znáte dárce nejlépe a víte, zda chtěl potěšit či měl nějaké vedlejší úmysly :-D A pokud to využijete, tak si to užijte:)

TinkaH
916 příspěvků 18.03.13 17:11

Hodně by záležeo od koho bych poukaz dostala, ale nejspíš by mě to zarazilo stéjně jako krém proti celulitidě, který jsem dostala od své matky.
Kamrádka měla jednou opravdu velice plodné Vánoce, od rodičů dostala pod stromeček osobní váhu a muž ji daroval permanentku na cvičení. Když dala tyto dva dárky k sobě, nevypadalo to jako náhoda…

Chamonix
650 příspěvků 20.07.14 19:55

Já jsem se sama přihlásila na něco podobného u Mary Kay. Bylo to jen takové milé odpoledne, kdy mě namalovali, trochu ostříhali a hlavně pak vyfotil fotograf, který to docela uměl. Výsledek? Docela spokojenost a ty fotky (portréty) byly moc hezké. Pro obyčejnou ženskou docela zážitek, že na fotkách může vypadat dobře :-)

Chamonix
650 příspěvků 20.07.14 19:56

Jo, a manžel mi jednou koupil krém proti celulitidě. Žádnou nemám!!! Ale zhledem k tomu, že se krém musí vmasírovávat, tak jsem ho zaúkolovala a spokojenost na obou stranách ;-)

Chamonix
650 příspěvků 20.07.14 19:57

Oprava překlepu - vzhledem

stricc  20.07.14 20:01

@llolla tohle bych podepsala

Chamonix
650 příspěvků 20.07.14 20:17

Do nějaké zásadní proměny bych nešla. Proměnit se umím sama :-) Stejně tak souhlasím, že bych si nikdy nenechala „udělat“ byt, nehledě na to, že se mi současné „holobyty“ v duchu minimalismu nelíbí.

Myšice lesní  02.08.14 20:23

Naštvalo by mě to, a to nejen kvůli tomu, že by se mi tím dotyčná osoba snažila něco naznačit, ale i kvůli tomu, že si naprosto nedala záležet na tom, aby mi dala nějaký dárek, který by mě potěšil.

Dadoo
5533 příspěvků 15.08.14 08:46

Když se proměna povede..

Příspěvek upraven 15.08.14 v 08:47

Dadoo
5533 příspěvků 15.08.14 08:47
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit