Prsten u muze

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 15.03.13 19:39
prsten u muze

Zdravim, za posledni dobu jsem si vsimla, ze nekteri muzi nosi i dost zvlastni typy prstenu. Ty jsou ozdobeny vcelku velkym kamenem. Vzdy premyslim, co to ma za vyznam. Chlap ve strednim veku, decentne obleceny a na ruce prsten s sutrem. Taky mam nejake pamatecni sperky(nosim vyjimecne), ale u chlapa mi to prijde divne. To snad nemuzou nosit z duvodu, ze se jim to libi…a snubaky to nejsou. Co vy a nazor na muzske sperky?

Reakce:

bára.brněnská
563 příspěvků 15.03.13 19:48

Zednáři! ;)

Jinak mi to připadá poměrně atraktivní. Tedy pokud je prsten jeden, není to nějaký šunt a hodí se ke stylu dotyčného. Velmi rajcovní je to v kombinaci s doutníkem a hodinkami na řetízku.
Naopak velmi se mi nelíbí každý úkrok směrem k takové té hiphoperské bižu… ya know what I mean.

kayav  15.03.13 19:53

Jo, a k prstenu mají ještě mercedes a knír.

stric
762 příspěvků 15.03.13 21:53

Četla jsem v jedné detektivce: usedlý dobře situovaný a vzdělaný elegantní muž ve středních letech nosil na jednom malíčku masivní prsten s kamenem. Dost velkým, aby se v případě potřeby dal použít jako zbraň. Tož tak.

Jinak mně se šperky na mužích líbí. Pokud dotyčný sám o sobě vypadá dostatečně mužně a pokud to jsou opravdu šperky. Bižuterie na uhlazených mladíčcích mě teda rozhodně nebere.

Zavan smradu  15.03.13 22:01

Muza mozu zdobit iba hodinky, obrucka a partnerka..cokolvek ine je uz navyse…

devushka-m
145 příspěvků 15.03.13 22:25

Obecně se mi šperky na mužích nelíbí, takový pečetní prsten na malíčku mě přímo odpuzuje.
Je to pro mne spíš známka zženštilosti a ta mi u chlapa zkrátka vadí. Šperky u muže ano jedině u typu mužů jako J. P.Belmondo. U toho to beru, je to borec, co rozhodně není tuctový muž, co si šperky musí něco dokazovat.
Zkrátka, kdo neskáče z baobabu, ať si raději pořídí luxusní hodinky, ty patří ke každému muži bez rozdílu.

stric
762 příspěvků 15.03.13 22:33

@devushka-m Jojo. Tak nějak jsem to taky myslela :-)

ninočka
57 příspěvků 16.03.13 11:31

Pokud je to jednoduchý kroužek z chirurgické oceli na mladých klukách nebo nenápadný pečetní prsten na starších mužích, tak proč ne. Ale prsten se šutrem velikosti diamantu Hope mi už přijde moc.

Oldyn
5037 příspěvků 16.03.13 14:07

Decentní prsten mi nevadí, ale nápadnější prsteny, náušnice, kovové bradavice ano.

Guinea Pig
1190 příspěvků 16.03.13 14:17

Mě tedy vadí jakékoli šperky na mužích. Taky mi to připadá zženštilé. Respektuju snubní prsten a naopak moc vítám, když muži nosí hodinky a je mi líto, že poslední dobou je skoro nenosí :-) Ale co se týká šperků, vlastně mi vadí jejich přemíra i na ženách…takže se mnou je to těžký. Holt se pohybuju v prostředí, kde jsou šperky spíš na obtíž, takže asi nějaká deformace.

ilnyia
53 příspěvků 17.03.13 21:35

Pečetní prsteny se mi na mužích líbí, ale musí být vkusně a decentně zvoleny a sedět k outfitu. Na druhou stranu hodně šperků(náušnice, řetízky, náramky) mi připomínají kolotočáře a mám z toho téměř panickou hrůzu…

indyka
625 příspěvků 17.03.13 22:21

Táta má starý prsten s jakýmsi kamenem po svém otci, časem ho zase dostane můj bratr. Má ho někde schovaný, nenosí ho, k jeho trampskému zjevu by to působilo dost divně. Ale pokud někdo takový rodinný prsten nosí, nic proti tomu nemám. Můj bratr jeden čas nosil svůj maturitní prsten z chir. oceli, švagr taktéž…nevidím důvod, proč by muži nemohli nosit šperky, ale opravdu s citem. Když se to přežene, místo elegána spíš nastupuje dojem amerického rappera.

Dear_me
161 příspěvků 17.03.13 22:35

Já mám na mužích ráda snad jenom hodinky a snubáky, ty mi na chlapech přijdou vyloženě sexy. No jo, zakázané ovoce…:D Jinak znala jsem jednoho kluka, který nosil růžové náušnice (na obou uších) a to už mi opravdu přišlo divné, zlaté prsteny :D

Curry
65 příspěvků 18.03.13 09:41

Podle mně záleží na tom, jak se určitý šperk k danému muži hodí. Potkala jsem před par lety muže, který nosí prsten s velkým obsidiánovým kamenem. Zajímá se o čakry, energie, tajemno apod., a tento prsten nosí, aby ho kámen nabíjel pozitivní energií a ochraňoval. Jestli pro něj měl skutečně podobné účinky nevím, ale rozhodně souznil s jeho mystickou image.

ofeliet
429 příspěvků 19.03.13 08:58

Takovéto rádoby elegantní prsteny s kamenem mě odpuzují, ale čím jsem starší, tím víc dokážu tolerovat třeba stříbrné silnější kroužky, řetízky…je to takové klučičí :-).

TulaJ
254 příspěvků 19.03.13 10:40

Pokiaľ to nie je extrémny a nápadný gýč a je to nejaké rodinné dedičstvo alebo znak príslušnosti k nejakej spoločnosti, tak prečo nie - nakoniec, kedysi muži nosili prinajmenej toľko isto šperkov ako ženy. Asi je to u nás trošku predsudok, že šperky na mužoch sú zženštilé. Čo mi trošku vadí sú hrubé zlaté reťaze na krku (to mi už v našom prostredí fakt evokuje mafiána nižšieho rangu - ale videla som aj na lekárovi a musím povedať, že moje predsudky zapracovali a nejako nie som schopná mať k nemu dôveru) a výraznejšie náušnice (to záleží skôr na kontexte - veku, štýle obliekania a zaredení príslušného chlapa).

Linzee
12 příspěvků 19.03.13 11:22

Já šperky u mužů obecně moc nemusím, ale je to jako u všeho - nejvíc záleží na soudnosti a vkusu toho muže. Prsten u nagelovanýho samolibýho frajírka je jedna věc. Prsten u elegantního gentlemana je věc druhá.

Mé dětské oči milovaly prsten mého dědy. Každou neděli chodil „do kostela“ (čti do hospody, kde z rádia v koutě zněla nedělní mše)a pokaždý byl krásně oblečen. Oblek, motýlek, kravata, sako, klobouk, každou neděli si leštil boty, v létě lněný kalhoty a košile, slamák a mokasíny. K tomu nosil právě prsten a zdobenou hůl - obojí dostal jako poděkování za práci v hlubinných dolech. Na fotce je vidět obojí. Byla to rodinná oslava na vsi (všichni v džínách nebo teplákách) a on tam takhle jel, přestože už byl v takovém stavu, že se sotva zvedl z postele.

Carrion
80 příspěvků 31.03.13 11:06

Mně se tak obecně šperky (kromě hodinek a snubáku) na mužích nelíbí. Už od dob puberty k tomu mám jakýsi odpor.
Ale už jsem potkala i muže, kteří měli tak velké charisma a byli neuvěřitelně sympatičtí, že jsem byla i ochotná jim nějaký ten šperk odpustit.
No každopádně mám ale nejraději pokud muže zdobí jen hodinky.

Majka22
308 příspěvků 31.03.13 12:51
@kayav píše:
Jo, a k prstenu mají ještě mercedes a knír.

Pokud vím, tyto prsteny v prvé řadě nosí pánové, kteří by ten mercedes nebo jiné luxusnější auto moc chtěli, a nemají ho, a také by si moc přáli zařadit se k jisté společenské vrstvě. Většinou do ní nepatří a bez zadlužení nebo něčeho podobného na ni v žádném případě nedosáhnou.

cibetka 1  31.03.13 17:44

Akceptuji jedině hodinky. Řetízky, prsteny a náramky jsou pro mne natolik navíc, že nejsem schopna uznat takové individuum za muže.

Audrey.Piper
412 příspěvků 08.04.13 17:42

Pokud je ten muž James Hetfield nebo někdo jemu podobný, tak proč ne :D

kiwi  08.04.13 18:11

Gentlemana mají zdobit kvalitní hodinky, případně manžetové knoflíky.
Velký (pečetní) prsteny jsem ochotná tolerovat jen na personě, která má odpovídající styl a (logicky) i postavení, opravňující k využití téhož :-)
Typicky:

Rozhodně ne zapocení dědkové v oblečení od Vietnamců, blýskající olbřímím prstenem při cestě v MHD, ani naši „noveaux riches“, kteří sotva vědí, k čemu slouží příbor…

Astalavista
6 příspěvků 09.04.13 11:07
@Linzee píše:
Já šperky u mužů obecně moc nemusím, ale je to jako u všeho - nejvíc záleží na soudnosti a vkusu toho muže. Prsten u nagelovanýho samolibýho frajírka je jedna věc. Prsten u elegantního gentlemana je věc druhá.Mé dětské oči milovaly prsten mého dědy. Každou neděli chodil „do kostela“ (čti do hospody, kde z rádia v koutě zněla nedělní mše)a pokaždý byl krásně oblečen. Oblek, motýlek, kravata, sako, klobouk, každou neděli si leštil boty, v létě lněný kalhoty a košile, slamák a mokasíny. K tomu nosil právě prsten a zdobenou hůl - obojí dostal jako poděkování za práci v hlubinných dolech. Na fotce je vidět obojí. Byla to rodinná oslava na vsi (všichni v džínách nebo teplákách) a on tam takhle jel, přestože už byl v takovém stavu, že se sotva zvedl z postele.

Souhlasím, pokud to je vkusné a má k tomu prstenu nějaký vztah nebo jím chce něco vyjádřit (byť i sociální status), tak ať si ho klidně nosí :-) Jak říkáš, když měl děda styl, tak to k tomu patří :-)

Hercule Poirot
14 příspěvků 05.11.15 21:53

Je mi sice 13 let, ale nosím stříbrný prsten se svými iniciály. A i cizí lidé mi říkají že to ke mne sedne.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit