Prosim poradte - hruska

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fastra
2 příspěvky 31.03.13 00:07
Prosim poradte - hruska

Nikdy som sa o modu prudko nezaujimala, lebo na to neboli peniaze. No casy sa menia, skola skoncila, nastupili pracovne casy, nastal prisun penazi. Uvedomila som si, ze penaze sice uz su, ale aj tak neviem kde co nakupovat :) Z momentalnej modnej ponuky som dost nestastna, lebo pracuje presne proti mne.
Mam postavu hruska - pas 62 cm, boky 114, hrube stehna, hrube lytka. Moc sa mi pacia, sukne, saty, no nenosim ich, lebo zo zdravotnych dovodov nemozem nosit topanky…s vysokym podpadkom uz vobec. Som odkazana na makkucke tenisky. A same uznate ze tenisky a sukne, nic moc kombinacia.
Dnesny vydobytok sveta - skinny nie su produkt pre mna, vyskusala som ich x a ani jedny na mne nevyzerali dobre, vzdy niekde nieco odstavalo alebo som si nemohla prepchat lytko cez nohavicu.
Vobec netusim kde v Prahe na seba kupovat nohavice a ako kombinovat s tymi blbymi teniskami, aby to vyzeralo pekne, zensky.
Prosim prosim nemali by ste dake konkretne tipy pre mna?

Reakce:

edge  31.03.13 08:19

S teniskama asi nic nebude vypadat žensky. Zkoušela jste třeba baleríny na malém klínku nebo na nízkém podpatku?
A co sukně, která končí v nejlichotivějším místě nohy?
Kalhoty chce zkoušet, zkoušet, zkoušet a zkoušet. Určitě nějaké slušivé najdete a když na ně narazíte, tak si jich kupte rovnou několik ve více barvách. Já mám sice konfekční postavu, ale veliký rozdíl mezi pasem a boky a taky těžko kupuju takové, které mi v pase neodstávají.
Ještě mě napadlo, že můžete zkusit nějakou dobrou švadlenu, která vám kalhoty ušije na míru.
Přeju hodně štěstí a hlavně to nevzdávejte.

GalianosjednimL  31.03.13 08:40

http://www.ceskatelevize.cz/…36100171004/

aneb „Saxana“ poradí :)

Cokoliv kromě džín připadající v úvahu, se k teniskám fakt nehodí. A i u džín bude omezení ohledně šíře lýtek. Spíše bude záležet, jestli z postavy chcete udělat přednost, nebo ty proporce skrývat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.03.13 10:56

Hruška je Tanesha, to je jedna velká inspirace :-) http://girlwithcurves.com/
Jestli jste momentálně v Praze, zajděte si k fyzioterapeutovi sem (musíte se objednat) http://www.studiozdravehoobouvani.cz/kontakt/
Je úplně výborný a spoustě lidem už pomohl se správným obouváním. Určitě existuje víc možností, než tenisky.

Martini90
159 příspěvků 31.03.13 12:41

Mně je divné, že byste musela nosit jen tenisky. Však dámská obuv nejsou jen tenisky a lodičky na podpatku. Řekla bych, že možností je spoustu, jen to bude chtít kvalitní obuv. Ten odkaz od @MP Barbucha vypadá velmi dobře, asi se tam sama zajdu podívat.

Fastra
2 příspěvky 31.03.13 17:12

@MP Barbucha dakujem za linky :)

@Martini90 finta je v tom, ze vdaka chorobe, ktorej jednym z priznakov su problemy s chodidlami, som nutena nosit obuv ktora je cela makka. Cize nesmiem citit tvrdost podlahy pod sebou, lebo dam 100 metrov a koncim v bolestiach + ostatne zasadne casti topanky (oblast nad prstami, doliehajuca cast topanky na vrchnu cast chodidla, od paty smerom k lytku) musia byt makke.
Uz dake tri roky som nemala experimenty s doktormi, mozno sa otvtedy nieco zmenilo v tomto priemysle..neviem, fyzioterapeuta vyskusam :)

Martini90
159 příspěvků 31.03.13 17:25

@Fastra Aha. Já vaši chorobu neznám, ale jestli jste nic nového nezkoušela 3 roky, tak bych se zase poohlédla :) sama bych největší problém viděla v té části u paty, jinak zbytek, co se měkkosti týče, tak dobrá bota z kůže splňuje (ne každá samozřejmě). Podle mého.. ale jistě, jsem pouhopouhý lajk, co si rád dopřeje hezkou kvalitní obuv, ale pořád jen lajk, takže určitě se poraďte aj jinde :)

A pokud seženete, tak bych se přeorientovala na ty sukně a šaty. Ty se shání podstatně lépe na postavu s úzkým pasem a širšími boky (sama jsem tento typ, byť mám rozdíl jen 30 cm) než kalhoty :)

Grignard
23 příspěvků 31.03.13 18:02

Taylor Swift vypada dobre v kampani na tenisky Keds. Treba Vas to inspiruje…

Betty J.
2031 příspěvků 31.03.13 18:49

Nevím, jestli Vám tahle informace pomůže, ale existuje i obuv pro diabetiky vyráběná tak, aby při chůzi nehrozilo nebezpečí vzniku otlaků, boty jsou to pohodlné a měkké, včetně stélky. Zkuste se podívat na http://www.medistyle.cz, jedná se o českou firmu specializující se na výrobu zdravotní obuvi (jsou to sice více či méně „babčáky“, ale k sukním určitě vhodnější než tenisky).

cinnnamon
216 příspěvků 31.03.13 22:50

Skuste prestudovat stranky www.supervizaz.net. najdete tam kopec dobrych tipov napr. tu:
http://www.supervizaz.net/…stavy-hri-ka-

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit