Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Greeny
47 příspěvků 17.09.12 16:04
Proměny - k lepšímu?

Co říkáte na „tuto proměnu“http://ww­w.prozeny.cz/ma­gazin/krasa-a-moda/pece-o-vlasy/34745-radikalni-promena-ivety-ma-nove-vlasy-i-liceni?
Máte také pocit, že téměř při každé proměně se kadeřník/vizážista snaží udělat co nejviditelnější rozdíl, přestože to není vždy ku prospěchu dané slečny/paní?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reakce:

eless
1057 příspěvků 17.09.12 16:10

Casto som narazala na tieto akoze premeny ale podla mna vacsinou k horsiemu. konkretne pri tejto slecne sa mi paci jej povodna podoba, to nove mi pripomina navrat do 90. a robi ju to starsou

LadyPapajka  17.09.12 16:16

Bože tahle aktuální proměa mi přijde opravdu otřesná. Na začátku taková pěkná milá mladá slečna a na konci jakási bytost neidentifikovatelná pohlavím či věkem (bez urážky, ale ten "nový učes ve mě evokuje paruky transsexuálů).

Kay_Adams
1612 příspěvků 17.09.12 16:16

Mohli by ste tam dávať varovanie? :/
Tento príklad je naozaj zlý.
Celé zle.
Slečna vyzerala „pred“ mladá a sympatická.
„Po“ vyzerá vyfotošopovaná a, ako bolo spomenuté, 90. revival…

seznam.mih  17.09.12 16:19

Po proměně její vlasy vypadají mastně

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 16:21

Proč má někdo potřebu „voživovat“ něco, co spokojeně a v poklidu dýchá?

FoxInTheBox
278 příspěvků 17.09.12 16:24

Po proměně vypadá o 15 let starší.

eliza93
84 příspěvků 17.09.12 16:26

Chudák, to bylo asi za trest :D Vypadá uměle, barva vlasů dost nepřirozená, moc výrazný make-up.. a jak psala seznam.mih ty vlasy vážně vypadají, jak kdyby si je už delší dobu neumyla.. málokdy vidím proměnu, po které vypadá účastnice dobře a má účes a líčení, které bude schopna vytvořit sama bez kadeřnka/vizážisty

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 16:27

No, občas se to i docela povede

eliza93
84 příspěvků 17.09.12 16:28

@Alhambra myslíte účes, oblečení ne.. že ano? :D

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 16:35

@eliza93 Sestřih a líčení :-)

Pirek
6768 příspěvků 17.09.12 16:37

Brrr!
Ten účes je přesně vhodný na sport - tak špatně sestříhaný, že se nebude dát stáhnout do culíku, vlasy kolem obličeje budou létat.
Copak je tak těžké vymyslet účes, který by odpovídal nejen obličeji, ale taky typu vlasů a ochoty nositelky se o ně starat? A proč je nabarvily? Copak se musí všechny mladé holky barvit? Tato slečna má vlasy podle mne přirozeně velmi hezky zbarvené a i celkem zdravé, podle mne je stačilo jen zkrátit a mírně vytvarovat přirozený účes.
Make-up je kapitola sama pro sebe - vždyť ta slečna vlastně ani žádné výrazné barvy nepotřebovala, kdybych já měla pleť jako ona, tak si gratuluju i s diplomem.
Teď vážně vypadá jako „dáma“ neurčitého věku 25 - 45 let.

Greeny
47 příspěvků 17.09.12 16:52

Mě právě také vždycky zaráží, když radikální zkrácení obhajují tím, že je to tak praktičtější (není-vlasy se nedají stáhnout do culíku či copu, ráno navíc často „stojí“), vlasy rychleji schnou (dnes má každý fén - navíc se šetrnějším studeným foukáním) a ten melír samozřejmě „vytvoří objem“ (ale zároveň vlasy naruší a tak bude slečna místo přípravků na objem potřebovat ty na poškozené vlasy)… Jde vidět, že se kadeřník snažil jen prezentovat sám sebe, ale vůbec nedbal na to, jak si s takovým účesem poradí slečna sama doma.

Blair
359 příspěvků 17.09.12 17:01

Je pravda, že kdyby jí vlasy zkrátili jen o pár čísel vypadalo by to lépe. Vlasy působí mastně nejspíš proto, že to ta kadeřnice přehnala s olejíčkem nebo lakem. Tady na té fotce to ještě celkem jde.

Blair
359 příspěvků 17.09.12 17:04

A ještě jinak k celkové proměně - mě se docela líbí (make-up i halenka) a důležité je, jak se v tom cítí ona sama a navíc nemyslím si, že je to až takové peklo, že by se slečna musela bát vyjít na ulici.

Jetthro
1129 příspěvků 17.09.12 17:06

Tak ten sestrih mi uplne spatny neprijde (pokud pomineme prakticnost), ofina ji podle me prospela..ale jinak by mohla z fleku do Beverly Hills :)

Greeny
47 příspěvků 17.09.12 17:11

Ne, vyloženě peklo to ještě není, ale pokud si už teď slečna zvykne na takovýto účes s „voživením“, tak má k pravému peklu docela našlápnuto. Make-up mi také tolik nevadí, výrazná rtěnka je fajn.

Agrafína
251 příspěvků 17.09.12 17:30

Předtím byla krásná a přirozená, teď vypadá mnohem starší a je z ní tuctovka :(

menhet
51 příspěvků 17.09.12 17:55

@Alhambra : To „po“ je jako z nějakého anime filmu :)

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 17:59

@menhet jo? tak v tom se bohužel neorientuju. No, já si myslím, že vidět tyhle dvě „sestry“, tak se mi víc líbí ta vpravo. Ten červený přeliv je tam asi navíc, ale střih je hezký a obličej, i když je trochu víc schovaný, tak hezky omládl a rozsvítil se. Oblečení samozřejmě nehodnotím.
Ale zkuste někdo najít nějakou fakt povedenou proměnu. Není možné, aby se to někde někomu nepovedlo, ne? :-)

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 18:02

Já už jednu mám - a tohle se mi fakt líbí. :-)

Nikississ
13 příspěvků 17.09.12 18:15

Tahle proměna se mi taky líbí. Hodně dělá ten úsměv. Celý vtip je v tom, že fotku „před“ Vám jentak jednou cvaknou. Zato na fotkách „po“ se všichni vyřádí a vyberou samozřejmě tu nejlepší. Kdysi jsem na takové proměně byla, takže vím v čem je ten trik.

Alhambra
861 příspěvků 17.09.12 19:04

@Nikississ Naprostý souhlas. I bez proměny můžete udělat fotku, která ubližuje a fotku, která lichotí. Ne nadarmo si herečky předchází osvětlovače. Dobře vědí, že jim správné osvětlení dovede ubrat věk i kila. A naopak.

Nikississ
13 příspěvků 17.09.12 19:11

Přesně tak.Na světle hodně záleží. A s úsměvěm vypadá každý mnohem líp.-)

666mahu
1490 příspěvků 17.09.12 19:13

@Alhambra, Irena Fuchsová? - Dobře píše, baví mne. Úsměv jí sluší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit