Proženy.cz - "Čtenářky jako módní stylistky"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krajtasedooka
59 příspěvků 06.08.13 15:42
Proženy.cz - "Čtenářky jako módní stylistky"

Zdravím v parném odpoledni :-)

Do očí mě na seznam.cz praštil výše uvedený článek. Co na fotografie slečen/dam poví místní diskutující?

Článek zde: http://www.prozeny.cz/…re-date-hlas

Reakce:

Robena
1257 příspěvků 06.08.13 15:44

Cha cha chaaa!

Mylady2
12409 příspěvků 06.08.13 15:48

@krajtasedooka nic :-) jako když si otevřu zdejší galerii :-)

belmonte
65 příspěvků 06.08.13 15:51

Slečna Army styl je peklo přímo horoucí!

Sekhmet
1918 příspěvků 06.08.13 15:54

A sakra :) Lucka z Chebu zjevně podlehla „sportovní eleganci“. Kombinaci superkrátkých šortek a saka s dlouhým rukávem (buď jí bude vedro, nebo zima) nechápu.
U Ivany od Blanska mohu říct totéž. Plus ty barvy jsou nejčistší nuda, jakou jsem v poslední době viděla.
Z Gábiny bohužel vidíme jen kabelku, takže nemohu říct, jestli se mi to líbí nebo ne, snad jen, že se asi Gábina chce pochlubit, že má Guess (nebo to není?)
Alena z Prahy nevsadila na přírodní odstíny. Alena z Prahy nevsadila na nic. Alena z Prahy ráno vstala a hodila na sebe první hadr, který jí přišel pod ruku. Bohužel ho před tím zapomněla vyžehlit.
Petra z Nymburku právě vylezla z kaluže a zapomněla si umýt obličej. Fotky jsem se upřímně lekla, styling neposuzuji, neb není co.
Odvážná Dita si pod halenku zapomněla tílko. Podprsenku naštěstí ne.
Hana z Kostomlátek se mi líbí. Kupodivu. Její partner však má příšerné kraťasy.
Terka předvádí, že má krásné nohy a vlasy. Kraťasy a tričko není styling.
Lenka dtto. Vzít si k modré sukni modré naušnice a doplnit to černou, abych proboha nic nezkazila - co na tom mám jako obdivovat?
Mirka z Loučné dtto podruhé - když si ráno obleču šaty a nic jiného, co jsem na tom stylizovala?

Brunhilde  06.08.13 16:30

Mirka z Loučné toho asi moc vypila, protože se kácí k zemi.

Merida
54 příspěvků 06.08.13 16:48

Ha, upřímně na ty „módní stylistky“ jsem koukala včera a s koncentrací riflových kraťásků a nudy mi bylo jasné, že se to dříve nebo později objeví na pekle. D.
Na druhou stranu, stylistky pro-zeny.cz mají často šílené modely a možná tak jeden-dva podařenější, takže je jasné, že nemohly ze čtenářek vybrat nějaké perly, protože by samozřejmě shodily svoji vlastní rubriku.
Pochybuji, že z toho přehršle zaslaných fotografií by nevybraly lepší - spíše zvolily něco podle svého vlastního vkusu, a proto vidíte, co vidíte.

stes  07.08.13 08:08

@krajtasedooka je to holt taková odnož „co jsem měla dnes na sobě“ - někomu se líbí, někomu ne…každopádně army styl je pekelnej a nezkousnutelnej

lablonderousse
234 příspěvků 07.08.13 08:37

Je to prostě vystajlovaný do poslední datailu :), ó jak jsem se po ránu zasmála vymýšlením kombinací na co jsem dneska vsadila já :)

Alizon
1233 příspěvků 07.08.13 10:15

Napred jsem si myslela ze podminkou ucasti v soutezi byly riflove kratasy a sako… potom jsem jela dal, coz jsem nemela delat - protoze jsem narazila na „army styl“ - auvajs.

sirena007
744 příspěvků 07.08.13 16:29

Jen dumám, jak asi vypadaly ty účastnice, které se do užšího výběru nedostaly…

shirla
878 příspěvků 07.08.13 19:41

Ale joo…pobavilo mě to:-D

Dorenika
464 příspěvků 09.08.13 14:46

Maskace a blúúbery :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit