Prosím o radu co k šatům

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kinca89
1 příspěvek 05.10.14 20:19
prosím o radu co k šatům

Dobrý večer dámy :), potřebovala bych poradit. Na svatbu svého bratra bych si ráda vzala tyto červené bordó šaty, měla bych je mít dlouhé až na zem (mám 166cm), jsou šifónové. Představovala bych si k nim nějaké kratší sáčko a nějaké doplňky, buď do vlasů nebo na ruce. A teď bych hlavně chtěla poradit v jaké barvě. Zamlouvá se mi bílá, tělová, lososová, starorůžová… co myslíte? Děkuji moc za rady a i ohledně těch doplňků. P. S. vlasy mám špinavý blond :)

Reakce:

SkyP
170 příspěvků 06.10.14 12:27

Nechcete si vzít jiné šaty? Nedokážu si představit, že přepásaný pytel s „rolákem“ na vás bude vypadat dobře. Pokud jste na fotce Vy, tak rovnou říkám, že dobře nevypadáte.

Jordaan
5587 příspěvků 06.10.14 12:33

@kinca89

asi bych jeste promyslela, jestli ty saty jsou to pravy pro Vas, vypadaji, ze Vam jsou moc velke.

Judith11
1134 příspěvků 06.10.14 14:15

@Jordaan pominu, že šaty působí skutečně jako by vám byly velké, tak k tomuto střihu a typu šatů se opravdu žádné sako nehodí.

HannaJosefsson
25 příspěvků 10.10.14 08:31

Mam jen dve poznamky na uvod: etiketa rika ne dlouhym satum a zeny, co chodi v cervene na svatbu nemivaji tu nejlepsi povest :-) Ovsem pokud to nevadi neveste a Vam, tak je to jedno. Kabelku a boty si klidne vemte v telove barve, hodi se i kovove (zlata, stribrna), kremove, sede etc. Sako nee. Zaridte se podle rocniho obdobi a teploty a svrsek si odlozte..

Bačavelmistarý
112 příspěvků 10.10.14 09:42

HMmm no víte co, možná máte jen ten pásek příliš nízko, podle mě kdyby byl pod prsy, nevypadalo by to už tak divně, jak tu ostatní píší. Zkuste to zaškrtit výš, ale pořádně, ať to drží;-) a nejlepší by bylo je navíc ještě i zkrátit. No ale co k tomu, to teda fakt nevím… nechala bych to, jak to je, maximálně kdyby Vám měla být zima, vzala bych si s sebou nějaký lehký šál neo šátek, co byste si mohla na chvíli přehodit přes ramena. Možná nějaký náramek by se hodil.

arpa
1236 příspěvků 10.10.14 10:55

@HannaJosefsson Mám možná hloupou otázku, ale z čeho vyplývá (kde se píše…), že by ženy, které jdou na svatbu v červené, měly mít špatnou pověst 8-O? Slyším to poprvé a nějak mě nenapadá žádné logické zdůvodnění.

@kinca89 Pokud jde o dojem konkrétně na vás, řešení u krku mě taky zrovna nenadchlo a taktéž se nemůžu ubránit pocitu, že jsou vám velké nebo vám nesedí. Nevím tedy, jestli je nutné říct paušální „NE“ dlouhým šatům na svatbu, ale pokud jde o tyto konkrétní, tak je fakt, že mi spíš sedí na nějakou večerní akci typu „ples“.

queenmargot
1106 příspěvků 10.10.14 11:28

@arpa : Ženy ve výrazných červených barvách byly považovány za hříšné. Červená barva hříchu, proto také šarlatové písmeno.

HannaJosefsson
25 příspěvků 10.10.14 11:38

No kde se pise nevim :-D Asi je to nejake zastarale pravidlo, jakoze cerna/bila se taky nehodi. Cervenou si braly zeny vamp, co chtely odvest pozornost od nevesty :-) Dneska se z toho asi nestrili, nicmene na fotkach bude cervena svitit jak semafor - zvlast v dlouhem provedeni..

Mallen  10.10.14 13:59

@kinca89 řekla bych že tento typ šatů se na svatbu vůbec nehodí. Barva je výrazná a střih úplně nelichotí Vaši postavě. Zkuste o dvě čísla menší a v třeba v champagne barvě k tomu se pak bude skvěle hodit masivnější náramek s kamínky a jednoduché psaníčko. Určitě se k tomu typu šatů nehodí sako.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit