Prostě spodní prádlo

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalyn
925 příspěvků 22.08.12 12:01
Prostě spodní prádlo

Kde nejraději nakupujete spodní prádlo? Nejspíš v obchodě, ale zajímaly by mne konkrétní značky, tipy všeho druhu. Jak moc je pro vás důležitý vzhled spodního prádla? Jaké prádlo byste si chtěli pořídit, co byste si na sebe nikdy nevzali?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 22.08.12 12:04

Etam, Oysho..hlavne aby se to nikde nezarezavalo a neskrabalo, takze vubec nenosim tanga. Nemam rada vselijaky krajky a tak, podprsenky preferuju co nejhladsi, hlavne proto, ze vetsina mych tricek je z takoveho materialu, ze jakykoliv vzor pod nimi nehezky vystupuje.

gulietta  22.08.12 12:08

Nakupujem v obchode, to máte pravdu. A najradšej mám zelene s červenými kachničkami na kalhotkách a na podprsenke motýlkovia. Nevzala bych si na sebe kožené a chcem si kúpiť červené zo zelenými prasiatkami. :-)

Mylady2
12409 příspěvků 22.08.12 12:09

@gulietta Já bych kožené zkusila;-D
Nakupuji převážně VS

gulietta  22.08.12 12:11

@Mylady2 dúfam že nie dnes a nie do toho počasia čo je vonku. :-) Maj rozum! :-)

Mylady2
12409 příspěvků 22.08.12 12:13

@gulietta Och to nie:-)dneska je lépe jít naboso:-)

LadyPapajka  22.08.12 12:16

Já nukupuju podprsenky v FnF. Jedna, která mě stála 250kč drží beze změny vzhledu i pružnosti už třetí rok a je moje nejoblíbenější.

Curlygirl
1901 příspěvků 22.08.12 12:23

Já jsem si oblíbila prádlo (zvlášť podprsenky) Calvin Klein, tu jednoduše elegantní řadu, ne tu bavlněnou s nápisy všude. Už znám svou velikost, takže většinou objednávám ze zahraničí. Jinak Intimissimi a i Etam a Marks and Spencer.

Příspěvek upraven 22.08.12 v 14:40

takurcite
7 příspěvků 22.08.12 14:22

Konrad, Gorteks nebo Daniela. Objednávám na internetu na skvělém prádle.

eveK
333 příspěvků 22.08.12 14:23

V současné době nakupuji spodní přádlo bohužel převážně v levných řetězcích. A staré hezké kousky už se začaly rozpadat, takž fantazíruji o nějakých exkluzivních nákupech. Jinak nenosím tanga, protože je mi to nepohodlné, zdá se mi to nehygienické a moje prdel rozhodně není vhodná na výstavku. A jinak podle nálady, někdy jednoduché jednobarevné, někdy něžné roztomilé a někdy obrázkové infantilní.

firefly
527 příspěvků 22.08.12 14:37

Podprsenky v Triumphu nebo v Marks and Spencer (v různých Etamech a spol. na mě nemají velikost), kalhotky tak různě. Mám ráda spíše hladší podprsenky, aby se moc nerýsovaly pod oblečením. Kalhotky klidně zdobnější, ale vždy balvněné, nebo z příjemné krajky.

Curlygirl
1901 příspěvků 22.08.12 14:47

Jaké preferujete barvy spodního prádla?

Já se cítím dobře jen v černé a bílé, jiné se mi na mě nelíbí. Ještě mám pár tělových věcí pod průsvitnější oblečení, ale jinak jsem v tomhle ohledu velice konzervativní.

kacenka.smile
427 příspěvků 22.08.12 14:55

Vzhledem k tomu, že mám velikost 65D/DD, tak nakupuji hlavně v MarkSpencer, kde se občas tato velikost objeví za rozumnou cenu. Někdy ale koupím i v HM 70C, když má pevnější obvod. Kalhotky kupuji kdekoli, kde jsou zrovna v akci.

Jinak barevně mám nejradši černou, pak tělovou /ta se mi nelíbí, ale je praktická pod oblečení). Pár podprsenek mám barevných, třeba modrou, fialovou a zelenou :)

real.blond
6688 příspěvků 22.08.12 15:00

@Mylady2 Muzu se zeptat, kde porizujete pradlo VS, v zahranici nebo pres internet? A pokud v zahranici, netusite nahodou, kde nejblize se da poridit? Diky :)

Mischura
336 příspěvků 22.08.12 15:13

Victoria Secret otevrela obchod v Londyne, Westfield Stratford nakupni centrum, dalsi se chysta brzy otevrit na New Bond Street.

Curlygirl
1901 příspěvků 22.08.12 15:16
@real.blond píše:
@Mylady2 Muzu se zeptat, kde porizujete pradlo VS, v zahranici nebo pres internet? A pokud v zahranici, netusite nahodou, kde nejblize se da poridit? Diky :)

já bych se ještě připojila s otázkou, jestli mají nějakou elegantnější kolekci. Já jsem plna očekávání navštívila obchod VS v USA a všude byly zběsilé tygří vzory s růžovou krajkou, volány, mašličkami a podobné věci. Takže jsem zas rychle vycouvala s tím, že to není nic pro mne. Vůbec mi to nešlo dohromady s jejich přehlídkami.

Světýlko.t
78 příspěvků 22.08.12 15:16

Ahoj, tak já nakupuji všude možně. Vlastním jak tanga, nohavičkové i bavlněná kaťátka. Takže shrnuto, někdy chci vypadat pěkně sexy v krajce, někdy chci mít zadek v teple a speciálně při sportu mi šňurka v zadku docela vadí. Nemůžu si dovolit kupovat luxusní prádlo, takže většinou skončím v obchodech typu CnA, FnF a podobně. Poslední dobou mám s nakupováním prádla trochu problém. Pokud si chci pořídit krajková tanga, tak mi vadí ten hrozný polyesterový materiál, který v těchto obchodech většinou mají. Pokud chci normální kalhotky, tak ve většině případů vypadají jako bombarďáky. Před pár týdny jsem, ale objevil slevy v Tezenisu. Tanga tam byli nakombinované krajka+elasten+ba­vlna, jsou příjemné a vypadají i hezky. Sehnala jsem i bavlněné kalhotky, které konečně nevypadaly jako bombarďáky, ale krásně elegantně. Co se týče podprsenek, tak ty mám také z obchodů výše uvedených, mám jak krajkové, tak hladké tělové apod. Mám 2 podprsenky z HnM a jsem z nich nešťastná. Sice mi dobře padnou, ale po nějaké době se stalo, že mi hrozně začalay vylézat okraje podprsenky zpod té krajky a pod každým tričkem, je ten lem prostě vidět. Podotýkám, že tohle se mi u žádné jiné podprsenky nestalo ani po 3 letech natož po necelém roce. Ještě uvažuji o koupi sportovní podprsenky. Máte nějaké doporučení jak by měla vypadat a případě se kterými značkami máte dobrou zkušenost.

RoyalistGirl
75 příspěvků 22.08.12 15:21

Gaťky nosím většinou bavlněné bokovky z C&A nebo Marks&Spencer, takové ty obyčejné ve větším balení, černé i barevné. Jediné „speciální“ kalhotky, co mám, jsou suprové bílé bombarďáky do půlky stehen (myslím že z nějakého XXL obchodu), ty mám pod dlouhé sukně kvůli tření stehen =/ A plánuju si pořídit ještě nějaké stahovací kalhotky pod formální oblečení.
Podprsenky mám hladké, s kosticemi a pevnými košíčky, z Lindexu a Trioly (80F, 75G, 75F, podle střihu). Neladím to dohromady, ale podle svrchního oblečení (většinou černé kalhoty - černé gaťky a světlý vršek - světlá podprsenka). Nemám ráda krajkové prádlo, škrábe a rozčiluje mě, ani kalhotky z uměliny, obzvlášť v létě.
Jo a punčocháče mám jen zimní, pokud jsou potřeba silonky nad kolena, tak samodržící.
Zatím jdu prostě po pohodlí. Nějaké hezčí prádlo si snad časem pořídím, až bude komu ho předvádět =)

Coraline
1980 příspěvků 22.08.12 15:54

V podstatě jen v řetězcích - podprsenky mám ráda v Lindexu, kalhotky v HM - obyčejné jednobarevné bavlněné s jemnou krajkou podél lemu. Co naprosto nesnáším, jsou tanga, bratr je nazývá,,koncen­trovanej smrad" :D a musím říct, že z hygienického hlediska mě taky uplně děsí. To samé kalhotky z umělých materiálů, někdy jsou třeba hezké, sexy, ale to je tak všechno. Snažím se mít všechno hezké, neseprané, v dobrém stavu, ale víc mi sejde na tom, aby to dobře sedělo a bylo pohodlné, než jestli bych v tom mohla konkurovat Victoria's Angels :D

teetee
499 příspěvků 22.08.12 15:59

Podprsenky Triumph (většina) nebo Etam. Spodní kalhotky jedno kde - většinou ve slevě, protože je mi vlastně úplně jedno jak vypadají - kupuji hlavně jednobarevná tanga takže od c&a, m&s, f&f, až po ty stojany co jsou teď v my tesco na národní.

Mé kalhotky brzy podléhají zkáze (a nesnáším na pohled „památné“ prádlo), kupuju si nový tanga-setík co měsíc, takže volím levnjěší varianty.

Podprsenky mám všeho druhu - hladké, krajkové, barevné, jednobarevné, se vzory, vycpané, bez kostic… střídám podle nálady.

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 22.08.12 16:25
Obnošené spodní prádlo

Dámy, mám otázku, snad se hodí do tématu.
Jak likvidujete obnošené spodní prádlo? Jakožto textil by mělo patřit do kontejnerů na použitý textil, ale tam pak následuje ruční třídění - představa, že někdo ručně třídí moje x-krát použité spodní prádlo, mi přijde dost zvláštní. Takže hodit do komunálního odpadu? To se zase neslučuje s mojí posedlostí tříděním odpadu. Takže jak?

LadyPapajka  22.08.12 16:28

Já si teda bez tang nedovedu představit život. Na noc nosím normální kalhotky, ale do veder a speciálně na sport se mi v nich tak potí půlky, že bych se musela nemístně drbat na jistých místech, což nepatří k jakékoliv příležitosti:D

Ems
1482 příspěvků 22.08.12 16:34

No co se týče obchodů tak všechno, nedávno jsem zjistila že s podprsenkama je to zlo a jen v Mark&Spencru mají dobře udělané velikostii, mám asi úchylku na hezké prádlo a v šatníku dvě krabice na „to hezké“ a na „to ošklivé“, přičemž to druhé používám jen v případě nejvyšší nouze…
A typově podprsenky vybírám balkonové protože z ostatních mi padají prsa při předklonění..:D

real.blond
6688 příspěvků 22.08.12 16:40
@LadyPapajka píše:
Já si teda bez tang nedovedu představit život. Na noc nosím normální kalhotky, ale do veder a speciálně na sport se mi v nich tak potí půlky, že bych se musela nemístně drbat na jistých místech, což nepatří k jakékoliv příležitosti:D

Mam to uplne stejne :) obzvlaste u sportu jsou pro mne jakekoliv jine kalhotky, nez tanga, silene zlo. Brrrr uplne mi naskocila husi kuze pri pomysleni na vlka :)))

Olinka
2582 příspěvků 22.08.12 16:52

Kde nejraději nakupujete spodní prádlo?
Samozřejmě na brastopu - nikde jinde bych na sebe podprsenku za slušnou cenu nesehnala. Když jsou, koupím do sady i kalhotky. Mám Curvy Kate (ty se mi asi nejvíc líbí i vizuálně, aktuálně mám zálusk na tělovou Ellu), jednu Freyu, jednu Gossard, Wonderbru. Kalhotky jinak s oblibou nakupuju ve slevách v Tezenisu - působí umnělohmotně (takové natahovací, podobné plavkovým), ale jsou mi moc příjemné. Mám několikero černých a tělových, pak červené, modré.
Mám ráda barevné a krajkové prádlo, i když často skončím u tělové moulded podprsenky - pod některá trička se zkrátka jiná nehodí. Jinak pokaždé koukám po červené, potažmo černé, teď bych chtěla tu tělovou nevyztuženou. Od doby, co jsem objevila Brastop, jsem se úplně do nakupování prádla zbláznila - je tam tolik krásných věcí na výběr. Když pominu fakt, že mi podprsenka konečně padne, tak se cítím mnohem líp, když mám na sobě krásné prádlo - ať je přes něj třeba obyčejné tričko a džíny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit